Archanděl Gabriel – Ušlechtilost

Archanděl Gabriel, 8. marec, 2012

Milovaní.

Přicházíme, abychom promluvili o hodnotě Lásky známé jako UŠLECHTILOST. Tato vlastnost obdařuje štědrostí ducha a přízní ty z vás, kteří dáváte ze srdce – bez myšlenky na sebe, a bez očekávání jakéhokoliv prospěchu. Díky UŠLECHTILOSTI skrze vaše nesobecké jednání jsou srdce vašich bližních otevřenější, což je následně podněcuje, aby setrvali na své duchovní cestě, a dokončili tak svou část Božího Plánu. Vy, kteří své okolí povzbuzujete a dodáváte bližním větší sebejistotu, tímto projevujete vyšší formu Lásky, jež by mohla být nazývána Božskou, vy, kteří tak konáte, tímto nasloucháte pokynům svého srdce, které naplňuje sám Stvořitel.

Pokud je Svět, ve kterém žijete pln lidí s laskavým a velkorysým srdcem, lidmi, kteří dychtí jen po největším a nejvyšším dobru a zlepšení pro všechny, pak je takový Svět naplněný mírem, harmonií a hojností všeho, co je dobré a správné. Život na této Planetě dokazuje vyšší řád Bytí, což vytváří neustálé trvání UŠLECHTILOSTI. UŠLECHTILOST ve všech svých formách je stejně rozmanitá a neomezená svým okruhem působení, jako je unikátní každá jedinečná bytost v Lidské rodině. Při každé příležitosti můžete na své Cestě jakkoliv projevovat laskavost, starostlivost a UŠLECHTILOST, které obohatí fyzické, duševní, mentální a duchovní životy všech ostatních. Je pouze zapotřebí zvětšit úhel pohledu, hluboce milovat členy své rodiny, sousedy a dokonce neznámé lidi, jejichž úlohou je podněcovat, a kteří dokáží povznést a pročistit konání Lidského ducha. Uvnitř každé Duše dlí mocná Přítomnost, jež udílí rady a vede vás od počátku do konce všemi stránkami vašeho Lidského života, a pokud tuto skutečnost vezmete na vědomí, pak budete vždy schopni kráčet naladěni a nastaveni na svůj vyšší záměr a cíl. Když budete naslouchat svému srdci, započnou se častěji a pravidelně uskutečňovat zázračné synchronicity. Díky tomu se bude UŠLECHTILÝ Člověk spíše zajímat o to, jak a zdali svým laskavým a šlechetným chováním pomohl ovlivnit své okolí.

A tak vy, velkorysí, zušlechťujete celou Planetu, a všem přinášíte požehnání, každým laskavým činem a starostlivostí vytváříte nový vzor chování, coby žijící příklady Božsky řízeného života, které posilují víru a důvěru ve svých bližních. Laskavost podněcuje a vyvolává ještě větší laskavost, větší štěstí, větší radost, více smíchu a nenucenou UŠLECHTILOST ve všech stránkách života v Lidské formě. Takto konající lidé žijí v souladu s vyššími principy chování, čímž jsou přínosem k vyšší civilizaci. Taková společnost nemá potřebu kontroly Lidských činností, neboť jeden každý dokáže být opravdově a upřímně sebe-zodpovědný za své nejvyšší zásady chování, rozlišuje a činí to, co je správné a dobré nejen pro vás, ale i pro všechny ostatní.

UŠLECHTILOST charakteru se projevuje v mnoha formách uvnitř Lidského srdce, a neustále povznáší, pomáhá a podněcuje plamen Lásky v srdcích bližních, kteří pak tuto lásku dokáží oplácet. Konáním dobra utváříte svou povahu a osobnost do podoby ryzí. A prosti sobeckých nálad, se svými skutky, jež překračují meze vnímaných omezení a překážek, vracíte do místa nekonečného kouzla a zázraků, jelikož toto je opravdový Svět, Stvořitelův Svět, nekonečný a neomezený ve svých možnostech a divů. Nyní se svámi loučíme s UŠLECHTILÝM množstvím Lásky a léčivého Světla, které ve vás a kolem vás může vyvolat harmonii.

Nyní se s vámi loučím s touto hodnotou Lásky. Buďte v míru.

JÁ JSEM Archanděl Gabriel

©2012 Marlene Swetlishoff/Tsu-tana (Soo-tam-ah) Keeper of the Symphonies of Grace.
Z www.therainbowscribe.com pro www.vzostup.sk přeložila Karel ☼

This entry was posted in Nezaradené. Bookmark the permalink.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s