Prečo je čas nehybný

Čas je pohyb vedomia. Až doteraz plynul, pretože jeho hlavná zložka – emócia (ženskosť) bola v pohybe. V novom stvorení ženská emócia stojí bez pohybu. Drží matricu existencie tým, že ostáva v dvanástich koncentrických kruhoch zatiaľ, čo sa mužská časť (svetlo) hýbe. Preto sa hlavná zložka (ženskosť) nehýbe a čas ako pohyb vedomia neexistuje.

Lineárny čas ako sme ho poznali už neexistuje. Zrútil sa pred koncom posledného cyklu. Posledný a ďalší moment sú obsiahnuté v tomto okamihu. V ilúzii lineárneho času, prebiehalo vykresľovanie minulých zážitkov vstupovaním do pamäte. Neexistencia času ako pohybu je však úplne o niečom inom. Okamihy už nie sú od seba oddelené časovou postupnosťou, všetky existujú v prítomnom okamihu.

Najviac sa tieto zmeny prejavia v pamäti. Ak priveľmi nelipneme na ilúzii času tak sa nám to bude javiť akoby žiaden predošlý moment neexistoval, akoby sme žiadnu pamäť nemali. Bude ťažké zapamätať si čo sme povedali pred chvíľou. Bude nám to spôsobovať problémy? Len ak sa budeme snažiť žiť starým spôsobom.

Komplexnosť vzťahu medzi časom a priestorom určuje hustotu, priamo ovplyvňuje hustotu elektromagnetických polí, ktoré udržujú pamäť. Kde nie je čas a priestor tam neexistuje hustota. To zapríčiňuje kolaps elektromagnetických polí a pamäť zmizne. Zvykli sme si definovať priestor ako mriežku matrice existencie. V novom stvorení je mriežka matrice (matrixu) určovaná dvanástimi kruhmi emócie.

V minulých cykloch mal priestor obmedzenia a cykly existencie boli nimi limitované. V novom stvorení, priestor podľa starej definície ako “nepohyblivá” matrica neexistuje. Kruhy emócie majú svoje hranice, v ktorých sa odráža šestnásť lúčov svetla ale tieto hranice sú pohyblivé. Svetelné lúče sa pohybujú cez a v kruhoch emócie veľmi špecifickým pohybom, “tancom”, napriek tomu tam niesu žiadne uhly ani spoje, križujú sa navzájom bez dotyku. Na vrchole každého “tanca” vytvoria dva prekrývajúce sa kruhy, vesica piscis a rozšíria hranice kruhov emócie. Takto získava vnímanie (svetlo) rozšírenú emóciu.

Ak prežívame emócie a dovolíme im rásť viac a viac pulzovaním mužských a ženských aspektov, kruhy sa sami rozšíria. Kruhy emócie sú pásma frekvencií. V novom stvorení s frekvenciou a svetlom, rovnaké odpudzuje rovnaké. Vzdialenosť medzi kruhmi sa musí udržovať pretože sa vytláčajú navzájom. V praxi to znamená, že ak je rozvíjaná čo i len jedna skupina emócii a jej aspekty, príslušný kruh sa rozšíri a sním aj ostatné. Počas života rozširujeme emócie a ich kruhy zväčšujú svoj priemer. Teda priestor sa stáva pohyblivý. Lono stvorenia poskytuje zväčšený priestor, v ktorom môže vnímanie a svetlo “tancovať.” Týmto spôsobom zvýšená emócia zvyšuje vnímanie.

Žitie po novom.

Bez pamäte a hustoty, ktoré nás zdržiavali je časová slučka nepotrebná. Všetko čo môžeme byť je dostupné pre nás práve teraz. Určujúcim faktorom je to ako naplno dokážeme žiť s láskou, uznaním a vďačnosťou.

  • Ak zotrváme v stave ticha mysle budeme hovoriť automaticky bez myšlienok. Povieme správnu vec a urobíme správnu vec v správno momente.
  • V oblasti, kde sídlila pamäť bude sídliť bez námahy získané poznanie. Bude tam prázdny parket pre tanec svetla. Kľúčom nie je opravovať seba, pretože bez námahy získané vedomosti predchádzajú dôvod.
  • Predtým sme boli závislí na pamäti, ktorá určovala vzory, napríklad či pozitíva prevažujú negatíva partnerského vzťahu. Pretože tieto vzory už nie sú uchovávané kvôli kolapsu elektromagnetického poľa a pretože masívne zmeny môžu nastať okamžite, nepotrebujeme pamäť.

Ako vieme, či má zmysel udržať konkrétny vzťah? Nepotrebujeme to vedieť. V správnom momente keď sú energie už priveľmi nekompatibilné. Automaticky sa odpudia. Jediné čo musíme urobiť je vzdať sa, čo je prejav dôvery. Kompatibilná energia bude sama pritiahnutá. Spor a zápas priniesli mier.

zdroj

This entry was posted in Atla-Ra. Bookmark the permalink.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s