Rusko vyzývá USA – Řekněte světu o mimozemšťanech, nebo to uděláme my sami

Senzační zpráva ruského Ministerstva zahraničí o úkolech premiéra Medveděva na Světovém ekonomickém fóru  tento týden praví, že Rusko hodlá varovat prezidenta Obamu, že „přišel čas“, aby se svět dověděl pravdu o mimozemšťanech, a pokud se USA nebudou účastnit oznámení, Kreml tak učiní sám.

Světové ekonomické fórum je švýcarská nezisková organizace se sídlem v Cologny, Ženeva, a sama sebe označuje jako nezávislou mezinárodní organizaci zabývající se zlepšením stavu světa angažováním obchodních, politických, akademických a dalších vůdců společnosti k formování globálních, regionálních a průmyslových projektů.

Fórum je nejlépe známo pro svou každoroční schůzku v Davosu, což je horské středisko v Graubunden, ve východních švýcarských Alpách. Schůzka svádí dohromady asi 2 500 nejvyšších představitelů obchodu, mezinárodní politiky, vybrané intelektuály a novináře, aby diskutovali nejpalčivější problémy světa, včetně zdraví a životního prostředí.  Tento rok má zahájit toto Fórum Medveděv, a sejde se na něm 50 hlav vlád, včetně Angely Merkelové z Německa a Davida Camerona z Británie. Pětidenní schůzka začne letos 23. ledna.

Rozhodující informací je, že letošní fórum ve svém Prováděcím obsahu 2013  naplánovalo do debaty a diskuse mnoho bodů pod X-faktory z přírody, do nichž je zahrnut i „objev mimozemského života“, o němž se praví: „Důkaz života jinde ve vesmíru by mohl mít hluboké psychlologické implikace pro lidský názorový systém.“  Právě tak důležité je připomenout, že Medveděv, poté, co ukončil natáčení interview 7. prosince 2012, dále odpovídal na otázky, aniž si uvědomil, že jeho mikrofon je dosud zapnutý. Na otázku reportéra, zda „prezident dostává tajné dokumenty o mimozemšťanech, když přebírá kufřík k aktivaci ruského jaderného arzenálu,“odpověděl: 

Spolus kufříkem s jadernými kódy dostává prezident země speciálnípřísně tajnou složku. Tato složka obsahuje veškeré informaceo mimozemšťanech, kteří navštívili naši planetu… Spolu s tímdostanete zprávu absolutně tajné zvláštní služby, kterávykonává kontrolu nad mimozemšťany na území našeho státu …Podrobnější informace na toto téma můžete získat ze známéhofilmu Muži v černém (Men in Black) … Neřeknu vám, kolik jejich mezi námi, protože by to mohlo způsobit paniku.“

Západní zpravodajství informující o Medveděvově šokující odpovědi ohledně mimozemšťanů praví, že „žertoval“, když zmínil film Men In Black, což bylo chybně vyloženo jako odkaz na americkou sci-fi komedii z r. 1997 o dvou tajných agentech bojujících proti mimozemšťanům v USA. (Poznámka Orgonet: Článek ze 7. 12. 2012 česky zde: http://orgo-net.blogspot.cz/2012/12/medvedev-priznal-navstevy-vesmiranu.html)

Avšak Medveděv nemluvil o americkém filmu, nýbrž o slavném ruském dokumentárním filmu Muži v černém, který poskytuje mnoho detailů o anomáliích spjatých s UFO a mimozemšťany. [Celý film rusky s anglickými titulky možno shlédnout zde.  ] Tam, kde Medveděv dle západních zpravodajství říká „Podrobnější informace na toto téma můžete získat ve známém filmu „Muži v černém“, jeho skutečnou odpovědí je, že „Podrobnější informace můžete získat v dokumentárním filmu téhož jména.“  Důvod k tomu, proč západní zpravodajství svévolně překroutila Medveděvova slova, se zdá po jeho šokujícím prohlášení zřejmý, a jako důkaz je zde aspoň jeden příklad jejich takzvaného informování o odhalení mimozemského života, který je již na naší planetě, článek s názvem „Ruský premiér Medveděv udělal fór o mimozemšťanech, a konspirační teoretikové okamžitě ztratili hlavu.“

Je třeba zdůraznit, že pokud někdo „ztratil hlavu“ ohledně mimozemšťanů, pak to nebylo Rusko, ale Vatikán, který v listopadu 2009 oznámil, že připravuje odhalení mimozemšťanů. Podobně zjevně „ztrácejí hlavu“ sami představitelé americké vlády, jako bývalý konzultant Pentagonu Timothy Good, a autor knihyAbove Top Secret: The Worldwide U.F.O. Cover-Up,  (Nejvyšší utajení: Zatajení celosvětové přítomnosti UFO) který v únoru 2012 prohlásil, že bývalý prezident Dwight Eisenhower měl tři tajné schůzky s mimozemšťany  , kteří byli „nordického vzhledu“ a podepsal s nimi dohodu, že jejich činnost na Zemi bude udržena v tajnosti.

V ruském městě Vladivostok bylo nedávno nalezeno 300 miliónů letstaré ozubené kolečko z UFO  , a vědci, astronauti a uživatelé youtube oznamují nárůstpodivných jevů na Měsíci , Evropská vesmírná agentura oznámila svůj objev 1000starodávných řek na Marsu, a vědci z UK a Sri Lanky říkají, že nyní mají „nezvratné důkazy mimozemského života“, protože našli v meteoritu zkamenělé řasy  (Pozn. Orgonet: česky o tom zde.). Jedinými, kdo zřejmě „ztratil hlavu“, jsou Zápaďané, zejména Američané, propagandisté, kteří po celá desetiletí zakrývají jednu z nejdůležitějších součástí historie lidstva, to, že „nejsme sami“.

Není nám známo, zda Medveděv tento týden dokáže přesvědčit Obamův režim, aby řekl pravdu o UFO a mimozemšťanech. Avšak je nám známo, že ať už s USA nebo bez nich, Kreml zajisté zahájí proces sdělování pravdy o tom, o čem my již víme, že je to pravda.

January 22, 2012 © EU and US all rights reserved. Permission to use this report in its entirety is granted under the condition it is linked back to its original source at WhatDoesItMean.Com. Freebase content licensed under CC-BY and GFDL.

http://orgo-net.blogspot.sk/2013/01/rusko-vyzyva-usa-reknete-svetu-o.html

Sorcha Faal, 22. 1. 2013
Překlad: OrgoNet

http://www.whatdoesitmean.com/index1649.htm

MEN IN BLACK – Full Russian Documentary With English Subtitle

source

 

 

This entry was posted in Zaujímavosti. Bookmark the permalink.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s