Wanderer of the Skies – March 25, 2012

Pozdravy od Federácie:

Dovoľte nám začať informáciou, že Váš svet bude čoskoro prechádzať zmenami, ktorými sa dostane do súladu s procesom Vzostupu. Gaia poslala odkaz Stvoriteľovi, že je pripravená. Ona a my všetci netrpezlivo očakávame odpoveď. Nie je to žiadna maličkosť. Stvoriteľova odpoveď by mohla byť „zelenou“ ktorá nám dovolí pohnúť sa vpred s odhalením. Preto sú v tento čas naše srdcia obrátené k Stvoriteľovi, pretože očakávame inštrukcie ako a kedy postupovať.  Tento odkaz od Gaii je jej uistením, že je pripravená na ďalší krok a je ochotná pokračovať. Je to taktiež jej „zhodnotenie“, že všetky živé bytosti ktoré na nej nachádzajú živobytie sú tiež primerane pripravené na ďalšiu fázu. Toto zhodnotenie je veľmi dôležité, pretože bez neho by Stvoriteľ nepovažoval takúto pozíciu za realizovateľnú. Preto sme sa kolektívne posunuli do veľmi dôležitej fázy tohto procesu, ktorý nám prináša nekončiace vzrušenie z toho čo nás čaká.

Mnohí, ktorí videli ako tento proces mešká sa odvrátili a používajú to ako dôkaz toho, že sa to v prvom rade vôbec nemalo stať. To sa zmení po Stvoriteľovej odpovedi a sme primerane vzrušení veriť, že ten čas nastal. Výzva z Federácie putovala do všetkých systémov vo vesmíre a dokonca sem smeruje ešte väčšie množstvo návštevníkov aby pozorovali ďalšiu fázu diania. Preto môžete očakávať ďalšiu „Nórsku špirálu“, ktorá sa objaví keď viaceré dimenzionálne bytosti prídu v priebehu niekoľkých ďalších týždňov.

V nasledujúcich dňoch a týždňoch sú naplánované mnohé vzrušujúce veci. Ako postupujú zmeny s Vašimi svetovými vládami a médiami s dôrazom na Vaše finančné inštitúcie, budete vidieť viac a viac ochoty otvorene diskutovať o tom, čo bolo doteraz ako 400 kilová gorila uprostred miestnosti. Budete počuť vyhlásenia v ktorých politici a známe osobnosti začnú otvorene hovoriť o Iluminátoch a ich úlohe vo Vašom svete a o tom čo musí byť spravené aby sa svet vrátil Vašim ľuďom.

Nový „objav“ ktorý bude onedlho odhalený verejnosti týkajúci sa najhlbšej nájdenej podzemnej jaskyne je únikom informácií o jednej zo vstupných brán do sveta s bytosťami ktoré nazývate Agarťania. Pripraví to scénu, ak to bude potrebné, pre budúce odhalenia o týchto bytostiach a ich úlohe tu.

Majte na pamäti, že tak ako vývoj týchto vecí napreduje, je tak robené v špecifickom poradí zo špecifického dôvodu, ktorý súvisí s oveľa väčším plánom, ktorý Vám teraz nemôžeme odhaliť. Ale ako náhle tieto kúsky skladačky do seba zapadnú, spustí sa to samo. A keď domino popadá a popadá rýchlo, bude to bez akýchkoľvek pochýb na Vašej strane. Tento krát nebudú existovať žiadne dohady.

Utíšte svoje mysle aby sme mohli s Vami hovoriť. Otvorte svoje srdcia aby ste sa navzájom mohli počuť. Zostaňte v prítomnosti a odvážni vo Vašom poslaní. Sme s Vami a sme Vami.

Buďte v mieri.

Preložili: Martin a Danica

Zdroj

This entry was posted in Nezaradené. Bookmark the permalink.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s