Zlatá Dušička – Nová Země?

9.3.2014

Je možné žít na Nové Zemi? Sami si můžete vybrat, kudy se dáte. Zda budete součástí tohoto světa, této reality anebo se rozhodnete žít v souladu se sebou samými. Země je pro všechny bytosti. Vaše Nová Země neznamená, že by zde bylo více planet, spíše jde o výběr, o volbu. Jde o to, kam budete směřovat. Zda prohlédnete a uvidíte pravdu a zda za ní půjdete. Zda změníte sebe sama a naučíte se žít v souladu s přírodou, v souladu se svým srdcem. Mnozí touží odejít z této reality, kdy vás denně potkává spoustu informací o negativním stavu věcí, kde se necítíte dobře a máte pocit, že stále více, den ze dne, se ve vás rozvíjí vzdor k takovému životu. Nejste spokojeni, nejste šťastni. Vždy však se pro něco rozhodujete a je jen na vás, kam směřujete. Zda jste již došli tak daleko, že se vás mnohé nedotýká. Možná máte v sobě pochybnosti, ale umíte se jich zbavit.

Chápeme, že jste unaveni a mnohdy nemáte sílu hledat řešení. Ale tento stav je pouze dočasný. Jste na cestě plné kvítí. Tato cesta, i když je mnohdy skrytá, může být pro vás jedinou možností, abyste odkryli to, co je skryté, abyste pochopili to, co v sobě dosud jen matně tušíte. Cítíte se povoláni k tomu, pozvednout Zemi a vaše snaha je nezměrná. Máte prostředky pro to, abyste byli úspěšní. Jsou však také mnohé problémy, díky kterým se vysilujete. I když byste je vlastně mohli vyřešit jiným způsobem a velice rychle. Vy však jste dosud nedospěli do tohoto místa, odkud je výborný rozhled. Dosud se díváte sice z výšky, avšak do krajiny pokryté mlhou. Nemůžete vidět dále, nežli na své ruce a tak si mnohé – i když nesprávně – domýšlíte. A díky tomu, že máte pouze určité zkušenosti z minulosti, nemůžete vytvořit prostor pro pravdu, ale stále opakujete to, co jste kdysi znali. I krajinu pokrytou mlhou stále jen tvoříte podle toho, co si myslíte. Není zde žádný prostor pro nové, žádné místo pro zázrak a následné uzření té pravé podstaty. Mlha zakrývá i vaše vědomí. Je potřeba, abyste uvolnili svou mysl a udělali místo pro krásu, kterou jste dosud nepoznali. Jste na cestě, kdy rozhodnutí o jejím směru padlo již kdysi dávno. Jste vedeni, abyste svou pravdu našli. Abyste pochopili, že není třeba na nic čekat a vytvářet složité myšlenky o stavu světa, o vašich životech.

Vše se může změnit v každé vteřině. Je  zde tato možnost. Proto neodkládejte nic, co můžete udělat ihned. Neomlouvejte sami sebe z nečinnosti, spíše naslouchejte hlasům svého vedení a jednejte. Mnozí jsou již blízko cíle a spoustu z vás cítí, jak se každým dnem mění. To, na čem záleželo včera, již není podstatné. Tento svět se mění. Avšak pozor na neustálé a nepolevující zábrany. Pokud nebudete bdělí, může se svět opět zhroutit. Vy však toto nesmíte dovolit. Udělejte vše pro to, aby láska zvítězila. Abyste následovali to, co cítíte v sobě samých.

zdroj

Reklamy
This entry was posted in Nezaradené. Bookmark the permalink.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s