Sestřelený Boeing 777 letu MH17 má otevřít cestu k vyhlášení „bezletové“ zóny nad Ukrajinou, kterou by zajišťovalo NATO!

 

005Přeprogramoval někdo letadlu GPS navigační software? Shodné indicie s letem MH370! Cílem útoku měl být Putin? Letadlo bylo plné mrtvol už za letu? V Holandsku už volají po invazi NATO na Ukrajinu!

Tak to netrvalo dlouho. Jako blesk z čistého nebe přichází další pokus a cesta, jak dostat na Ukrajinu jednotky a ozbrojené síly NATO jinak, než vstupem Ukrajiny do NATO. Na Ukrajině byl sestřelen dopravní letoun Malajských Aerolinií [1]. Ano, schyluje se tady k libyjskému scénáři, tedy k tomu, že západní politici řeknou, že vzdušný prostor nad Ukrajinou není bezpečný, že tento prostor ohrožují teroristé, protože v této chvíli, dámy a pánové, už nejde o lokální konflikt mezi Kyjevem a pro-ruskými povstalci, nyní už se jedná o mezinárodní konflikt, neboť bylo sestřeleno dopravní letadlo třetí země s pasažéry mnoha zemí, tedy jde už o věc, která překračuje po právní stránce vnitřní záležitosti Ukrajiny.

Je úplně jedno v této chvíli, kdo bude ze sestřelení stroje obviněn, protože je to úplně nepodstatné. Mezinárodní společenství prohlásí, že vzdušný prostor Ukrajiny není už bezpečný, že Kyjev není schopen zabezpečit svůj vzdušný prostor a Kyjev požádá NATO o pomoc s vytvořením bezletove zóny nad východem Ukrajiny a tato „bezletová“ zóna se poté zneužije (po vzoru Libye) k zahájení náletů letadly NATO na pozice pro-ruských povstalců. Tuto „bezletovou“ zónu ale nemá Kyjev sám jak vytvořit nebo dokonce udržet, protože nedisponuje prostředky pro zničení protiletadlových mobilních komplexů rozmístěných na východě Ukrajiny, které jsou v držení povstalců, vlastních ukrajinských vojáků, kteří dezertovali i s toutou technikou anebo údajných ruských ozbojenců, takže „pomoc“ od NATO bude nezbytná.

[FOTO] Protiletadlový komplex BUK, který byl údajně pro sestřelení letu MH17 použit

Co bude následovat? Dají se očekávat následující události:

Kyjev a západní země označí za původce sestřelu letadla pro-ruské separatisty. Ti to odmítnou, spolu s nimi i Rusko. To však nezabrání tomu, aby Kyjev nepožádal NATO o vytvoření a zajištění „bezpečného nebe“ nad Ukrajinou, což bude znamenat, že letadla NATO spolu s personálem dostanou úkol v rámci boje proti mezinárodnímu terorismu chránit vzdušný prostor Ukrajiny. Dobře si všimněte, Kyjev nemohl požádat NATO o vojenskou podporu dokud šlo pouze o lokální konflikt odehrávající se mezi Kyjevem a východem země. Ale nyní je všechno jinak. Došlo k sestřelení letadla cizí země a už tedy nejde o lokální konflikt, ale o „mezinárodní terorismus“. A to znamená zelený signál pro NATO, že může vstoupit na území Ukrajiny, protože když jde o ochranu mezinárodní bezpečnosti a boje proti terorismu, NATO nemá problém s vysláním vojáků do třetích zemí, i když nejsou členy NATO. Chytře vymyšlené.

[VIDEO] Záběry z místa dopadu letadla…

Bílý dům tady rozehrál velkou partii. Za každou cenu chce vojáky NATO dostat na Ukrajinu do blízkosti ruských hranic. Tahle nebezpečná hra, která má zatáhnout Rusko do války se západem, začíná nabírat hrozivě nebezpečné obrysy. Kde a kdy se to proboha zastaví? Washington potřebuje válku za každou cenu, aby zachránil dolar. Rusko chce na Kubě obnovit vojenskou přítomnost, hrozí i nasazením balistických raket na Kubě, dnes Ukrajina sestřelí dopravní letadlo, aby mohla obvinit separatisty a získat tak mezinárodní vojenskou pomoc a ochranu od NATO. Co když dojde k tomu, že v bezletové zóně nad východem Ukrajiny potom NATO sestřelí ruské letadlo, které třeba ani nebude v bezletove zóně ale jen v její blízkosti? Jak zareaguje Rusko na takový nepřátelský akt? Začne bombardovat pozice NATO na Ukrajině? Vyšle trestné stíhačky, aby sestřelily několik letadel NATO? Tohle není už žádná legrace, tohle, co se tady začíná odehrávat, to je cesta k otevřenému válečnému konfliktu v Evropě. Situaci budeme na AE News nadále sledovat.

