M.T. KESHE – POSEPSÁNÍ CELOSVĚTOVÉ MÍROVÉ SMLOUVY A CELOSVĚTOVÁ MÍROVÁ KONFERENCE

Od počátku člověk toužil mít dostatek jídla a bezpečné místo úkrytu, aby vytvořil pokojné prostředí, kde by mohl žít v duševním míru a tak postupně vyvíjet svou kulturu, poznávat své prostředí, vesmír a stvoření.

Nyní dosáhla inteligence člověka nové úrovně v pochopení pravého vědění o vesmíru díky vývoji magnetických a gravitačních systémů a technologií, se kterými může reprodukovat a ovládat hmotu a prostředí stejným způsobem jako je tomu ve vesmíru. Tyto systémy mu mohou poskytnout jídlo, střechu nad hlavou a nevyčerpatelnou energii kdekoli ve vesmíru a mohou mu dát poprvé příležitost cestovat rozlehlým vesmírem v prostředí, na které je zvyklý na své planetě a v každodenním životě. Použitím těchto nových systémů je člověk schopen obletět svou planetu za několik minut a to činí hranice na Zemi, které si sám pro sebe udělal za staletí, věcí minulosti, nepodstatné a zastaralé.

Teď, když se člověk připravuje na cestování vesmírem, tak jako cestuje po své planetě, a chystá se být hotov, aby se připojil k všeobecnému společenství a podnikl dobrodružství v rozlehlém vesmíru jako to dělají další Bohem stvoření, potřebuje nejprve najít mír ve svém vlastním domově. Aby dosáhl tohoto posledního cíle a nalezl mír na své vlastní planetě, je nutná rychlá a úplná dohoda všech obyvatel, národů, vyznání a náboženství na této planetě, aby se spojily najednou, protože snažit se uskutečnit mír postupně nepůjde. Abychom dosáhli světového míru, vyzýváme všechny vůdce světa, aby se tento rok sešli na jednom místě a uskutečnili celosvětovou mírovou konferenci a ustanovili celosvětovou mírovou smlouvu podepsáním jednoduchého přijetí celosvětového míru. Jedna jediná věta celosvětové mírové smlouvy, kterou by podepsali vůdci národů a náboženství a na kterou by přísahal každý národ na Zemi ve stejný den je jednoduchá a zní takto:

“My/Já jako obyvatelé/obyvatel Země od nynějška souhlasíme/souhlasím se složením všech útočných a válečných nástrojů, nebudeme/nebudu nikdy přemýšlet o účastnění se nebo vyvolání války nebo vyvíjet či používat jakékoli válečné nástroje na této planetě nebo ve vesmíru a s tím všichni souhlasíme/souhlasím a přísaháme/přísahám s naším/mým (nehodící se smažte) národem, oblastí, radou, náboženstvím, městem, tělem a duší.”

Tímto dopisem vyzýváme vůdce Země, aby se dostavili v domluvený čas a na domluveném místě jako zástupci různých oblastí planety a ne jenom zemí, aby podepsali tuto smlouvu za jejich část Země. Od toho okamžiku přestane národnost existovat a lidstvo se jako jedna rasa a národ stane jedinými opravdovými obyvateli Země.

Jako obyvatelé této planety domluvíme čas podpisu celosvětové mírové smlouvy našimi vůdci na 12 hodin v poledne 21. března 2013. Tento den je prvním jarním dnem na severní polokouli a je dobrým dnem pro nový začátek v míru a pokoji na této planetě. Místo podpisu a uzákonění celosvětové mírové smlouvy bude tam, kde je každý národ a kde pobývají jednotlivci, ať už v palácích, domech parlamentu, domech pobožností nebo v domovech.

Po podepsání celosvětové mírové smlouvy světovými vůdci 21. března 2013, pozveme 21. dubna 2013 (výročí první mezinárodní mírové konference velvyslanců konané 21. dubna 2012, která připravila půdu pro tuto událost) všechny obyvatele světa ve stejný okamžik po celém světě, aby přísahali na stejnou celosvětovou mírovou smlouvu jako jednotlivci a ve spolupráci jako to učinili jejich vůdci před měsícem.

Od tohoto dne nebude člověk vyrábět žádné válečné nástroje nebo spřádat útočné plány proti jiným zemím nebo zabíjet jiné lidi. Od tohoto dne odloží lidská rasa válečné nástroje, které způsobili tolik utrpení za tisíciletí, a všichni lidé budou usilovat o jeden cíl, aby umožnili lidstvu těšit se z mírových plodů. Proto vás k oslavě podpisu celosvětové mírové smlouvy zveme světoví vůdcové a obyvatelé do vaší vlastní země a do vašeho vlastního domova.

Vyzýváme obyvatele světa, aby udělali to, co jste již udělali v uplynulých dvanácti měsících, když jste povzbudili vaše vlády, aby se účastnili konference velvyslanců a přijali USB disk s technologií vesmírných lodí.

Žádáme vás, abyste udělali znovu to samé a vyzvali a zaslali kopii mírové smlouvy světovým vůdcům a jednotlivcům a všem velvyslanectvím po světě a poslali tento dopis s větou celosvětové mírové smlouvy a pozváním do každé schránky a každého fóra a na webové stránky a na stěny každého prezidentského a královského paláce po celém světě, aby se tento den stal dnem celosvětové mírové smlouvy a aby se vaši vůdcové museli zúčastnit a podepsali celosvětovou mírovou smlouvu a viděli důsledky díky vaší podpoře.

Keshe nadace na oplátku v ten den uvolní všechny své technologie, včetně plánů a funkčních jednotek a technologie pro vesmír, energie, zdraví a jídlo zdarma celému lidstvu najednou. Tímto zaručíme sdílení a rovnost vědy, bohatství, zdravotní péče, jídla, energie a volnost prostu každému národu a člověku na této planetě.

Děkujeme vám za vaši podporu a odteď je celosvětový mír ve vašich rukou, ne v rukou vašich vůdců.
Se srdečným pozdravem

Mehran Tavakoli Keshe
světový občan a zakladatel Keshe nadace

(c)2012 Mehran Tavakoli Keshe
(c)2012 Translation: Marek Ištvánek

http://www.matrix-2001.cz/clanek-detail/6551-aktualizace-m-t-keshe-posepsani-celosvetove-mirove-smlouvy-a-celosvetova-mirova-konference/

Podepsání celosvětové mírové smlouvy a Celosvětová mírová konference

podpísanie tejto petície je možné urobiť napr. aj

TU

space merkaba andromeda galaxy

This entry was posted in Zaujímavosti. Bookmark the permalink.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s