Mistr Kuthumi – Harmonie v Novém světě

Přicházím s láskou, abych se na hlubší úrovni propojil s vaší duší, sdílím s vámi nyní svou lásku a své vědomí. Je tu cosi, co bych vám rád v tomto stádiu vašeho vzestupu připomněl. Z pochopení tohoto tématu budete mít velký užitek a bude moci být ve vašem bytí v prosinci 2012 ještě umocněn a to vám pomůže v rozvíjení nového božského světa. Rád bych do vašeho vědomí vložil otázku; ta otázka zní: “Jak můžeme zůstat v harmonii, když jdeme každý svými individuálními a rozličnými cestami vzestupu?”

Toto je otázka, která ve mně vyvstala a cítím, že jsem veden, abych se zeptal každé duše, ať už je na Zemi nebo na vnitřních rovinách. Cítím, že je to oprávněná otázka, protože každá duše a realita ve které žije, se velmi zásadně mění. Je pravda, že všichni rosteme společně a navzájem podporujeme svůj růst, ale zároveň se každý z nás propojuje na hlubší úrovni se Stvořitelem a vyjádření Stvořitele skrze každého jednotlivce může být obrovsky rozdílné. Například naše duše mají o Stvořiteli různá přesvědčení, máme duše, které různě chápou svou cestu na Zemi a smysl života; máme také různé cesty, které vedou k energii Stvořitele, dokonce i na vnitřních rovinách Jeho vesmíru. V této chvíli dochází k rozsáhlému procesu probuzení a ten bude pokračovat, každá duše se probouzí a projektuje svou pravdu, vstupuje do světa a dělí se o své dary a služby. S tak mocným probuzením cítím potřebu zaměřit se na vytváření harmonie.

Některými energiemi starého světa byly chaos, negativita, posuzování a oddělenost, nyní v Novém světě je třeba tyto energie transformovat na pozitivní nebo neutrální vibrace. Já věřím, že je třeba být v těchto stádiích vzestupu vysoce vědomí a zažívat jednotu Stvořitele. Dívejte se chvíli kolem sebe nebo si představte členy své rodiny a přátele – pravděpodobně si uvědomíte rozdíly mezi vámi, možná se tito lidé ještě neprobudili do pravdy své duše, možná mají různé představy o energii Stvořitele anebo mají vědomí podobné vašemu. Protože se každý člověk na Zemi probouzí, je zapotřebí božského plánu či vědomí harmonie, jinak bychom mohli mít Nový svět lidí, kteří se probudili do energie své duše a Stvořitele, ale stále zažívají energii chaosu a oddělenosti, jelikož jsou zaměřeni na svou vlastní realitu, kdy chtějí být lepší než ostatní.

Jsem si vědom toho, že hlavním tvůrcem chaosu, oddělenosti a posuzování je ego a proto zdůrazňuji, že i když jste propojeni se svou duší a jste vědomě naladěni na energii Stvořitele, můžete si stále v sobě nést aspekty ega. Může to být jen nepatrná stránka ega, která může ve vaší realitě způsobit disharmonii. Věřím, že je důležité být si vědomi této disharmonie, kterou může ego vytvořit a rozumět vedení své intuice. Například můžete narazit na duši, která má naprosto odlišné chápání Země a Stvořitele, než vy. Okamžitě můžete pocítit, že takové chápání není pro vás nebo že to není cesta, kterou potřebujete jít. Toto pochopení nepochází ze strachu nebo z posuzování, ale jednoduše z uvědomění ve vašem nitru. Pokud naopak zjistíte, že vaše ego se aktivuje a vy zcela přehlížíte chápání toho člověka a říkáte nebo si myslíte, že jeho názory jsou zcela mylné a nebo že by měl brát ohled na vaše vlastní názory, pak víte, že nastala disharmonie. Můžete čelit mnoha výzvám, abyste zůstali ve své vlastní energii a pochopení a zároveň vytvářeli harmonii mezi vámi a druhými. Rád bych, abyste si toto uvědomili, abyste mohli v tomto čase vzestupu vědomě vytvářet na Zemi harmonii.