UPDATE:

  • Prezident Porošenko označil pád letadla za akt terorismu.
  • Na palubě cestovaly více než 3 desítky Američanů, uvedla CNN. Později to však dementovala.
  • Podle odborníka [2] má raketové komplexy schopné sestřelení letadla z výšky 10 km k dispozici jen ukrajinská a ruská armáda v oblasti, nikoliv povstalci!
  • Velká Británie požádala o mimořádné zasedání Rady Bezpečnosti OSN.
  • Letový vzdušný prostor nad celou Ukrajinou byl uzavřen pro veškerý civilní provoz až do odvolání.
  • Uniklé video pořízené jen pár minut po pádu letadla šokovalo širokou veřejnost, video je ke zhlédnutí zde.
  • Španělský dispečer prozradil, že let MH17 doprovázely ukrajinské stíhačky, Kyjev oznámil pád stroje moc brzy.
  • Amatérské video vnáší pochybnosti o sestřelení stroje raketou, letadlo vybuchlo až po dopadu. Video zde.
  • Na internet se dostaly necenzurované drastické záběry obětí zříceného letu MH17. Video zde není pro děti!!

Zajímavost: Hrozivé znamení čísla „7″

Všimli jste si číselné symboliky celé tragédie? Let MH17, letadlo Boeing 777, zřítilo se dne 17. 7. tohoto roku 2014, když sečtete čísla roku 2014, dostanete opět číslo 7. A to není celé, letadlo se zřítilo v 16:20 místního času, tedy v průběhu 17. hodiny onoho dne. Jsou lidé, kteří věří, že čísla mají souvislost s velkými katastrofami. Otázkou ale je, zda-li jde pouze o shodu náhod anebo o smysl pro černý humor toho, kdo za sestřelením letadla stojí… i takovýchto detailů je dobré si všímat.

Proč se stroj odchýlil z letového kurzu?

Let MH17 měl velkou navigační odchylku od běžného letového koridoru nad Ukrajinou [3]. Než stroj vstoupil do letového prostoru Ukrajiny, kopíroval let běžně obvyklou letovou trasu. Odchylovat se začal náhle až nad Ukrajinou. Tady se opět dostáváme ke kauze letu MH370 z března tohoto roku. Pokud opravdu má Boeing 777 po softwarové stránce nějaký „heartbleed bug“, programovací zneužitelnou chybu ve Fly-by-Wire systému letadla, která umožňuje útočníkovi na dálku pozměnit letovou dráhu stroje anebo v tichosti překalibrovat GPS navigační software letadla, potom je naprosto logické, proč stroj změnil svoji trasu narozdíl od všech před ním letících letadel v koridoru.

007_[MAPA] Let MH17 zcela plynule opustil běžný letový koridor narozdíl od všech předchozích letů, nikdo neví proč…

Pokud došlo k dálkovému překalibrování GPS navigace v letounu, znamená to, že byl stroj úmyslně naveden nad území povstalců. Je naprosto vyloučené, aby za tímto stála jenom kyjevská vláda anebo dokonce povstalci. Zde musely v takovém případě zasáhnout americké zpravodajské služby, dost možná tytéž služby, které dodnes stojí za naprosto bezprecedentním únosem letu MH370 z jara tohoto roku.

Překalibrování GPS prostřednictvím falešného pozičního vysílače umístěného v letadle letícím v závěsu?

Už včera zazněly zprávy, že v blízkosti letu MH17 se nacházely ukrajinské stíhačky, že v dosahu stroje letělo i jiné další letadlo, které ho sledovalo celou dobu [4]. To by potvrzovalo teorii o elektronickém útoku na letoun, konkrétně na jeho GPS systém. Jak je totiž už nějakou dobu známo, signál GPS se dá snadno „fejkovat“, kdy zařízení z vašeho přijímače nezískává údaje ze skutečných satelitů, ale z vysílače útočníka ve vaší rádiové blízkosti. Tým studentů z Texasu dokázal takto převzít kontrolu nad jachtou za 80 milónů dolarů, text je zde. Pokud vám spadla brada, že tohle dokázali studentíci z Texasu, tak si jen těžko představíte, co asi dokážou americké tajné služby s neomezenými rozpočty.

