Kryon – Uzavření minulosti

Poselství Kryona přijala Marketa Selinijana dne 29.02.2012

Celý channeling je Kryonem energetizován a během čtení můžete vnímat vibrace magnetické lásky.

„Já jsem Kryon z magnetické služby a zdravím vás přátelé. Přichází doba velkých změn a já vás obaluji láskou, kterou tolik potřebujete. Celá Lady Gaia potřebuje vibraci lásky, aby získala stabilitu v tom, čím prochází. Již jste si všimli změn v aktivitě slunce, které provázely uplynulé dny. Jsou to změny, které předchází vzestupu. Není na nich nic zvláštního. Jsou to vlny energie, které planetu v intenzivních intervalech přibližují k návratu do pole skutečnosti. Země se tak rozhodla a my ji v tom podporujeme. Změna sluneční aktivity s sebou nese i změnu magnetické energie, která k Zemi přichází. Přináší s sebou vibrace míru – zatím v malém množství, která přispívá k ozdravení Země i duší lidí. Ne každý je této energii přístupný. Lady Gaia se sama rozhodla, že tuto energii přijme a tak se tato energie pohybuje v částicích vzduchu, které obalují váš svět. Člověk ani žádná živá bytost se jim nemůže vyhnout. Pronikají všude kam může vzduch. A člověk se tuto energii může rozhodnout přijmout a nebo se jí brání. A to je to, co přichází s následujícím obdobím.

Přibude těch, jimž se zdravotně přitíží i těch, kteří se zázračně uzdraví. Přibude těch, kteří si začnou uvědomovat své zdraví víc než kdy jindy. A přibude i těch, kteří odmítají jakoukoli změnu a nerozhodnou se ve svém životě změnit vůbec nic. Půjdou tvrdohlavě proti zdi a jejich vnitřní rozpolcení bude stoupat. I tyto lidi však milujeme a nesmírně podporujeme. Sbírají zkušenosti a stále, v každém okamžiku svého života se mohou rozhodnout pro změnu, ve které budou námi podpořeni. Není žádný limit pro to, co se do kdy musí stihnout. Rozvoj každé bytosti je specifický stejně jako bytost sama. Není pro nic správné a nic nesprávné. Rozhoduje jen duše sama a člověk sám.

I ty, tvá duše, se v každé chvíli rozhoduje, zda přijímá magnetismus, který Zemi obaluje nebo nikoli. A podle toho se Ti daří psychicky i fyzicky. Jakékoli změna tvého energetického pole vyžaduje změnu i tvého vědomí. Změny doprovází poznání sebe sama, uvědomění si stavu a změna myšlení je pro některé příliš bolestná, protože lidé trvají na tom, co je trápí. Přišel však čas uzavřít svou minulost. Bez uzavření minulosti nelze postoupit dál. A uzavření minulosti vyžaduje změnu vědomí. Co znamená uzavření minulosti? Proč má člověk opustit vzpomínky?

Minulost je jako vězeňská koule na noze tažená za sebou. Drží tě v kolejích, které ti již neslouží a brání ti rozjet se vpřed. Představ si, že se nacházíš ve vlaku, který jede směrem ke skutečnosti. Vlak má několik vagonů a řídí jej Lady Gaia samotná. Vlak nabírá svou rychlost a stává se z něj rychlík. Ty sám jsi v jednom z vagónů, avšak minulost, na které jsi závislý, tě táhne zpět. Postupně se propadáš do posledního z vagónů, ve kterém se snažíš udržet a když svou minulost nepustíš, vypadáváš z posledního vagonu a vlak ujíždí dál bez tebe. Rozumíš tomu, co se Ti snažím vysvětlit? Jak se Ti přiblížit to, že tě minulost zatěžuje?

