HISTORIE OSÍDLENÍ ZEMĚ

Jan KoňasUž pan Niels Bohr napsal, že teorie musí být dostatečně šílená, aby byla pravdivá. Tak tady je jedna z nich:  Mars byl až druhou planetou, kterou osídlili původní obyvatelé Mléčné Dráhy – Antikové. Tou první osídlenou byla planeta Maldek, ze které nám zůstal pouze “Krupierův pás” úlomků (asteroidů). Planetu zlikvidovaly nepřátelské civilizace (vyberte si ze StarTreku…).

Druhý výsadek Antiků směřoval na planetu Mars. Uskutečnil se až v době, kdy byla vytvořena Galaktická federace. Důvodem pro vytvoření a opakované osidlování naší sluneční soustavy byla nutnost opravit chyby v “Projektu ČLO/věk” a vylepšit původní verzi galaktického lidstva, pro které se ujal název „Antikové“. (zde si pomůžeme seriálem „Hvězdná brána“, jinak než skrze scifi bychom totiž historii vzniku člověka asi neuměli strávit). Naše věda nedovede vysvětlit mnoho souvislostí, které lidé přijímají přímo – svým vědomím a myšlením. Patřím mezi tyto „blázny“, a hodlám mnoho svých vět doložit pomocí běžné zkušenosti ale i skutečných historických faktů, které věda přechází mlčením anebo je napadá nelogickým zdůvodněním. (více na stránkách www.nejsmeovce.cz a dalších).

Projekt „ČLO/věk“ je název procesu, jakým z galaxií starších vznikla naše „Mléčná dráha“. Východiskem je opakování procesu „z bodu ven a dovnitř“, který od svého počátku používal následky „pohybu“ stejně jako jej používáme my – jsme „dvojprvek ve vztahu“ mezi ženou a mužem.

Vznik neživé a později živé hmoty podléhá stále stejnému procesu známému jako zákon „AKCE A REAKCE“, princip „únavy“ a „ vznik a oprava chyby“. Že si mnoho školních vědomostí budeme opravovat, to můžete považovat za jistotu. „Oprava chyby“ je proces, který nás provází a bude provázet stále. Proto i tento text je vhodný jen pro ty z vás, komu stávající vysvětlení např. „dlouhých a krátkých cyklů mayského kalendáře“ chybí. Věda a její nástroje na logiku přírody nestačí, proto máme vedle hypotéz a teorií také sny a vize, které můžeme uskutečňovat. Upgrade projektu „ČLO/věk“ pro naší sluneční soustavu obsahuje jemnější vyladění vztahu mezi ženským a mužským potenciálem sil na Zemi, později i v galaxii. Poslední etapu před proměnou myšlení právě dokončujeme… Mnozí známe předchozí projekt pro Zemi z textů „Síní Amenti“ a osobních vhledů do základního modelu pro vývoj života v Mléčné dráze, kterým je sefirotickýStrom životahttp://cs.wikipedia.org/wiki/Sefirot .

V současnosti jsme před vstupem k „mentálním technologiím“, které byly a jsou našim mozkům zablokovány do doby, než technologie mechanické (vytvořené z poznatků o hmotě = počítačové animace „zázraků“) se vyrovnají mentálním technologiím (materializace, dematerializace, teleportace….) na hodnotě rovnováhy společného jmenovatele = na „ploše obrazovky“. Více o gravitaci a technologiích, vyžadujících odlišnou strukturu „vrstev živosti“ najdete po otevření odkazů v článku „Dopis prezidentovi“ na http://www.nejsmeovce.cz/posts/view/20 . Vývoj života v ostatních slunečních soustavách probíhá podobně jako v naší, za čas zjistíte, že není důvod myslet si opak.

Marsovská civilizace spory s nepřizpůsobivými občany řešila výsadkem na TERRU, na naší planetu. My tento výsadek známe jako Mayskou civilizaci. Dělení buněk i lidí na „dobré a zlé“ (použitelné a nepoužitelné) způsobilo, že Mayové si po výkonu trestu opět osvojili jim dříve odepřené technologie přenosu v mezihvězdném prostoru a některé skupiny se usídlily na jiných planetách, např. v souhvězdí Plejád, že….Je nutné vědět, že teprve ve žhavé současnosti se i my dostáváme ke znalostem, jak lze gravitaci přizpůsobit potřebám člověka . Vždyť gravitace je prvotní a stále aktivní silou při vznikání neživé i živé hmoty. A „charisma člověka“ je také druh gravitace/přitažlivosti/. Během krátké doby lidé z nadace Keshe předvedou první výsledky „mentálních technologií“.