Útok spočívá ve zranitelném designu GPS systému, který nepoužívá zabezpečenou identitu vysílače (podobně zranitelná je GSM síť, ale u ní je to spíš úmyslný záměr, aby orgány státního režimu mohly v případě potřeby fejkovat BTS věže a odposlouchávat sledované osoby, které často mění telefony a čísla). Pokud je takto zranitelná GPS síť, stačí vyslat do vzduchu letadlo s vysílačem falešného GPS signálu a pokud bude letadlo v blízkosti sledovaného stroje, napadené letadlo začne přebírat GPS signály od nejsilnějšího zdroje GPS údajů v blízkosti, tedy z falešného vysílače umístěného na palubě letadla letícího v závěsu pár kilometrů za ním. Napadený stroj poté můžete odklonit naprosto kamkoliv, bez vědomí pilotů, neboť na displeji GPS navigace v kokpitu žádnou odchylku od kurzu neuvidi, protože navigace získává překalibrované GPS souřadnice od útočníka v reálném čase. I proto je zde podezření, že stejný útok na GPS mohl proběhnout i při únosu stroje MH370 v březnu, kdy piloti ani potom nemohli tušit, že jejich GPS modul v letadle sice ukazuje původní trasu směrem na Thajsko, ale ve skutečnosti už stroj letí úplně jinam. Navíc to bylo v noci, takže i kdyby se stroj otočil pětkrát kolem dokola nad mořem, tak nic neuvidí, tedy s výjimkou Měsíce a hvězd, ale pokud je vysoká oblačnost, piloti neuvidí opravdu nic.

Pokud ale jde o odchylku z letového kurzu nad Ukrajinou, která není prudká a velmi výrazná, nemají piloti šanci ani za dne zjistit, že stroj letí fyzicky trochu jinam, než kam ukazuje teď už falešně GPS navigace, která přebírá podvržené a překalibrované GPS souřadnice z falešného GPS vysílače. Zvláště, když stroj letí ve výšce přes 10 kilometrů.

Letadlo s Vladimírem Putinem (let SO351) vracejícím se z fotbalového šampionátu v Brazílii letělo ve vzdálenosti jen pár kilometrů od letu MH17, důkaz na letové mapě. Strašlivé zděšení v Kremlu: Ukrajina chtěla ve skutečnosti sestřelit Putinovo letadlo!

Celá kauza letu MH17 začíná nabírat děsivé obrysy. Zdá se, že západní mocnosti ve spolupráci s Ukrajinou chtěli spáchat atentát na hlavu Ruské federace a sestřelit jeho stroj nad územím povstalců, čímž by se zahladily stopy. To by vysvětlovalo odklon letu SO351 i letu MH17 mimo obvyklé trasy na trasu společnou. Teorie o zfalšování GPS signálu v blízkosti obou strojů začíná dávat smysl. Původně měl být nad území povstalců naveden jen Putinův let SO351, ale zfalšovaný signál GPS po vstupu do ukrajinského vzdušného prostoru zachytil i GPS letový modul letu MH17.

008_

[MAPA] Let MAS17 (MH17) letí jen o pár vteřin před letem SO351 (s Putinem na palubě)…

Ukrajinská protiletadlová jednotka tak sestřelila první letadlo ve výšce 10 km na radaru, protože neočekávala v oblasti jiné dopravní letadlo, jen Putina a jeho let SO351. Let MH17 ale vstoupil do ukrajinského letového prostoru o malou chvíli dříve, doslova jen o několik málo sekund dříve, než let SO351 s Putinem na palubě. Putinovo stroj má navíc nebezpečně podobný nátěr jako malajský dopravce. Španělský letový dispečer už dříve uvedl, že v blízkosti letu MH17 letěly ukrajinské stíhačky. Ty logicky mohly nést vysílačku falešného GPS signálu a doprovázet obě letadla celou dobu ihned po vstupu do ukrajinského vzdušného prostoru, aby je pomocí falešného GPS signálu navedly do oblasti povstalců.

009_[FOTO] Spletli se ukrajinští zaměřovači protiletadlového komplexu BUK, když zaměřovali cíl?

