Alchýmia Phi Kryštálov (3/3)

predchádzajúci článok

Otázka pre Metatrona: Môžeš hovoriť o Snových Kryštáloch, čím sa líšia od Phi Vogel a aké sú ich funkcie v modeloch 5 Brána a 6 Brána, 8 Brána a 12 Brána?

AA Metatron: Skutočne. Snové Kryštály obsahujú vnútorné duté zakrivenie, ktoré pôsobí s koherentným svetlom, aby prenieslo väčšie sústredenie na “vnútorný svet”. Sú dokonalým partnerom pre štandardný Phi Vogel. Základný uhol 51°51″51¨ je rovnaký pre obe. To čo odlišuje “Snový Phi”, aby sme použili vaše pomenovanie, sú vypuklé alebo duté rezy na tele Snového modelu, a tiež “filter nabíjania” na vrchole základne. Filter nabíjania, na ktorý sa často odkazuje ak na kvet, je presný rez používaný hlavne na Snových Phi, ale môže byť tiež použití na Vogel Phi. Pôsobí ako predzosilovač. A teraz, majte na pamäti, že každý kryštál tvarovaný z prírodného krištáľu je osobitne jedinečný. Použitie na ktoré odkazujeme pri Vogel Phi a Dream Phi je trocha zovšeobecnené v základnom uplatnení. Určité formy kremenného krištáľu, ako dymový, citrín, ametyst a krištáľ s rutilom budú mať samozrejme ďalšie vlastnosti. Po pravde, každý kus bude mať dodatočné a účelové stránky. Od užívateľa je potom vyžadovaná “skúšobná jazda” na každom, aby zistili ich vlastnosti. Krištáľ číry ako voda je iný ako krištáľ s inklúziami.

Použitie Snového Phi s Vogel Phi v tandeme je vysoko synergické. Vogel Phi je v istom zmysle makro a Snový Phi mikro. Jeden je vonkajší svet, druhý hlavne vnútorný. Oba dva tancujú so svetlom v rôznych rytmoch.

Špirála a rotácia vnútornej vlny lúča v Dream Phi je protikladná ku Vogel Phi. Snový Kryštál prostredníctvom svojej dutej vypuklej štruktúry má niečo čo by sme mohli nazvať otáčanie v smere hodinových ručičiek a Vogel Phi proti smeru hodinových ručičiek, hoci ten popis je troch metaforický pre použitie vo vysvetlení ich protikladného otáčania svetla. Po pravde to nie je jednoduchá činnosť v smere alebo proti smeru, ale predstava je platná zjednodušený obraz pre účel tohto popisu. Skutočná pôsobenie Phi na svetlo je oveľa zložitejšie. Môžeme povedať, že spojenie dvoch výstižných energetických modelov spája “celky” a tvorí väčšiu celistvosť. Spojenie potom vnútorného a vonkajšieho, vedomia a podvedomia, vyjadreného a nevyjadreného, toho cíteného a toho videného. Pre liečiteľov pracujúcich s šamanskou tradíciou, Phi Snové Kryštály sú mimoriadne užitočný nástroj, zdokonalenie pre prácu vytiahnutia. Snové Phi vyžarujú rezonanciu svetelného poľa, ktoré odstraňuje negatívne energie, pripútanosti a prekážky z aurického poľa, emocionálneho tela a skutočne aj fyzického poľa.

Všetky Snové Kryštály prenesú čistenie vášho vykurovania bielou šalviou na úroveň svetla a dokončia očistu v tom tónovom súvise. Tieto kryštály keď sú raz naladené sú veľmi účinné v odpudzovaní energie spurných alebo “negatívnych” myšlienkových foriem.

Snový Phi pôsobí s vnútornými svetmi myšlienok, svetmi zbavenými priestoru, svetmi snenia a vízie, predstavivosti a paralelnými. Tieto dimenzie existujú a sú plne platné vo svojej stránke. Rovnako sú stránky vás, ktoré by sa znova spojili s ostatnými stránkami vás a v procese sa zväčšili. Ak pridáte kvapku vody do pohára, spojí sa so sebou a znova do oceána. Taktiež keď sú väčšie stránky vášho Božského Bytia, spojíte sa znova s nimi a v tom procese sa zmeníte, rozšírite. Je to primerané, je to rozpínavá povaha vášho účelu a paradigmy.