Zatěžuje tě každé vzpomínka, která není vedena v lásce. Vlastně každý příběh, který se odehrál včera, před týdnem, před měsícem je již minulostí a čím častěji na něj myslíš a vzpomínáš, tím neustále obnovuješ jeho energetickou stopu a zůstáváš uvězněn v energetickém vakuu této vzpomínky. To je to, co tě táhne zpět … tohle jsem přirovnal k vězeňské kouli na noze. (Kryon se usmívá). Vy lidé máte veselá přirovnání a je krásné s vámi spolupracovat, protože lidská řeč má své veselé perličky. (Kryon se usmívá).

Do minulosti patří vše, co bylo. Patří k ní i sentimentální vzpomínky při prohlížení fotografií stejně tak jako připomínání si událostí, které v člověku nezanechaly dobrý dojem. Mnoho z toho, na co člověk myslí, je provázeno pocitem křivdy. Denně jsou to sta tisíce myšlenek, které proletí hlavou a které jsou zaměřeny na minulost. Představ si ten potenciál, kdyby tyto myšlenky nebyly a tento náhle vzniklý prostor by byl využit pro jiné účely. Tvá mysl by se zcela odlehčila a myšlenky by zvolily nový směr. Stavěly by na základu nezatíženém minulostí. Umožnilo by to mnoho nových úhlů pohledu a rychlý rozvoj technologií. Dosud byl rozvoj technologií stavěn na základě poznatků z minulosti. Co kdyby to však bylo jinak? Lidstvo by se náhle ocitlo na startu nové startovní čáry a tohle bude „vzestup“ znamenat pro vědu. Po vzestupu začnete mnoho věcí dělat jinak, bez vlivu zátěže minulosti. Avšak aby tomu tak bylo, musí člověk do té doby projít oproštěním se od minulosti, uvolněním zátěže minulosti.

Nechceme a ani není našim cílem vám brát úctu k tradici a tradičním hodnotám. Minulostí rozumějte stav, který člověka zatěžuje a který člověk ke svému dalšímu životu nepotřebuje. Každá prožitá zkušenost je velkým darem, kterého je si třeba vážit. V tomto nehraje roli, zda je tato zkušenost z vašeho pohledu pozitivní nebo negativní. Je to zkrátka zkušenost, kterou jste potřebovali zažít. V těchto okamžicích, v přítomnosti „Já jsem“ se však tato zkušenost stává jen zápisem v kronice duše a není nutné se k ní v myšlenkách vracet. Každý návrat v myšlenkách k minulosti způsobuje zpomalení rozvoje budoucnosti, respektive rozvoje přítomnosti. Uzavření minulosti s láskou vám mohu jen doporučit. Najděte tam uvolnění křivd a odpuštění sám sobě a všem, kteří se na minulosti podíleli. Odlehčí se nejen vašemu srdci, ale ustanou i tlaky energií, které můžete v těchto dnech vnímat a které se budou zesilovat se zkracující se dobou, která zbývá ke vzestupu.

I Lady Gaia uzavírá svou minulost a jde tak lidem příkladem. V tom je Lady Gaia lidem velkým pomocníkem. Tím, že svou minulost uzavírá, ji maže z morfogenetického pole a proto je uzavření minulosti každého člověka každým dnem snazší a snazší.

Pokus se i ty v tyto dny zaměřit svou pozornost na to, co ti již neslouží a přesto se k tomu v myšlenkách vracíš. Dovol si tyto myšlenky opustit a dovol sám sobě se k nim již nevracet. Nastává doba bez zátěže minulosti a je třeba každého pracovníka světla, který se rozhodne touto cestou jít, aby se stal jiným příkladem. Příkladem, který ukazuje žití v přítomném okamžiku a bez zátěže věcí minulých.

Jsem Kryon, ten který svým magnetismem zavlažuje Zemi a tento magnetismus je Ti v této době nápomocen při rozpouštění Tvých bloků z minulosti. Toho, co již nepotřebuješ a co jsi schopen odevzdat v lásce nám, světelným bytostem. Učiň ten krok a kráčej do nových dnů již jen s lehkostí a uvolněnou myslí.

Kryon

Změny textu nejsou dovoleny.

http://www.zemeandelu.cz/

This entry was posted in Nezaradené. Bookmark the permalink.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s