Féwa 21. a 22. 12. 2012

Féwa 21.12.2012 10:57

Medzi 18.00 – 19.00 hod. nášho lineárneho času /stredoeur./ by mal nastať prvý kontakt s vysokou frekvenciou. Jemne, plynule, postupne.

Intergalaktická rada Vás prosí, aby ste nezameriavali svoju pozornosť na znevažovanie tohto gigantického kozmického procesu. Je to zámerné zavádzanie, odvádzanie pozornosti, vnášanie disharmónie do kolektívneho vedomia. Zámer tých energií, ktorých cieľom je udržať nízke vibrácie. Vy viete, že celý proces vzostupu je záležitosťou ľudského srdca, ktoré má vo svojom vnútri všetky zabudnuté frekvencie. Je to vec nás všetkých, ktorí žijeme na Zemi. Nás, ľudských bytostí, ktorých snahou i túžbou je – aby každý človek, malý, či dospelý bol jednoducho ľudsky šťastný. Aby opäť kolektívne zdieľal svoju skutočnú pozíciu. A tým disponoval svojou zabudnutou schopnosťou – tvoriť všetkými frekvenciami lásky.

Prosím, otvorte svoje srdcia ako žiarivý vejár predovšetkým voči tým ľuďom, ktorých hladina vedomia stagnuje. Ich srdcia sú manipulované. Vizualizáciou vytvorte okolo ich tela ochranný obal ružovou farbou svetla, aby boli ich telá negatívnym energiám zneviditeľnené.

Viac tu: http://www.pomoczosvetla.sk/news/fewa-21-12-2012/

Féwa 22.12.2012 09:14

Moji milí, vzhľadom na to, že som v rovnakej situácii ako Lumír a fb sa rozhodol moje info blokovať a tým všetko čo zdieľam, to znamená i kódy, ktoré mám pripravené, chcem sa pokúsiť aspoň o krátke info. Včera pred polnocou začali zaplavovať Zem frekvencie Centrálneho Slnka. Posúvame sa bránou – ležatou osmičkou – 25.-26.12.2012 by sme mali jej absolútnym stredom vstúpiť do 5D. Je to voľba človeka, ktorú frekvenciu /realitu/ túži zdieľať. V ionosfére bol včera vytvorený tmavou energiou blokátor žiarenia, ale už je všetko v poriadku. Brána je všetkými frekvenciami. To znamená i nízkymi vibráciami 3D. Vyberáme si svoju budúcu realitu. Objímam Vás, dúfam, že dnešné veľmi dôležité informácie sa mi podarí Vám prepísať na profil ♥

Viac tu: http://www.pomoczosvetla.sk/news/fewa-22-12-2012/

P. S. Orgonet:
Tohle jsou myslím tak důležitá sdělení, že porušuji na okamžik vánoční nečinnost (:-))) Jak jste se dočetli, vzestup není jediný okamžik, je to proces, a na to asi pořád zapomínáme … Když my lidi holt potřebujeme to datum v lineárním čase, abychom se měli o co opřít …

Napadá mě tento (možná málo inteligentní) příměr, v jaké situaci zrovna asi jsme……

vic sa dočítate
TU

This entry was posted in Atla-Ra. Bookmark the permalink.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s