Snový Phi 5 Brána Arkturiánsky Majster s Dvoma špicmi: Snový Phi 5 Brán funguje obzvlášť dobre otvára do ríše Arkturiánskej Hviezdnej Brány. Ríše tvorivosti, rovnováhy a umeleckého prúdu. Vzťahuje sa ku Smaragdovému a Platinovému Lúču. Tento tvar uvoľní prekážky okolo hlbokej tramy. Otvára cestu ku šťastiu a nadšeniu, ktoré je číre a bezúhonné v našom priehľadnom a úprimnom jadre v čakre éterického srdca. Je obzvlášť harmonický s Božským Ženstvom so stránkami milosti a vyživujúcou Magdalenou, Isis, Pani Vierou a Quan Yin. Odhaľuje nedostatok seba-lásky, a pomáha vo vyťahovaní seba-popierania, mentality nedostatku a základných problémov okolo nedostatku energie a iniciatívy. Pomáha znova získať hybnosť a účel.

Snový Pni 6 Brána s dvoma špicmi: Snový Kryštál 6 Brána je veľmi účinný pri pomoci vo veciach vzťahov. Odhaľuje vnútorné motívy užívateľa a pomáha čistiť to čo je v spore s vyšším ja. Pomáha odhaliť a odstrániť to čo sa nazýva “Duchovné Ego“. Podobne účinne odpudzuje energie žiarlivosti, ovládania a hnevu smerovaného na užívateľa od druhého. Odhaľuje tiež tieto spory v sebe. Šesť stranný Snový Kryštál je často zažívaný ako úplná telesná energia vyžarujúca von, aby rozšírila energetické pole užívateľa. Zvyčajne čistí a vybažuje druhú, tretiu, štvrtú a piatu čakru, takže myseľ a telo sú viac spojené a lepšie komunikujú. Je to meč Michaela, a naozaj seká dvoma smermi, pomáha v odhaľovaní skutočných motívov a sporov vlastných aj u druhých. Je nutné ho používať múdro a súcitne. Pridáva informácie a pocity a „softvér“ potrebný pre operačnú matrix, ktorá je preusporiadaná a liečená. Veľa zo skúsenostných informácií z Atlantídy vyžaruje zo Šesť Stranných Snových Kryštálov. Očakáva sa že celkový účinok tohto Snového Kryštálu bude umocniť a rozšíriť dvere a poznanie Atlantských technológií a najvyšších duchovných praktík.

Snový Phi 8 Brána s Dvoma Špicmi: 8 Brána je Nekonečný Sen, umocňuje vyživujúcu stránku Anjelskej Ríše Archanjela Michaela. Nekonečno 8-Brána pôsobí veľmi dobre pri vnášaní veľmi mocnej a vyvažujúcej energie Božského Ženstva a je obzvlášť zlučiteľný s 88-Michael Phi Nekončeno.

Snový Phi 12 Brána s Dvoma Špicami: 12 Brána Snový Phi je najvyššia frekvencia Snových Phi. Zodpovedá Purpurovému, Zlatému a Platinovému Lúču Vzostupu. Zodpovedá Metatronickej Kocke a Posvätnej Geometrickej Hviezde Mer-Ka-Na. Pôsobí mimoriadne dobre so 144 Vogel. Ponúka ochranu vo vyšších ríšach vnútorného mikro dimenzionálneho cestovania a pomáha v channelingu. Podnecuje intelekt a spája pologule mozgu. Pripája ku 144 Kryštalickej Mriežke, Zlatým Slnečným Diskom, a aktivuje 12 vlákien DNA. Otvára Nebeské Brány a spája s Elohim. ( Poznámka Redaktora: Keď má Snový Phi tiež fazetovanie, toto pridáva ku energetickej sile a bude sa držať vlastností fazetovania.)

Otázka pre Metatrona: Minerály, Drahokamy a Phi Kryštály sú často drahé a zdanlivo nie sú dostupné pre všetkých. Prečo je to tak, a sú toto nevyhnutné “nástroje”?

