Čas slobody (2/3)

predchádzajúca časť

THOVT – projekt ľudstvo

Kerstin Simoné

Čas slobody

Aby sa neporušila svetelná štruktúra, musia všetky bytosti vo vesmíre dodržiavať univerzálne  zákony. Všeobsahujúca rovina bytia preto nemohla zasiahnuť; dopustila by sa tak rovnakého prečinu. Preto sa rozhodla vysielať na Zem špeciálne svetelné vlny s božskou informáciou a zaplavovať s nimi ľudské bunky. Ľudská DNA však nebola schopná tieto vlny spracovať. Preto zásobovala Galaktická federácia nepretržite aj naďalej zostávajúce dve vlákna DNA svetelnými energiami.

 Ako by ste si mohli predstaviť lepšie takúto manipuláciu? Energetická podoba vašej pôvodnej DNA je kryštalická a nesie v sebe kompletný potenciál božskosti -všetky myšlienky Prvotného zdroja, až do najmenších detailov. Spomienka na vlastnú božskosť sa u vás nikdy nemala stratiť. Takýto bol úmysel Pratvorcu, keď sa rozhodol zbierať skúsenosti. Nebolo jeho zámerom aby sa natoľko vzdialili od Prameňa.

Anna

Keby mala ľudská rasa nedotknutú DNA, nikdy by sa nedala zotročiť.  A preto príslušníci tej rasy zasiahli do vášho vývoja a zbavili vás slobodnej vôle. Ich cieľom bolo, aby ste sa čo najviac vzdialili od vlastnej božskosti a aby vás viac nenapadlo zatúžiť po svojom pôvode. Mali ste zabudnúť, aby ste im mohli slúžiť.  Preto bolo potrebné !pristrihnúť” vaše gény. V tomto smere teda odviedli “dobrú” robotu. Ponechali vám iba základné štruktúry s životne dôležitými funkciami. Ostatné úplne odstavili. Božská rotácia večne a neustále krúžiaca špirála svetla bola vo vašich génoch prerušená. Ako je to možné? Lebo možné je všetko a všetky možnosti sú taktiež úsilím Prvotného zdroja. Tieto bytosti však konali proti zákonu slobodnej vôle. Využili pre tento účel všetky svoje znalosti a schopnosti. Hnala ich túžba po moci. Nezaujímali sa o ničivé dôsledky svojho jednania. Porušili tak zákony a božskú myšlienku.

Od tej doby je vývoj ľudskej rasy zablokovaný; dokáže využívať iba prirodzený pud sebazáchovy. Prišli ste o všetky ostatné božské navigačné systémy. Váš potenciál sa scvrkol na minimum iba preto, aby vás pripútali ako otrokov k tejto úrovni bytia. Môžete si to predstaviť asi tak, že večne vibrujúce čiastočky zaclonili akousi umelou svetelnou bariérou. Zredukovali ju na dva minizbytky a tak dnes žijete preto aby ste jedli, spali, pracovali a strachovali sa o prežitie. Jediná božská funkcia DNA ktorú vám nemohli zobrať je dýchanie, nakoľko vás udržuje pri živote. Dlho sa vám pokúšali vziať aj to, ale nepodarilo sa im to. Ich bezduchá veda priniesla nepekné kríženia a mnohé ich “výtvory” vo “vyšľachtených” telách neprežili.

Zostal vám totiž iba úžasný božský dych ktorý vás v každom okamžiku vášho bytia spája s celistvou myšlienkou Prvotného zdroja. Teda, váš dych je jedinou cestou, ako si to spätne uvedomiť. Dokázali vám zobrať slobodnú vôľu, ale nemohli vás pripraviť o božský dych.

Pôvodne neexistovali žiadne telesné obmedzenia alebo postihnutia; vyvinuli sa až v dôsledku genetických experimentov. Ľudská rasa do čias svojho umelého pretvorenia netrpela žiadnymi chorobami ovplyvnenými činnosťou mozgu, nakoľko vaša DNA fungovala v dokonalej harmónii s Prvotným zdrojom. Mohli ste zbierať skúsenosti na úrovniach pevnej hmoty, avšak nepodliehali ste pritom mutáciám. Ale od tejto doby však inkarnácia na planéte Terra znamená, že bytosť sa nielen včlení do matérie, ale je prinútená taktiež vedome vstúpiť do tohto mutovaného genetického procesu.

Zem, je jediné miesto vo vesmíre, kde je možné zbierať skúsenosti hustej hmote. Túto okolnosť bola preto v nútená vziať v úvahu každá z bytostí, ktorá sa rozhodla vyvíjať na Zemi a prispôsobila k tomu taktiež aj svoj duchovný plán. Inkarnáciou na Zemi duša nielen automaticky vstúpi do procesu zabudnutia, ale musí sa taktiež vzdať svojej neporušenej božskej DNA. Preto je vstup do tejto roviny a odhodlanie “zakúsiť samého seba” v tomto labyrinte, ktorý nemá v celom Univerze obdoby pre každú dušu odvážnym krokom.  Je to výsledok experimentov bytostí, ktoré vás premenili v otrokov. Zablokovali prirodzené prúdenie (energie), a vaše telá sa stali náchylné na choroby. Ľudský kód DNA najskôr rozložili na jednotlivé kúsky, a potom pomocou elektromagnetických pulzných frekvencií pôvodné vibrácie umelo zablokovali. Na záver pôsobením elektromagnetických polí zmenili smer pravotočivej vibrácie vašej DNA na ľavotočivú čo je v protismere k božskému otáčavému pohybu celého Univerza. A tak sa nachádzate, aby som sa vyjadril vašou rečou v “mŕtvom bode“.

Vaša DNA ale existuje a každým okamžikom vášho vedomého bytia je možné ju reaktivovať. Od tohto zásahu manipulovali a umelo udržiavali všetky elektromagnetické frekvencie na planéte. V priebehu pokusov na ľudskej rase vyskúšali veľa “upravených” variant DNA. Inverzná funkcia či smer božskej vibrácie vo vašich génoch  sa nakoniec ukázali byť najefektívnejším spôsobom, ako vás oddeliť od božského svetla.

Výsledok tejto intenzívnej a zdĺhavej “práce” je viditeľný dodnes.  Pozrite sa na seba! Koľko z mozgovej kapacity využívate? Nepoložili ste si nikdy otázku, načo vám je zvyšná časť? Prečo vám zakrnela hypofýza alebo epifýza; a k čomu vám tieto žľazy pôvodne slúžili? Prečo si nekladiete tieto otázky a svojím srdcom nehľadáte pravý zmysel týchto orgánov? Dokonale rozvinutí ľudia čerpali z univerzálnych vedomostí – neboli oddelení od vesmírnej múdrosti. Bola to pevná súčasť ich existencie a každá otázka, ktorá sa v ich vedomí objavila, bola okamžite zodpovedaná.

pokračovanie

Reklamy
This entry was posted in Atla-Ra. Bookmark the permalink.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s