Zlatá Dušička – Volnost

13.7.2013

Mnoho se děje kolem vás. Vesmírné pohyby jsou nezadržitelné. Vy ve svých ulitách často nevnímáte okolní dění, neboť vás zaměstnávají vaše vlastní starosti. Přesto všechno jste součástí Vesmíru a jste s ním propojeni. Na vaší úrovni je stále aktivováno čištění vašich zablokovaných energií, neboť s takovouto zátěží byste nebyli schopni pokračovat dále. Svět se staví na zadní, snaží se očistit a zbavit se násilí. Dosud však toto bylo nemyslitelné. Více světla produkuje také více tmy a bolesti, neboť vzdát se bez boje temnota nehodlá. Jste unaveni, avšak plni naděje, že vaše životy se již brzy budou moci změnit.

Rádi byste vystoupili z manipulací a „matrixu“, který se vás snaží udržet nevědomé a poslušné, jako beránky. Čím dál více jste zadupáváni, ale také stále více toužíte vstát a osvobodit se z pout, které vám nasazuje vaše společnost a tento svět plný iluzí, nepravd a násilí. Země pokročila ve svém vývoji a vy lidé jste na dobré cestě. Stále více cítíte, že volnost se stává vaším jediným cílem. Cítíte, jak se mění vaše vnitřní hodnoty. Již nechcete kráčet se stádem, stále více z vás začíná vidět ten klam, kterým vás zásobovali po věky. Vaše duše znají svobodu a chtějí ji prožívat neustále. Stále více se projevuje vaše jedinečnost, setřásáte balast a snažíte se uvolnit vazby se vším, co již nepotřebujete, co nechcete. I přes to, že mnohdy se vám nedaří a nedokonale očištěné situace se mnohdy znovu vrací zpět. Přesto musíte být trpěliví a pokračovat. Jste pozorně sledováni a vaše činy jsou mnohdy zaslouženě obdivovány, neboť již dlouho nezažila Země tolik odvahy a silných rozhodnutí od tolika lidí během jedné éry.

Vaše síla je nezměrná a pokud neustanete, dokážete se osvobodit. Nezoufejte, pokud se vám váš život zpočátku rozsype pod rukama. To je přirozené, ztrácíte původní oporu, hledáte sami sebe. Přecházíte ze starého do nového a chvíli potrvá, nežli opět najdete stabilitu. Ale věřte, že to stojí a bude stát za to. Pokud se cítíte rozpolcení a nenaplnění, pokud nevíte, kam patříte, vnímejte pouze sami sebe a tento svět, učte se vidět očima Boha. Jste průkopníci nového světa a každý začátek je těžký. Otevíráte cestu všem dalším, kteří přijdou po vás. Věřte tomu a buďte na sebe pyšní, neboť toto je jedna z věcí, kvůli které jste sem přišli. A toto je také důvod, proč jsou vaše životy tak obtížné. Přesto všechno si vedete výborně.

zdroj

Reklamy
This entry was posted in Nezaradené. Bookmark the permalink.

One Response to Zlatá Dušička – Volnost

  1. Igor Michael píše:

    ano sedí od “Á” do “Zet”:))) Prajem všetkím nech sa nidky nevzdáme!!! Iba oto ide… Pusu všetkím posielam. Igor Michael

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s