K nadchádzajúcim dňom …

Krátka správa k nadchádzajúcim dňom – Elina

My bytosti hierarchie svetelných sústav po tieto dni bdieme nad vami a sledujeme vaše počínanie. V týchto dňoch dochádza k najväčšiemu prieniku svetelných lúčov na vašu Matku Zem v dejinách epochy vývoja ľudstva. Dochádza k najväčšej evolúcii ľudstva o akej ste mohli len snívať. Na zem prenikajú adamantinové častice, ktoré previbrovávajú všetky torzné polia a spôsobujú ich znovunavodenie do pôvodných štrukturálnych hodnôt. Tieto vlákna majú za úlohu navýšiť vibrácie na najvyššiu možnú mieru, aby zem mohla dokončiť svoj evolučný proces. V tieto dni, ktoré máte pred sebou je už všetko nachystané. Všetky duše podľa svojho stupňa evolučného vývoja dostávate potrebné vedenie ohľadom vašej úlohy v tomto procese. Plníte svoje poslanie. Zavŕšiť všetko, čo si vaše duše vzali pod svoju ochranu – splniť svoj cieľ a napomôcť v procese vývoja a postupu vašej planéty. Matka zem sa teší a raduje a my spolu s ňou.

 K týmto dňom: Všetky ťažkosti, ktoré pociťujete sú len dočasné. Všetko postupne odznie. Vaše telá dostávajú v týchto dňoch všetky potrebné dávky svetla. Torzné polia naprávajú svoje pôvodné štruktúry a získavate nové vlastnosti. Mení sa vibračná hustota vašich tiel. Eustachova trubica, kardiovaskulárny systém, nervové zakončenia, mozgová kôra. Všetko dostáva nové štruktúry. So zmenou magnetizmu sa mení aj vaša telesná schránka a otvárajú sa vám nové možnosti a schopnosti.

Tieto dni sa spájajú duše, ktoré vibrujú na rovnakej úrovni, aby sa zavŕšilo dielo. Stretávajú sa za určitým poslaním. Preto ak cítite volanie ísť na stretnutie ľudí, neriešte hlavou možnosti čo a ako bude. Reagujte na volanie duše. Duša vás vedie ísť tam, kde ste potrebný. Venujte čas príprave sami so sebou. Počas meditácií venujte chvíľu len Byť. Dostávajú sa vám potrebné vedomosti, vedenie, aká je vaša úloha v tomto procese. Niektorí z vás pocítite silnú túžbu ísť domou. Navrátiť sa do svojej pôvodnej materskej štruktúry. Vaša slobodná vôľa vám bude ponechaná. Váš stvoriteľ vám dal možnosť rozhodovať o vašich životoch. Každý, ktorí mate splnený evolučný stupeň a dokončené karmické lekcie, dostane možnosť pokračovať v inom evolučnom stupni. Podľa vášho precítenia vám bude ponechaná možnosť pokračovať tam, kde cítite potrebu vášho miesta. Viacerý z vás dosiahli maximálnu hranicu vývoja. Aj preto mohlo dôjsť k týmto udalostiam, ktoré práve prebiehajú. Ďakujeme vám.

Počas meditácií v týchto dňoch každý dostane potrebné vedenie. Ukážu sa mu možnosti ako ďalej. Spájajte sa Srdciami, spájajte sa Láskou, spájajte sa Svetlom. Nová Doba je tu. Nový Človek je zrodený zo svetelného tela. Bytie vaše je požehnané.

 S láskou svetelné bytosti Plejádskej rady svetla, Sírianský vyslanci svetla, bohyňa Isis, Kuan Jin a ďalší …

 Pre http://gaia2010.sk/ 8.8.2013

 napísala: Elina. Tento článok môže byť ďalej šírený, kopírovaný v neskrátenej, neupravenej podobe a len pre nekomerčné účely, pokiaľ bude pripojená celá táto poznámka aj s aktívnymi odkazmi. Ďakujem za pochopenie.

Reklamy
This entry was posted in Nezaradené. Bookmark the permalink.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s