Spätná odozva reality – SYNCHRONIZÁCIE, ZNAMENIA A ČÍSLA

Spätná odozva reality

SYNCHRONIZÁCIE, ZNAMENIA A ČÍSLA

Synchronizácie sú zhody okolností tak zvláštne a zmyselné, že keď nastanú, pomyslíme si: „Hm, aké čudné!“. Nie sú to žiadne náhody. Synchronizácie sú tu preto, aby sme si ich všimli. Prinášajú správu, tak ako je to podobné so symbolmi v snoch. Realita okolo nás je iba veľký spoločný sen, ktorého malý kúsok prináleží práve vám a cez tento malý kúsok prichádzajú vaše synchronizácie. Môžu byť spôsobené vašim vyšším ja alebo ktoroukoľvek inou bytosťou mimo vašej reality. Niekedy ich dokonca pritiahnu vaše vlastné pocity a myšlienky. Čo tieto synchronizácie znamenajú, záleží na tom, kde a ako nastanú. Môžu nastávať počas obdobia vášho života, keď sa začnú objavovať nové podstatné vnútorné podnety. Majú tiež tendenciu (snahu) sa objavovať hodiny alebo dni pred emočne vypätými životnými situáciami. Ich spoločný význam je v tom, že sú to okamžité odozvy na vaše vnútorné zmeny.

 Keď zažiarite novým poznaním, navždy vás to zmení. To isté platí po prežití bolestivej a stresujúcej skúsenosti. Táto rýchla zmena vytvorí vo vašej duši šokovú vlnu, ktorá otrasie realitou okolo vás. Je to otras jak pre vašu budúcnosť, ale aj pre minulosť. Podobne ako keď zatrasiete jabloňou a následne popadajú jablká. Otrasom reality spôsobíte pád synchronizácií do vášho života. Tieto „synchronizácie spätnej odozvy“ sú najčastejšie druhy synchronizácii, ktoré vám dávajú spätnú odozvu na to, čo práve robíte alebo je pred vami. Iné synchronizácie dávajú viac ako len znamenia. V skutočnosti vám poskytujú zaujímavé príležitosti, podnety a návrhy. Rozoznáte ich tak, že prichádzajú zvláštnym načasovaním, niekedy cez rozdielne zdroje naraz.

Napríklad ráno sa môžete zamýšľať ako potrebujete prácu na leto a ešte počas toho dňa vám neočakávane zavolá kamarát a zmieni sa o úžasnom pracovnom mieste, kde hľadajú potenciálneho pracovníka. Alebo na internete môžete naraziť na webovú stránku so zaujímavou témou, o ktorej ste pred tým nikdy nepočuli. Následne na druhý deň započujete rozhovor o tejto téme. Tieto „synchronizácie príležitostí“ vás pozastavia a čudujete sa, či niečo nadpozemské vám klepe na rameno. Väčšina synchronizácii je zaslaná pozitívnymi silami, aby vám pomohli. Majú tendenciu byť nenápadné a elegantné, ale dostatočne silné, aby zaujali vašu pozornosť a záujem. Skôr ako tlačiť vás do určitého rozhodnutia, tieto synchronizácie iba reagujú na to, čo ste si práve vybrali alebo ako ste sa rozhodli. Objavujú sa v správny čas, aby sa vám uľavilo. Váš vnútorný hlas (vaše vyššie ja) a teda aj vaše srdce, intuícia a logika je v súhlase s danou príležitosťou.

Nie všetky intuície sú pozitívne. Niektoré sú umelo vytvorené negatívnymi silami, aby vás zviedli na niečo nebezpečné. Tieto „umelé synchronizácie“ sú nesmierne bizardné (čudné), aby vás vtlačili do rozhodnutia, ktoré je proti vášmu zdravému úsudku. Varovné signály sú, keď si pomyslíte: „Nie som si istý, lebo celá táto záležitosť je tak čudná, že sa mi to zdá byť …“. Ak vám vaše srdce, intuícia a logika hovorí, že niečo nie je v poriadku, nezhltnite túto návnadu. Bez ohľadu na to, ako daná príležitosť sa vám zdá byť jasná a výhodná. Ak pochybujete, tak vyčkávajte.

