Zlatá Dušička – Co se s námi děje?

15.9.2013

Mnoho lásky a bolesti cítíte každý den. Je to jako byste se chystali uvolnit vše, co vaše srdce již nedokáže unést. Cítíte bolest ze vztahů, bolesti duše, lásku lidí kolem sebe. Díky těmto pocitům se stáváte vnímavější nejen k okolí, ale hlavně sami k sobě. Jste uprostřed změny. Nové vlivy utváří vaše životy. Vaše vědomí roste a vy se rozhlížíte ve svém životě, jakoby jste se ocitli v neznámé krajině. Cítíte vlivy světa, cítíte tíhu změn. Bojíte se. Obavy sílí a vy neurčitě tušíte, že se s vámi cosi děje. Cosi, na co nemáte vliv. A toho se děsíte. Sami ovládáte svůj život, ale jste si vědomi všeho, co na vás působí? Často překračujete všechna svá předsevzetí a pouštíte se do věcí nečekaných, jste plní síly a odhodlání. Příště však jakoby jste se zalekli i toho, co znáte. Co vás však nutí podstupovat nové a nové proměny sebe sama?

David Roberts, 1838

 Stáváte se motýly. Tak jako housenky, které uspí samy sebe, tak i vy jste na čas utlumeni, abyste se probudili vědomí sebe sama. Titíž a přesto jiní. Obvykle se sami sobě divíte, proč jste takoví neklidní, proč se bojíte čehosi, co není zřejmé. Je zde tolik vlivů, které vám nejsou známé. Ale je zde stále více bytostí, které se s vámi spojují, aby vám předávaly informace. Ze snů se vracíte nabití energií, abyste zvládali další den. Často si připadáte jako v kleci, marně hledáte východ ze svých problémů. Cítíte se uzavřeni v místě, odkud není úniku. Cítíte mnohé další stavy, které ani nedokážete popsat. Co se to s vámi děje? Vaše vědomí zachycuje i ty nejmenší detaily všedních životů a s tím i vaší proměny. Vynořují se minulé události spjaté se současností. Skládají se vám obrazy a poslední kousky skládanky zapadají do sebe. Mnohdy vnímáte svůj vlastní údiv nad tím, jak přesně najednou chápete to, co se děje, co vás potkává. Jak najednou víte….

Vaše těla se mění. Cítíte různé bolesti fyzické a přesto opět brzy mizí. Mějte trpělivost, vše časem odezní. Neklesejte na mysli, neboť to, co se děje, je univerzální. Každá bytost toto dříve či později pocítí. Jakoby jste  byli omývaní božskou energií, abyste mohli vstoupit dále, do vyšších světů. Mnohdy budete mít ve svých životech nejasnosti, řešení se ale vždy brzy ukáže, neboť získáváte schopnost nazírat na vaše problémy novým pohledem. Nevzdávejte se a bojujte, máte sílu vše ustát. Největší tma bývá před úsvitem. Tak to je.

http://zlata.dusicka.sweb.cz/new_page_4.htm

This entry was posted in Nezaradené. Bookmark the permalink.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s