Postupně si tak budeme dělat pořádek mezi výhodností telepatie a její mechanické sestry – používáním mobilu pro přenos informací. Také léčitelům se uleví. To, že se dovedou napojit na „informační linku člověka“, která vede „do nebe“to už nebude šarlatánstvím. Ale zpět k historii sluneční soustavy:

Na Zemi tak zůstali ti „nepřizpůsobiví“ a vytvořili civilizaci, kterou už známe – Atlantidu. Jejich gen nepřizpůsobivosti – řešení problémů násilím – a vyústil do sporů s mateřskou planetou – Marsem. Spory vyřešili mocní v Atlantidě tím, že Marsu sebrali vodu a zatopili s ní Zemi, včetně své domoviny (nejen v Karibiku u Kuby jsou pod mořem zbytky jejich staveb).

Většina současné populace možná tuší, že po “potopě světa” se zbytky Atlantské populace usídlily na dálném východě, také v dnešním Mexiku a samozřejmě v Egyptě – tam zůstali ti nejmocnější (nebo nemocnější mocí?). V Atlantidě je také vhodné hledat kořeny dvou jazyků, které pak přešly do civilizace v Egyptě (hebrejština) a do „indoevropské civilizace“ (sanskrt). Sanskrt byl zřejmě jazykem řemeslníků = technické vrstvy atlantské společnosti, zatím co hebrejštinou mluvila řídící vrstva společnosti, vládci a jejich kněží. Zbytek mayské populace na půdě Ameriky byl zřejmě pracovní silou těch, co odešli na jiné planety – indiáni tak zůstali v lokalitách, kde nacházíme mayskou kulturu a její příběh.

Dnes je řídícím jazykem světa mate/matika a komunikačním jazykem angličtina a v pozadí vše řídí „šedá eminence“ finančního světa, potomci egyptských kněží, zastánci říše Sionu, představitelé negativní větve hebrejské/židovské kultury – rodiny Rotschildů, Morganů a dalších. Oba současné světové jazyky vyústily do jazyků počítačů, které umožňují zobrazovat ve filmech vstupy lidského (pod)vědomí do „volného prostoru“ = fantazie. Následkem je vznik zrcadla, virtuální realita „scifi“příběhů. Zobrazují to, co se ve skutečnosti dělo nebo probíhá v Mléčné dráze. Mnozí z nás už skrze nové filmy vnímají propojování reality s tím, co nás čeká v relativně blízké době.

Čeština je pak součtovým jazykem pro růst schopností informace měnit z nehmotné do hmotné podoby a zpět. Tento proces cílovou etapu projektu ČLO/věk (= nezávislost na probíhajícím čase) teprve startuje, důvodem je nutnost udržet hladiny všech informačních vrstev (vrstev přírody) v „rovnováze s plynoucím časem“ – zkrátka aby nikdo nepředbíhal možnosti lidstva o víc, než je „objem inteligence v Mléčné drázevstřebat.

Vypadá to dokonce tak, že řídící = projekční jazyk v galaxii podléhá stejným zákonitostem jako jazyky v planetárních systémech. Můžeme se tedy dočkat i toho, že skrze myšlení „česky“ budeme cestovat po galaxii s celou sluneční soustavou. Tento „sen“ mi přišel na počátku mého zájmu o jazyk a jeho možnosti v „řízení asociací“ v tělech člověka.

Dnešní věda pracně hledá pro kolébku naší civilizace nějaké rozumnější vysvětlení – možná jej ani nenajdou. Už příliš informací mojí teorii osidlování sluneční soustavy potvrzuje – a další potvrzení zřejmě přijdou. V širších souvislostech je každý jazyk vždy nástrojem, který dovede formulovat možné procesy tím, jak hluboko dovede rozkrýt vznik všeho, co okolo sebe rozpozná. Čeština má schopnost popsat vznikání hmoty, života i vznik galaxie. Má svou základnu v sanskrtu a ohebnost srovnatelnou s ohebností matematických procesů. Vytvořili jsme si mateřštinu s cílem „vše přežít“. I oblíbený „rektální alpinizmus“ má svou výhodou v tom, že ti, co se „uvnitř umažou“, ti jako první vědí, co „se“ na ně chystá.

Ano, umazal jsem se vstupem do struktur informačních polí. Výsledkem jsou příběhy o procesu, jak z „NIC“ vzniklo VŠE, co je okolo nás i v nás. Včetně zachování entity, která je za vše zodpovědná. Bůh dostal jen vhodnější jméno = POHYB.

Nikdo z nás asi neví, jak vznikl prvotní pohyb, když existovalo pouze „nic“. Protože „nic“ nemohlo na počátku neexistovat, protože „všechno“ mělo nějaký počátek před počátkem, který jsme už objevili, pojmenovali a popsali. I k vytvoření boha byl „pohyb“ zapotřebí….

Ve Vlašimi 22.11.2012, 11:13.

(c)2012 Jan Koňas

text:  http://www.matrix-2001.cz/

This entry was posted in Atla-Ra. Bookmark the permalink.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s