AA Metatron: Predovšetkým, Phi Kryštály, drahokamy a minerály a vznešené kovy sú po pravde celkom dostupné komukoľvek kto sa o ne snaží, komukoľvek kto by ich pritiahol ku sebe primeraným zámerom a dostatočným svetelným kvocientom. Phi Kryštály, ako sme povedali, nie sú určené pre každého, skôr pre tých pripravených uplatniť najvyšší účel ich použitia. Sú to zosilňovače myšlienok, viete. Drahokamy sú naozaj dostupné všetkým, a naozaj posilňujú auru, vyvažujú čakry a naozaj tým pôsobení môžu rozšíriť životnú silu, životnú moc a dlhovekosť. Avšak, aby ste si ich harmonicky pritiahli, musíte najprv uznať, že Minerálne Kráľovstvo je živé a vnímavé a vo všetkých svojich nespočetných odrodách vyjadrenia. V Minerálnom Kráľovstve je naozaj iskra Božskosti, Božského Vedomia, ktoré je celkom rovnako vedomé v istých stránkach, ako je ľudstvo. To je fakt, ktorý zatiaľ nie je uznaný väčšinou ľudstva, a predsa to je celkom pravda.

Je to len mentalita nedostatku a neuznanie kryštalického a minerálneho kráľovstva ako vnímavého, čo niekomu bráni tieto prejaviť. Vaše spoločnosti a kultúrne systémy vynaložia nepochybné množstvá energia alebo peňazí na získanie toho čo je možné označiť ako luxusné veci a neúmerné množstvá na oblečenie, obydlia a vozidlá. A predsa neuznajú, že energia vymenená za určité formy minerálneho kráľovstva im ponúka veľké výhody v zdraví, vedomí a zosilnení prejavovania.

Niektoré z vašich civilizácií uznali Minerálne Kráľovstvo ako vnímavé a následkom toho uznania dokázali komunikovať a vzájomne pôsobiť s minerálnymi a kryštalickými bytosťami. Minerálneho Kráľovstva sa primerane tomu ponúklo a urobilo ľahko a štedro dostupné ľudstvu. A Drahí, my vám hovoríme, že vnímavé Minerálne Kráľovstvo odpovedalo na ich prianie, na ich uznanie, na ich volanie a sprístupnilo sa tomu volaniu, tomu hľadaniu. Naozaj toto je príklad Zákonu Príťažlivosti.

Ten istý zákon platí dnes, vo vašej prítomnosti. Aj keď vo všeobecnosti nejdete do polí a údolí, aby ste našli svoje minerály, stále ste veľmi schopní vyslať uznanie minerálnemu kráľovstvu a prejaviť a pritiahnuť si ku sebe čo potrebujete, po čom túžite, aby vám to pomohlo. Keď je uznaná vnímavosť minerálu, minerál samotný sa vám naozaj sprístupní. To je celkom pravda, verte tomu! Paradox je, že ak tomu neveríte, potom je to naozaj realita, ktorú prejavíte. Ak neuznáte, že minerálne kráľovstvo je živé a vnímavé, potom nebudete uznávať jeho vnímavosť. A uznanie, viera, sú rozhodujúce, viete.

Žiaľ masa ľudstva pozerá na drahokamy a vzácne kovy ako jednoducho ozdobné klenoty, márnivosť a investície. Preto na ne mnohí pozerajú ako na drahé okrasy. Tí, ktorí sú si vedomí ich skutočnej povahy, účelu a energetických výhod, potom chápu, že môžu zlepšiť a zlepšia fyzické zdravie a môžu nastaviť a vytvárať energetické polia vyššej frekvencie, ktoré môžu ponúknuť nespočetné výhody tým, ktorí ich ako také chápu.

Takže čo sa týka tvojej otázky, sú drahokamy, kovy a kryštalické formy nutné. Odpovieme týmto spôsobom. Vaše autá, vlaky a lietadlá nie sú naozaj nutné, môžete kráčať ak ste mimoriadny Majster dokážete sa astrálne bilokovať. Ale medzitým nástroje ktoré ste prejavili robia dopravu oveľa ľahšou.