Existujú „negatívne synchronizácie“, ktoré namiesto toho, aby sa vás snažili presvedčiť, skôr s vami manipulujú a komplikujú veci. Nastávajú náhody, rozruchy, nedorozumenia a iné komplikácie, ktoré sa dejú napriek všetkým pochybnostiam. Preto sa zdá, že sú naplánované. Tieto negatívne synchronizácie nemusia mať vždy na svedomí len negatívne sily. Môžu ich pritiahnuť aj iné okolnosti, ako napríklad negatívny postoj, karma alebo nasmerovanie sa nesprávnou životnou cestou. Ak s nimi narábate s nadhľadom a snahou im porozumieť alebo ako im zabrániť, môže to znížiť ich časté sa opakovanie. Samozrejme tým aj zabránite nesprávnym rozhodnutiam vo vašom živote.

Ak to zhrnieme, synchronizácie sú zmysluplné náhody, zhody okolností alebo nepravdepodobné udalosti, ktoré vznikli za určitým cieľom. Od charakteru ich prejavenia sa, môžete obdržať spätnú odozvu na niektorú zmenu, ktorou práve prechádzate vo vašom živote. Či už je to zmena k lepšiemu alebo horšiemu. Prinášajú upozornenia na možnosti, ktoré by stáli za nasledovanie. Môžu vás manipulovať k zlému rozhodnutiu alebo útočiť na vašu emočnú (citovú) alebo mentálnu rovnováhu. Cez ne vidíte hyperdimenzionálnu (viacrozmernú) podstatu reality v akcii. Začínate vnímať, akým spôsobom realita reaguje na vaše vedomie a tiež prebiehajúcu vojnu medzi pozitívnymi a negatívnymi silami (medzi dobrom a zlom). Čím viac pozorujete tejto skrytej strane reality v akcii, tým viac porozumiete, prečo sa niektoré veci stanú tak, ako sa stali. Ale to najdôležitejšie je, že vy môžete spraviť informovanejšie rozhodnutie.

Poznámka prekladateľa:

V nasledujúcom nájdete znova úryvok z knihy: „Ruce prič od této knihy“, od nemeckého autora Jana Van Helsinga, ktorý inými slovami potvrdzuje tvrdenia uvedené v predchádzajúcom:

ZNAMENIA SYNCHRONICITY

Základom fenoménu synchronicity je zákon rezonancie: rovnaké priťahuje rovnaké. Inak povedané, všetko čo má rovnaké vibrácie alebo rovnakú frekvenciu, sa priťahuje. Všetko čo vysielame sa potom vracia k nám, rovnako ako všetko čo k nám patrí a s čím rezonujeme (=sme na rovnakej frekvencii).

To je jeden druh znamení, ktoré nám ukazujú, kde sa v živote práve nachádzame………… Čím viac sa to „čo“ a „jak“ žijeme, prekrýva s našim skutočným (pravým ) osudom, tým viac sa hromadia aj prípady synchronicity.

Prečo je to práve tak? Pretože sa stále častejšie nachádzame v správnom čase na správnom mieste. A v tom je umenie života. Ale ako to dosiahnuť? V správny čas a na správnom mieste sme vždy vtedy, keď počúvame svoju intuíciu, pretože ona je kľúčom! Ona je hlasom boha v našom vnútri………….. O čo viacej prípadov rezonancie (=zdanlivých náhod) a synchronicity sa v našom živote objavuje, tým viac sa približujeme našemu životnému vzoru a tým bližšie sme sami sebe, na našej vlastnej ceste!

 

Anglický originál: Fringe Knowledge for Beginners

(Hranice poznania)

autor: Montalk

preklad: Adam Drotar (2013)

 

 

 

Reklamy
This entry was posted in Atla-Ra. Bookmark the permalink.

One Response to Spätná odozva reality – SYNCHRONIZÁCIE, ZNAMENIA A ČÍSLA

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s