Vstup Vlka

Zmena. Moja vnútorná nech je teraz. Teraz vykročím. Tam kam chcem ísť. Nechcem predávať svoj čas za peniaze, ktoré sú nástrojom zotročovania a sústreďovania moci. Nechcem zomrieť v boji za slobodu ľudstva.

 volk

 Tento boj tu bol odkedy sme neslobodní a slobodní sme stále menej. Chcem slobodne žiť. Chcem mať v rukách svoj život. Chcem byť plnou súčasťou spoločenstva ľudí, ktorých si vážim, súčasťou Zeme a Vesmíru. Súčasťou kolobehov, časťou Vedomia. Časťou tlčúceho vesmírneho srdca. Chcem poslať život ďalej cez svoje deti a byť si vedomý svojej duše. Telo, duch, vedomie, duša. Chcem si splniť svoju úlohu zvieratka v hre života a život vedome cítiť.

Chcem ľúbiť, cítiť, prijímať a dávať. Chcem byť otvorený, vedomý. Chcem cítiť a vedieť, nie veriť “pravdám” iných.

Chcem sa venovať tomu, čo je človeku prirodzené a robí ho silným. Chcem byť telesne a duchovne silným. Chcem byť šťastný, v rovnováhe a zdravý. Chcem odísť, keď príde môj koniec a začiatok a mať pocit že som hral hru života naplno a užíval si ju. Nechcem ďalej mrhať silami a časom v spoločnosti a pre spoločnosť, ktorá bola prestavaná tak, aby človeka oslabovala a ničila.

Chcem byť pre túto spoločnosť neviditeľným. Spoločnosť je neprirodzená, prirodzené je spoločenstvo, kde sa všetci poznajú a ctia si jeden druhého. Chcem žiť v takomto spoločenstve, nie v spoločnosti. Cítim, že to spoločenstvo sa možno práve teraz tvorí. Vykračujem

zdroj

Reklamy
This entry was posted in Atla-Ra. Bookmark the permalink.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s