Nyní přecházíme k něčemu, o čem bych s vámi opravdu rád mluvil. Za prvé je třeba mít ve svém vědomí, že existuje mnoho aspektů Stvořitele a mnoho způsobů, jak Stvořitele vyjádřit a že každý způsob má svou hodnotu a pomáhá růstu všeho/všech. Je také skvělé nezapomínat, že skrze cestu vzestupu každého člověka a skrze službu sdílenou s lidmi se učíte a získáváte pochopení, které vaše duše dovolí v tomto životě přijmout.

Pozemská realita podporuje oddělenost díky fyzickým vibracím Země a přesto vaše duše vždy zesiluje touhu a přirozenou jednotu a harmonii, kterou jste vždy prožívali s každou duší i se Stvořitelem. Vaše ego bylo nastaveno, aby vidělo oddělenost a rozdíly mezi vámi a druhými, dokonce i mezi vámi a Stvořitelem; toto se rozplývá, jak se rozpouští ego, ale to se stále občas může stavět na zadní. Pokud dokážete rozpustit ego a skutečně věřit v sebe sama a bezpodmínečně se milovat, pak najdete lásku ke každé duši na Zemi i na vnitřních rovinách a budete umět vytvářet harmonii. Milovat sebe i druhé bezpodmínečně vyžaduje, abyste měli v sobě hojnost energie, kterou zaměříte na techniky k povznesení své energie a nadechování životní energie Stvořitele, abyste vyživili celé své bytí.

Vytváření harmonie znamená přijímání sebe sama i druhých, samozřejmě je vždy důležitá láska; bezpodmínečně milovat sebe sama i druhé vám vždy poskytne cestu k jednotnému vědomí harmonie. Posilování svých vlastních přesvědčení a porozumění je potřebné, to není nic egoistického, je to spíše proces dávání si lásky a síly a zároveň dávání lásky druhým formou podpory a uznání. Ocitnete-li se v situaci, že toho stavu nemůžete dosáhnout, jednoduše si podržte energii harmonie opakováním slova ‘harmonie’ ve své mysli a uvidíte, že její vibrace začne proudit a vetkávat se do vašeho bytí a reality. Čím více budou lidé na Zemi umět vytvářet vibrace harmonie mezi sebou a odkládat vibrace disharmonie, chaosu, posuzování, strachu a oddělenosti, tím snáze všichni udělají nezbytné posuny a změny ve svém bytí.

V tomto poselství zdůrazňuji způsoby chování ega; je to proto, že je třeba se na tuto oblast v současné době více zaměřit. Rád bych ale také upřel vaši pozornost na vibrace harmonie a jejich chod, protože v této době je Země podporována láskou, aby byla její energie na Zemi zesílena. Pokud se nyní více a více lidí zaměří na vibrace harmonie, uvidíme, jak se zdi oddělenosti udržované egem zhroutí pod silou prožitku hlubší jednoty a souladu. Zesílená energie lásky nyní vyzařuje z Venuše a tak možná budete chtít otevřít své srdce, abyste se vyladili na tu krásnou vibraci lásky, kterou Venuše vysílá. Když přijímáte a vyzařujete vibrace lásky do celého svého bytí a své reality, můžete si také uvědomit, že vibrace lásky, kterou přijímáte, obsahuje zvláštní vlákno zesílení, které zesílí lásku, kterou máte v sobě. Koupání se v energii lásky vám skýtá úžasnou možnost soustředit se na harmonii. Rozjímejte, jak by harmonie pomohla ve vaší realitě, kdyby jste ji ve svém životě prožívali nebo jen opakujte slovo ‘harmonie’ a vizualizujte si, jak se všichni na Zemi sjednocují v lásce a harmonii.

Nechte vibraci lásky, kterou přijímáte a která je ve vašem bytí navýšena, aby skutečně transformovala vaši realitu, rozpouštěla oddělenost, posuzování, strach, disharmonii a chaos, umožnila harmonii, přijetí a sjednocení, aby se rozvinula z jádra síly a moci ve vašem bytí, ve vaší duši.

Nechť je v tomto čase záměr vaší silou a nástrojem transformace.

S boží láskou  Mistr Kuthumi.

© Natalie Glasson, www.omna.org

Pro všechny poutníky na Cestě Lásky, do češtiny přeložila Hanka B. (www.transformace.info). Tuto českou verzi je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem, pokud bude připojena celá tato poznámka včetně všech zdrojů i s aktivními odkazy.

 

This entry was posted in Nezaradené. Bookmark the permalink.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s