Niektorí ľudia na duchovnej ceste zostávajú obmedzení svojou mentalitou nedostatku. Toto sa prejavuje jednak ako strach z chudoby a tiež viera, že hojnosť je stránka a záľuba materializmu. Obe sú falošné viery, ktoré vám neslúžia. Hojnosť sa ponúka a je dostupná všetkých; protiklad je, že musíte veriť, že hojnosť nie je len dostupná ale rovnako cesta ducha. Keď si uvedomíte zákony prejavu, Majstri, môžete tvoriť a získať čo si prajete. Len si buďte istí, že to slúži vášmu najvyššiemu dobru. Tak naozaj tieto nástroje, tieto živé kryštalické formy sú dostupné tým, ktorí sú vedomí. A pravdou, či ju prijmete alebo nie, je, že kryštalické formy sú energetické generátory, frekvenčné brány a rezonančné štíty, ktoré ponúkajú nespočetné výhody.

Otázka pre Metatrona: Prosím vysvetli správny spôsob starostlivosti, nabíjania a programovania Phi Kryštálu.

AA Metatron: Postup, ktorý vyučuje Marcel Vogel je dostupný všetkým a je to presný postup. Takže sa preto neponoríme príliš hlboko do informácie, ktorá je presná a vám už ľahko dostupná. My sme popísali v rozprave (vyššie) potrebnú vieru a dôležitosť uznania, že kryštalické formy majú vnímavé vedomie. Počiatočná synergia a komunikácia s kryštálom je dosiahnutá hlavne prostredníctvom prenosu frekvencie lásky do kryštalickej formy a žiadaním o pomoc. Toto by malo byť vykonávané denne meditáciou a použitím cvičení hlbokého dýchania pre zvýšenie vibrácie užívateľa. Keď je dosiahnutá vibračná frekvencia theta vlny, naplňte kryštalickú formu prostredníctvom vizualizácie. Predstavte si lúč lásky zo srdcovej čakry priamo do kryštalickej bytosti. Keď pocítite spätný prúd “lásky”, dosiahli ste synergiu. V mnohých pocíti užívateľ v rukách elektrické chvenie, ktoré prúdi hore do srdca. Samotný pocit sa môže líšiť podľa užívateľa. Pre niekoho to môže byť jednoducho pocit poznania. Keď je zriadená synergia, malo by byť v meditácii zapojené cvičenie nekonečného dychu zatiaľ čo držíte kryštál, aby ste zostavili zámer alebo programovanie. Keď sa prenesiete hlbokým dýchaním do stavu theta, kryštál dá znamenie keď je pole pripravené prijať zámer.

V tomto bode užívateľ by mal ľahko hladiť telo Phi kryštálu špičkami prstov, aby nabil Phi kým vysiela zámer na príslušné použitie. Preneste vizualizáciu toho čo je žiadané. Či má pomáhať v multidimenzionálnom vedomí, seba očisťovaní, ochrane alebo liečení pre seba a druhých, určitý zámer by mal byť jasný a vložený do Phi.

Proces liečenia, odstránenie prekážok alebo choroby je vykonávaný len s dovolením toho kto prijíma liečenie. Phi je potom držaný so ženskou základňou v dlani hlavnej ruky užívateľa a krúži sa ním nad ohniskovou oblasťou. Pre kryštály Vogel Phi sa má krúžiť proti smeru hodinových ručičiek. Pre Snové Phi v smere hodinových ručičiek. Vizualizujte a hovorte priamy výsledok. Pokračujte v tomto procese kým získate jasnú odpoveď, že úloha dosiahla maximálnu energiu pre sedenie. Na zapečatenie otvoru po dokončení krúžte v opačnom smere kým je pole uzavreté. Zvyčajne tri až päť okruhov zapečatí pole.

Najúčinnejší spôsob čistenia Phi je prostredníctvom dôrazného krátkeho otrasenia v ruke za súčasnej vizualizácie zámeru odstránenia nežiadúcich energií a prostredníctvom použitia vykurovania bielou šalviou. Tečúca voda môže tiež dosiahnuť tento proces, ale mali by ste sa postarať a zaistiť, aby teplota vody bola v rozsahu desať stupňov od okolitej teploty kryštálu. Rýchle stiahnutie alebo roztiahnutie kvôli zmene teploty môže vytoriť inklúzne praskliny v štruktúre kremenného krištáľu.