Tohle naprosto mění všechno, co jsme dosud o této tragédii na Ukrajině vědeli. Putin měl být dnes po smrti a na jeho místo měl v Rusku nastoupit nějaký pro-západní politik formátu Jelcina. Smrt Putina by položila BRICS, posílila by dolar, resp. snížilo by se ohrožení dolaru ze strany Ruska a jeho kroků k de-dolarizaci trhů, možná by nový šéf Kremlu i vrátil Krym Ukrajině.

Místní svědci tvrdí, že dopadlá těla pasažérů velmi intenzivně zapáchala a byla bez krve!

Včera se začaly objevovat zprávy podložené výpověďmi místních obyvatel, že těla pasažérů dopadla z oblohy na zem již ve značném stádiu rozkladu doprovázeném velmi silným zápachem. To potvrdil i šéf povstalců Strelkov pro agenturu AP, že těla nebyla „čerstvá“, což jako voják jistě dokaže kvalifikovaně posoudit, protože o mrtvoly z bojů s ukrajinskou armádou určitě nouzi nemá. Zprávu poté uvedla i americká stanice ABC [5].

[VIDEO] V čase 2:30 vypovídá svědek o dopadu těla, které strašně zapáchalo a bylo bez krve…

Je zde snad nějaká souvislost se zmizelým strojem letu MH370 z března tohoto roku, který podle oficiálních zpráv skončil na dně Indického oceánu? Byl stroj MH17 vlastně původní let MH370 z března naplněný mrtvolami z onoho letu na jaře, které někdo skladoval celou dobu v lednici pro tuto akci na Ukrajině? Kde se ale potom nachází původní let MH17 s pasažéry? Zní to neuvěřitelně, ale fakt je, že lidská těla jsou plná krve a když z velké výšky dopadnou na zem, zanechají po dopadu velmi nepřehlédnutelné krvavé tratoliště a rozhodně neprodukují hnilobný zápach, který provází rozklad těl až po několika dnech.

Zbarvení pokožky těl neodpovídá popáleninám ale hemoragické dekompozici!

Jak upozornil redakci AE News jeden z naších čtenářů, který se představil jako člověk, který pracuje na patologii jedné z pražských nemocnic, podle jeho názoru záběry na tomto videu zachycují lidská těla zhruba 4 až 8 dnů po smrti v závislosti na teplotě prostředí, ovšem pokud byla těla držena v mrazících boxech, mohou být stará i několik měsíců. Těla jednoznačně prý nenesou stopy popálenin, černé a hnědé skvrny nejsou podle jeho názoru popáleniny ale jsou naopak typickými důkazy tzv. „hemoragické dekompozice“, tedy rozkladu krve a tkání naplněných rozkládající se krví. My jen dodáváme, že sedačky s mrtvými těly jsou naprosto nepoškozené ohněm nebo žárem, jejich poškození je pouze mechanické, tedy způsobené deformací po dopadu na zem. Mrtvá těla v sedačkách v pokročilém stupni rozkladu tak potvrzují svědectví místních obyvatel na Ukrajině, že těla po dopadu na zem hnilobně zapáchala nepopsatelným způsobem a nevytékala z nich žádná krev, což je možné jen u mrtvol v pokročilém stádiu rozkladu. Děkujeme našemu čtenáři za tuto věcnou indicii, je vidět, že počet nesrovnalostí v této kauze začíná narůstat.

Dámská kabelka s obrovskými nůžkami! Jak se dostaly na palubu letadla?

Jeden z pozorných čtenářů našeho serveru v diskusi pod tímto videem upozornil na další nesrovnalost, všiml si totiž, že na videu v čase 1:23 je záběr na dámskou kabelku s velkými nůžkami na papír uvnitř. Jak se proboha někdo mohl dostat na palubu stroje s takovou věcí v kabelce? Kovové nůžky pochopitelně předletovou kontrolou neprojdou, rentgen a detektor kovů je při odbavení okamžitě objeví.

Hlasový záznam rozhovoru dvou separatistů o sestřelení letu MH17, který má sloužit jako usvědčovací důkaz o vině povstalců, a který médiím poskytl Kyjev jako materiál získaný ukrajinskou zpravodajskou službou SBU, je podvrh!

