Zlatá Dušička – Volnost

13.7.2013

Mnoho se děje kolem vás. Vesmírné pohyby jsou nezadržitelné. Vy ve svých ulitách často nevnímáte okolní dění, neboť vás zaměstnávají vaše vlastní starosti. Přesto všechno jste součástí Vesmíru a jste s ním propojeni. Na vaší úrovni je stále aktivováno čištění vašich zablokovaných energií, neboť s takovouto zátěží byste nebyli schopni pokračovat dále. Svět se staví na zadní, snaží se očistit a zbavit se násilí. Dosud však toto bylo nemyslitelné. Více světla produkuje také více tmy a bolesti, neboť vzdát se bez boje temnota nehodlá. Jste unaveni, avšak plni naděje, že vaše životy se již brzy budou moci změnit.

Rádi byste vystoupili z manipulací a „matrixu“, který se vás snaží udržet nevědomé a poslušné, jako beránky. Čím dál více jste zadupáváni, ale také stále více toužíte vstát a osvobodit se z pout, které vám nasazuje vaše společnost a tento svět plný iluzí, nepravd a násilí. Země pokročila ve svém vývoji a vy lidé jste na dobré cestě. Stále více cítíte, že volnost se stává vaším jediným cílem. Cítíte, jak se mění vaše vnitřní hodnoty. Již nechcete kráčet se stádem, stále více z vás začíná vidět ten klam, kterým vás zásobovali po věky. Vaše duše znají svobodu a chtějí ji prožívat neustále. Stále více se projevuje vaše jedinečnost, setřásáte balast a snažíte se uvolnit vazby se vším, co již nepotřebujete, co nechcete. I přes to, že mnohdy se vám nedaří a nedokonale očištěné situace se mnohdy znovu vrací zpět. Přesto musíte být trpěliví a pokračovat. Jste pozorně sledováni a vaše činy jsou mnohdy zaslouženě obdivovány, neboť již dlouho nezažila Země tolik odvahy a silných rozhodnutí od tolika lidí během jedné éry.

Vaše síla je nezměrná a pokud neustanete, dokážete se osvobodit. Nezoufejte, pokud se vám váš život zpočátku rozsype pod rukama. To je přirozené, ztrácíte původní oporu, hledáte sami sebe. Přecházíte ze starého do nového a chvíli potrvá, nežli opět najdete stabilitu. Ale věřte, že to stojí a bude stát za to. Pokud se cítíte rozpolcení a nenaplnění, pokud nevíte, kam patříte, vnímejte pouze sami sebe a tento svět, učte se vidět očima Boha. Jste průkopníci nového světa a každý začátek je těžký. Otevíráte cestu všem dalším, kteří přijdou po vás. Věřte tomu a buďte na sebe pyšní, neboť toto je jedna z věcí, kvůli které jste sem přišli. A toto je také důvod, proč jsou vaše životy tak obtížné. Přesto všechno si vedete výborně.

zdroj

This entry was posted in Nezaradené. Bookmark the permalink.

Jedna reakcia na Zlatá Dušička – Volnost

  1. Igor Michael píše:

    ano sedí od “Á” do “Zet”:))) Prajem všetkím nech sa nidky nevzdáme!!! Iba oto ide… Pusu všetkím posielam. Igor Michael

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Log Out / Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Log Out / Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Log Out / Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Log Out / Zmeniť )

Connecting to %s