Rádioaktívna kontaminácia vôd Tichého oceánu

INTERNETEM KOLUJE TEORIE, ŽE ZA INFORMACEMI KOLEM RADIOAKTIVNÍ KONTAMINACE VOD TICHÉHO OCEÁNU U ZÁPADNÍHO POBŘEŽÍ SEVERNÍ AMERIKY STOJÍ ILUMINÁTI – PODÍVEJTE SE NA TENTO MATERIÁL A UDĚLEJTE SI VLASTNÍ NÁZOR

www.matrix-2001.cz

Zjistil jsem, že se na některých internetových stránkách začínají objevovat informace o tom, že informace týkající se radioaktivní kontaminace části Tichého oceánu včetně pobřežních oblastí Aljašky a USA jsou přehnané a nezakládající se na pravdě. Dokonce prý jde o záměr, kdy jde o snahu vyvolávat v lidech strach s tím, že za celou touto politikou stojí, kdo jiný než Ilumináti. Tento názor mne přiměl k tomu, abych se na tuto problematiku podíval podrobnějším a hlavně nestranným zrakem, pokusil se zjistit pravý stav věci a pokud možno zajistit objektivní důkazy, které by svědčily pro, nebo proti výše uvedenému tvrzení. Jak jistě sami víte, říkat či napsat se dá ledasco. Rozhodil jsem tedy ony pomyslné sítě a čekal na výsledek. Ten přišel poměrně záhy, a to jednak v podobě skutečně šokujících fotografií (jak za chvíli poznáte sami) a jednak v podobě dat, na základě kterých jsem připravil ještě jeden materiál na toto téma, který připravuji k vydání. Pojďme si však nejdříve osvěžit paměť a zopakovat některá jasně daná fakta.

V březnu roku 2011 v důsledku zemětřesení s epicentrem nedaleko pobřeží Japonska (otázka příčiny tohoto zemětřesení je jiná kapitola), které způsobilo masivní tsunami, došlo ke kritickému poškození jaderné elektrárny Fuksuhima. Následně došlo k roztavení tří jaderných reaktorů. V důsledku této nehody se do Tichého oceánu dostalo kolem 400 tun vysoce radioaktivní vody, která se podle některých zdrojů vlivem mořských proudů rozptýlila na obrovské ploše s tím, že se poměrně vysoká dávka radiace dostala až k západním břehům Kanady a Spojených států.

Ovšem jak jsem uvedl výše, existují názory opačného charakteru, které tvrdí, že ke kontaminaci vod Tichého oceánu a pobřežních oblastí Kanady a USA nedošlo. Takže kde je pravda? Podívejte se prosím na níže uvedené fotografie, které se mi podařilo získat díky kontaktů blízkým „Organizaci místních pozorovatelů ochrany životního prostředí“ se sídlem v Hydaburgu v Kanadě. Na níže uvedené fotografii je vidět maso lososa stříbrného, který byl uloven v ústí řeky Hydaburg. Bílé bulky nacházející se v růžově zabarveném masu jsou podle výsledku veterinárního šetření rakovinové nádory. V současné době jsou evidovány stovky takových nálezů v této oblasti.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERANa níže uvedené mapě je vlevo patrná lokalita Fukushimi, kde došlo k jaderné havárii, a v pravé části se nachází oblast jmenovaného Hydaburgu v Kanadě. Na níže uvedeném fotu pod mapkou jsou prezentovány ukázky ryb s krvavými nádory na těle. Podle veterinárního lékaře Sama Kunakana z Nuiqsut na Aljašce, který pořídil tyto snímky, se nejedná o výjimky. Ryby jsou zasaženy plošně, přičemž platí absolutní zákaz rybolovu v celé oblasti Nigliq Channel a dále proti proudu řeky Nigliq až po řeku Colville. Ryby zde mají krvavé léze a nádory po celém těle i v oblasti ústního otvoru.

Na dalším obrázku je patrná lokalita Nuiqsut, která patří mezi oblasti zasažené radioaktivní mořskou vodou. Místní rybáři jsou v šoku, neboť nikdy nic podobného v životě neviděli. Navíc se zdá být více jak zřejmé, že jejich živobytí skončí v troskách, neboť z pochopitelných důvodů takto zasažené ryby nelze v žádném případě konzumovat. Vědečtí pracovníci, kteří v zasažených oblastech již nějakou dobu operují, se shodují v tom, že nemocné ryby pochází buď přímo z příbřežních oblastí Tichého oceánu nebo z dolních toků řek, jež ústí do tohoto moře.

 3 4 6 7(1)

Na fotografiích dole vidíme různé druhy lososů vylovených v oblasti Nuisqsut, které jsou zasaženy masivními nádory vystupujícími z jejich těl. Podle sdělení veterinárních pracovníků se během prováděných pitev zjistilo, že vnitřní orgány ryb jsou zasaženy rozsáhlými metastázami, které zasahují do mnoha orgánů.

9

V podstatě se jedná jak o mořské tak i sladkovodní druhy ryb žijící při ústí řek do oceánu. Voda v ústí těchto řek je kontaminována v důsledku poměrně silných přílivových vln mořské vody, které jsou pro tuto oblast typické.

 8(1) 10(1) 11Na fotografii níže vidíte historicky první případ rozsáhlého rakovinového nádoru v blízkosti tlamy velkého bílého žraloka. Je všeobecně známa informace o tom, že žraloci netrpí rakovinovým onemocněním, a to díky svému velmi specificky nastavenému genetickému a imunitnímu systému. Jak vidno, po jaderné katastrofě ve Fukushimě tato informace neplatí pro žraloky nacházející se v severních oblastech Tichého oceánu. Podle specialistky na onemocnění žraloků – dr. Rachel Robbins byl žralok na fotografii odchycen nedaleko západního pobřeží Spojených států a v současné době je umístěn ve velkém akváriu „Veterinární kliniky pro mořské živočichy“ v Los Angeles, kde je zkoumán jeho zdravotní stav.

12

Zhoubný rakovinový nádor u tohoto žraloka je dlouhý asi 30 cm a je stejně tak i široký. Podle odborníků v současné době neexistuje žádná představa o tom, v jakém rozsahu jsou především mořské ryby unikající radioaktivitou zasaženy. Z tohoto důvodu vzniklo na „Havajských ostrovech“ centrum mořských a podmořských operací za účelem realizace prvotních modelů, které by měly pomoci odpovědět na výše uvedenou otázku.  Ovšem nejen ryby trpí devastací tkáně. Jak vidíte na fotografii dole, v ohrožení jsou i jiní živočichové – tuleni, mroži a dokonce i lední medvědi. Ve většině případů se na povrchu jejich těla nacházejí krvavé léze, nádory nebo hromadně ztrácejí srst – viz foto ledního medvěda (masivní ztráta srsti je jedním z prvotních příznaků otravy radiací, podobně jako ke tomu u lidí).

1314 15 16Taková je situace po třech letech od jaderné katastrofy elektrárny Fukushima v Japonsku. Nechť si nyní čtenář sám udělá názor na to, zda jde o propagandu Iluminátů se záměrem uměle vyvolávat strach mezi lidmi, anebo zda čelíme časované ekologické bombě v důsledku bezbřehé lidské arogance a ztráty svědomí. Kdo z nás bude schopen podívat se do očí všech těchto trpících zvířat?

(c)2014 Jaroslav Chvátal
(c)2013 Archiv autora

zdroj

Reklamy
This entry was posted in Zaujímavosti. Bookmark the permalink.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Connecting to %s