Přinášíme další důkaz o tom, že let MH17 je ve skutečnosti zřejmě jenom false flag, který má separatisty na Ukrajině označit za mezinárodní teroristy a díky obětem z třetích zemí tak otevřít cestu pro vstup vojsk NATO na území Ukrajiny v rámci „mírové mise“ a boje proti mezinárodnímu terorismu, neboť to je jediný důvod, pro který členské země NATO jsou ochotné vysílat své jednotky do cizích nečlenských zemí. USA navíc chtějí Evropu s Ruskem rozeštvat proti sobě, neboť v poslední době se Evropa už nechtěla podílet na dalších amerických sankcích proti Rusku. Nyní ale opět stojí celá Evropa po boku USA proti Rusku v jedné disciplinované lajně. Máme tady analýzu audio souboru, který poskytl médiím Kyjev. Ten má zachycovat rozhovor mezi povstalci a jejich ruským velitelem o tom, že sestřelili dopravní letadlo. Záznam neustále opakuje ve zprávách TV Nova i Česká Televize. Jenže jde o podvrh.

[VIDEO] Analýza audio souboru, který obsahuje údajný rozhovor separatistů o sestřelení letu MH17

Audio soubor byl totiž podle analýzy vytvořen o den dříve, než došlo k sestřelení letu MH17, tedy 16. 7. 2014. Opět tedy máme další střípek skládanky, kterou už teď regulérně můžeme označit za false flag a pokus o vytvoření další kopie 11. září, tedy záminky pro vojenské operace namířené proti Rusku. Rozmístění vojsk NATO na Ukrajině v boji proti „teroristům“ na východě v první fázi, zinscenování dalšího Tonkinského incidentu v druhé fázi a nakonec rozpoutání války s Ruskem v cestě za záchranou dolaru.

Televize NOVA šíří dezinformaci, video s padajícím letadlem z nebe není Boeing 777 letu MH17 ale zásobovací Antonov AN-26 sestřelený separatisty před týdnem nedaleko Doněcku.

Jak funguje novinařina reportérů TV Nova, nad tím zůstáva rozum stát, pokud ovšem nejde o úmysl a šablonovité šíření propagandy ze strachu, aby tato komerční televize nepřišla o vysílací licenci, kdyby nedejbože začala o některých věcech informovat objektivně. Už druhý den ve svých zprávách pouští níže uvedené video s padajícím letadlem z nebe, kterému hoří jeden motor. Vypadá to efektně, video je skutečné, není to fake, ale má to jednu chybu. Video je totiž už týden staré a zobrazuje pád sestřeleného zásobovacího letounu AN-26 ukrajinské armády nedaleko Doněcku.

[VIDEO] Pád sestřeleného ukrajinského Antonovu AN-26 z minulého týdne, omylem na YouTube vydávaný za let MH17

I bez této informace si pozorný divák jistě všimne, že stroj je mnohem menší a kratší, než Boeing 777 a navíc padající letadlo má vojenské tmavé zbarvení spodních ploch. Je zarážející, že mainstream televize si neověřuje původ videí, které potom prezentuje národu v Televizních Novinách jako něco jiného, než co na obrazovce skutečně je k vidění.

Zvedá se opona, představení začíná: Největší holandský deník vyzval vládu k tomu, aby iniciovala v NATO jednání vedoucí k invazi vojsk NATO na území Ukrajiny kvůli ochraně trosek a obětí letu MH17!

010_telegraaf-invasion[FOTO] „Už je toho dost!“ Deníku došla trpělivost, volá po invazi vojsk NATO na Ukrajinu…

Jak jsme předpovídali na AE News, tak se skutečnost naplňuje. Výzvy ke vstupu vojsk NATO na území Ukrajiny se už začaly právě objevovat, dnes poprvé zazněly z největšího holandského deníku De Telegraaf. Invaze NATO by podle deníku měla jednou pro vždy vyřešit občanskou válku na Ukrajině a zároveň by vojáci NATO měli dopadnout pachatele, kteří stojí za sestřelem letu MH17. Nadcházející týden přinese velké události. Schyluje se k válce v Evropě. Poláci se vylodili v Oděse s těžkou vojenskou techniku, je to první členská země NATO se svými vojáky na Ukrajině [6]. Předehra (záminka sestřelu civilního letadla) zapůsobila na veřejné mínění v Evropě znamenitě (stejně jako pád dvojčat WTC v New Yorku zapůsobil během 9/11 na Američany, aby s radostí potom odsouhlasili Bushovi dvě války proti „padouchům“), a to znamená, že pro vstup NATO na Ukrajinu žádná z členských zemí NATO si teď protestovat nedovolí. O tohle právě někomu šlo. Povstalcům na Ukrajině nebo Rusku ale určitě ne.

Vedoucí Kolotoče

zdroj

 

This entry was posted in Zaujímavosti. Bookmark the permalink.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s