Zlatá Dušička – Transformace

13.4.2013

kup_100

Mnoho lidí potřebuje pomoci. Každý jedinec přišel, aby posunul své vědomí, aby se stal bdělým a aby získal cenné zkušenosti. Každá bytost ve hmotném těle má možnost změny. Každá bytost také dostává příležitost naleznout spojení s ostatními, spojení s Bohem. Ti, kteří jsou připraveni, půjdou cestou lásky. Ti, kteří odmítají cestu vzhůru, budou stále stejní, jejich vnímání se nezmění. Všichni tvorové jsou na cestě, která však  pro každého končí jinak. Mnozí ještě pochybují, přesto čas nastává. Vaše realita se mění a časem budete vnímat mnoho nového. Nový svět pro ty, kteří jsou probuzeni.

To, co se děje nyní, je velice silné pro všechny tvory. Mnozí jsou velice unaveni a nemají sil jít dále a proto odcházejí. Naopak někteří jsou den ode dne silnější a jejich těla se začínají odlišovat od ostatních. To, co probíhá, lze nazvat transformací ducha. Avšak půjdete jako celá bytost. Začněte se měnit. Začínáte se ukotvovat ve vyšším rozměru. Vaše tělo transformuje. Dnem i nocí se utvrzujete, že vaše cesta nekončí, ale začíná. Nakonec pochopíte, že změny jsou již tak silné, že není možné si ničeho nevšímat. Realita je neobvyklá a také jste již upevněni jinde. Odpovědi jsou stále jasnější a přesnější.

Nacházíte vše, co potřebujete pro svůj vývoj. Máte možnosti, o kterých se vám dříve ani nesnilo. Obracíte se k vyšším bytostem a stoupáte spolu s nimi. A budete stále výše. Den za dnem stoupáte. Aniž to postřehnete. Reagujete na výzvy a jste nuceni je přijímat, stáváte se tvořiteli svých životů. A vše se mění. Nebudete se bát toho, co přichází, protože budete mít jistotu ve svém srdci. Začnete se více angažovat ve svém životě. 

zdroj

 

This entry was posted in Nezaradené. Bookmark the permalink.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s