Důvěra v transformaci

přijala Dajana Levčáková, 19.6. 2013
Jsme galaktická světelná federace Arkturianů

Naši drazí,přišli jsme, abychom vám odpověděli na otázky týkající se vaší planety. Životní energie se stupňuji každým dnem a vynášejí na povrch vše, co bylo před vámi ukryto po dlouhá léta. Přišli jsme vás informovat o tom, že vaše stará realita už neexistuje. Vám to však z vašeho pohledu nepřipadá, ale vězte, že jedině s čím se nyní potýkáte, jsou aspekty stínu vašeho starého systému víry. Tento proces je však nutný a nevyhnutelný. Mnozí z vás, kteří postupujete na cestě k jednotě, stále pociťujete negativní emoce a situace.

Naši drazí, to čím procházíte, je očisťovací proces třetí dimenzionální reality. Mnozí z vás prožíváte tyto negativní emoce i ve spánku. Vaše fyzická těla, aby byla schopna transformace světelných těl, musejí vyloučit všechny negativní aspekty všech vašich životů. Nechte v lásce odejít vše, co Vám už nadále neslouží. Mezi vámi se nacházejí nové a staré duše. Každé duši byly tímto přiděleny jak lehčí, tak těžší zkušenosti. Nemůžete projít ničím tak těžkým, aby toho vaše duše nebyla schopna zvládnout. Vám se tak může zdát, že jdete jakoby pozpátku. Ne Naši drazí. Opak je pravdou. Každá situace vás posouvá jen kupředu. Nemůžete na vaši cestě k jednotě selhat. Pro staré duše, které vykonávají světelnou práci na vaši planetě máme vzkaz: Víme, že se potýkáte s lidmi s nízkou vibrační frekvenci a které Vám z vašeho pohledu odporuji. Naučte se žit v porozumění, nikoliv ze sympatie k sympatii nízko vibrační energie. Nebojte se vykonávat vaši světelnou práci. Nesoustřeďte se na to, jak by vaše práce měla byt vykonaná. Jste vedeni a vaše každodenní úsilí do sebe zapadá každým dnem.

Naučte se věřit, že vaše duchovní cesta, po které jste se vydali je silně vedena vašim Vyšším Já a vašimi světelnými průvodci. Nemůžete sejít z cesty. Evoluční proces je zde se záměrem přemístit duše z duality k jednotě. Mnozí z vás se k jednotě posouváte rychleji než druzi. Víme, že to ve vás vyvolává smíšené pocity a pocity frustrace. Neodsuzujte ale proto vaše bytosti v pomalejším procesu. Jeden nemůže říci – pochopil jsem – a očekávat že se rázem vše kolem něho změní. Toto není proces intelektuálního chápaní. Je to pochopeni nové reality, která se postupně stane vaši realitou. Po dlouhá léta jste rezonovali s nízkou frekvenci energii, která byla hluboce zakořeněna ve vašem těle, myšleni a tvořeni. Nové duše jsou teprve v začátečním procesu pochopeni. Nehleďte na sebe jako na oddělené bytosti, jelikož tyto myšlenky Vám budou bránit v posunu do vyšších vibračních frekvenci. Mnozí z vás se nacházíte v místě, kde jste připraveni na tuto poslední těžkou zkoušku. Nedívejte se na vaše negativní emoce jako na selhání ale na znamení transformace. Vykonali jste vynikající práci.

Dále bychom vás rádi připravili na vaši tělesnou změnu. Aby mohly vaše negativní zkušenosti a emoce odejít z vašeho fyzického těla, budete zaznamenávat určité nepříjemné symptomy jako jsou závratě, nevolnost, zvýšeni tlaku, bolesti hlavy, kloubů, zvýšeni srdečního tepu a pod, které jsou způsobeny změnou vyšších frekvenci a tím změnou fyzických těl na těla světelná. S láskou tyto symptomy přijmete a uzemněte se pomoci meditaci či jiných forem Vám příjemných. Vězte naši drazí, že tento proces je taktéž nevyhnutelný.

Jsme kolektiv Arkturianů

http://www.novazem.info/

Reklamy
This entry was posted in Nezaradené. Bookmark the permalink.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s