Hilarion – 20.10. 2013 – 27.10. 2013

Milovaní, podívejte se na sebe do zrcadla a uvidíte, že vaše fyzická těla se transformují. Z výrazu vaší tváře svítí tlumená zář a něco nepopsatelného, co lidé kolem vás vnímají. A toto se bude dít častěji, jak úspěšně odevzdáváte své staré programy a přesvědčení. Když je uvolníte, do vašeho lidského operačního systému přichází více světla, které je zde integrováno.

Mnoho z vás, kamkoli jdete, je obklopeno velkým polem světla a třebaže ho lidé nevnímají, je toto vaše neustále se rozšiřující pole vítaným požehnáním pro všechny v dosahu. Víme, že není snadné postavit se sami za sebe a potvrdit svou odpovědnost za vše, co se stalo ve vašich životech a tleskáme vaší odvaze a ochotě, které jste každý z vás projevili, když se z hloubi vás samých vynořily staré vzorce a přesvědčení. Pamatujte si tuto důležitou pravdu – jste světlo a přišli jste, abyste sloužili tím, že jste světlem. Každý z vás je předsunutou výspou božství a občas bylo a je těžké tento osamělý úkol snést. Vaši nejbližší, s kterými se potkáváte denně, jsou duše, které souhlasily s tím, že budou v těchto časech hrát roli katalyzátorů, což při pokračujícím vzestupném procesu pomáhá zažehnout další úroveň uvolnění a introspekce.

Tyto role jsou vzájemnou dohodou a jejím cílem je, aby u každého nastalo uvolnění všeho, co ho drží zpátky od rozpomenutí se na jeho pravou podobu coby dítěte božího. Před těmito jedinci i před vámi je stále ještě spousta učení a růstu a nejlépe vám to všem ulehčí pokorný postoj v pozici učitele i studenta. Někdy jste učiteli a někdy studenty a díky tomuto procesu se děje růst a porozumění, a hlavním výstupem je pak prohloubení porozumění, soucitu a empatie. Duch využívá každou příležitost, aby ukázal další vývoj kvalit milující duše.

Staré světové paradigma zanechalo svůj otisk na každé lidské bytosti a každý na této planetě nyní usiluje o to, aby se zvedl nad tato omezení do větší jednoty svých individuálních aspektů a aby tak v kolektivním vědomí lidstva mohlo dojít k většímu sjednocení. Předlohy pro tento proces byly ukotveny a jejich pozitivní vliv prostupuje systémem krystalické mřížky obklopující vaši planetu. Krystalická mřížka je ohromná komunikační síť, která nyní ovlivňuje myšlenkové vzorce každé jednotlivé osoby na Zemi a její moc a vliv roste a rozšiřuje se. Každý má schopnost se na tuto síť naladit a přidat jí na účinnosti a vlivu.

Tento obrovský komunikační systém je nyní připraven, aby byl dále používán každým člověkem na planetě. Praktikování vašich denních cvičení/postupů, kterými přivádíte více světla do svého bytí a zvyšujete svou osobní vibrační a frekvenční úroveň má vliv na celou tuto globální síť, která vašim spoluobyvatelům umožňuje najít svou cestu zpět k jejich božskému spojení, což dále navyšuje a posiluje účinnost celého globálního systému krystalické mřížky. Tyto linie světla a energie kolem vaší planety mohou být dále rozvíjeny a zesilovány silou pozitivních a prospěšných myšlenek a záměrů, vzývání a modliteb každé osoby na Zemi. Je dobré, aby se každý ujistil, že jeho příspěvek do nového systému mřížky zlepšuje život pro všechny.

Do příštího týdne… Já JSEM Hilarion

©2013 Marlene Swetlishoff/Tsu-tana (Soo-tam-ah) Strážce Symfonií Milosti

www.therainbowscribe.com

 Pro všechny poutníky na Cestě Lásky, do češtiny přeložil Ivana M. (www.transformace.info). Tuto českou verzi je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem, pokud bude připojena celá tato poznámka včetně všech zdrojů i s aktivními odkazy.

Reklamy
This entry was posted in Nezaradené. Bookmark the permalink.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s