Záver: Meniaca sa Paradigma a Posvätná Veda

Majstri, sú rôzne vedy, rôzne fyziky pre každú dimenziu, rovnako ako sú rôzne prístupy na cestách vedy a fyziky dostupné ľudstvu v jeho súčasnej realite. Človek vynechal božstvo z vedy v myslení hlavného prúdu. Veda je skutočne posvätná stránka celku. Ľudstvo si zväčša doteraz nevšímalo vedy, ktoré by viedli ku veľmi odlišným predstavám. Sú alternatívne prístupy ku fyzike, ktoré odhaľujú oveľa viac o doprave, transmutácii, bilokácii a pohybe ako vaša veda hlavného prúdu chápe alebo je ochotná pochopiť. Keby ľudstvo zašlo do istých mentálnych disciplín tak dôkladne ako skúma vonkajšie technologické “zákony”, vaše poznanie, prostriedky a výsledné chápanie dimenzionálnych a kryštalických stránok reality by bolo nesmierne odlišné a oveľa účinnejšie v dosahu ako je teraz. Objali ste vonkajšie a do istej miery zamietli spôsobilosti vašich “vnútorných schopností” v božskom vedomí. Kryštalické poznanie je kľúčová časť vynárajúcej sa “novej” paradigmy, hoci po pravde je to starodávne poznanie, zabudnuté, ale nie nové! Teraz keď sa ľudstvo rozhoduje zasvätiť štúdium hlavného prúdu do toho čo sa označuje ako “mentálna” veda dimenzionálnych a kryštalických stránok dopravy a bilokácie, a skutočne je to veda so zákonmi, ktoré je možné spoznať, uplatniť a doladiť, potom sa návštevy paralel a vektorov v čase a priestor a vnútorných svetov stanú menej nepredvídateľné a budú sa diať podľa návrhu, podľa plánu.

Akonáhle ľudstvo spozná a ovládne “mentálnu fyziku” potom bude oslobodené, nesmierne oslobodené z filtrovanej ilúzie, dualitného maskovania fyzického vzoru. Naozaj len začínate chápať ako Mer-Ka-Na (Kryštalické Svetelné Telo) keď je naladené mysľou ako staviteľ do kryštalického poľa, odomyká tento kľúč. Toto bude značne zlepšené keď vaša 144 Mriežka a jej sieť kryštalickej energie dokončí svoje odhalenie. Mriežka ponúkne skvelú príležitosť pokroku pre tých z vás, ktorí sú ochotní zasvätiť zámer tejto božskej vede “mentálneho” prejavu a toho čo nazývate astrálne cestovanie. Viete, celá veda musí zahŕňať božské, a to v súčasnosti vaši akademici hrubo opomínajú. Poznanie a využitie Phi Kryštálov a skutočné vlastnosti kryštalických foriem sú spletitá a podstatná časť tohto priezoru do obrovskej Prázdnoty, do vnútorných a vonkajších svetov nebeskej a vskutku Božskej stránky Kryštalického Vzostupu.

Phi Kryštály sú presné nástroje, nie sú pre každého. Nie sú to “policové” kryštály ani neslúžia púhej zvedavosti tých, ktorí ich získavajú ako márnivosť a drobný tovar! Volajú ku tým, ktorí sú pripravení. Ponúkajú sa tým, ktorí sú zodpovedne pripravení zasvätiť vážne sústredené štúdium a pozornosť ich skutočnému použitiu a božským záhadám. Toto sú vnímavé formy božsky inteligentného vedomia, ktorých posvätné geometrické uhly odomykajú dimenzionálne brány, ktoré umožnia pripravenému hľadajúcemu tancovať s tvorivou svetelnou silou a zdrojom. Phi Kryštály ponúkajú mimoriadny pokrok tým, ktorí majú dostatočný Svetelný Kvocient aby aktivovali synergiu v Matrixe Kozmu. Sú to fantastické nástroje.

Ja som Metatron a ponúkam vám tieto pravdy v láske a v múdrosti. Ste milovaní.

… a tak to je  (c) Earth-Keeper.com

Preklad: SiR

http://www.ee.dunres.sk/

This entry was posted in Nezaradené. Bookmark the permalink.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s