Je čas pochopit a přestat se vzpírat

3.11.2014

Lidé Země, blíží se další rok. Nové začátky pro mnoho lidí. Též mnohé konce pro to, co sem již nepatří. Čas vás tvoří, stejně jako tvoříte vy v čase. To, co vidíte, však mnohdy neodpovídá skutečnosti. Ale ano, můžete se těšit na nová shledání a nové životní zkušenosti. Jen… každý dostane to, co mu náleží.

Nermuťte se tím, že jste někteří nepochopili život. Vlastně si to ani nejste schopni uvědomit. Žijete v iluzi. Že jste nepochopili své lekce. Existuje mnoho možností, jak vše zvládat. Tyto možnosti však uvidíte teprve tehdy, až zklidníte svou mysl, až budete prostoupení mírem a láskou a otevřete svůj vnitřní zrak. Učte se takto dívat. Naslouchejte též srdci. Člověk ve své malosti činí spoustu chyb. A mnohdy jsou tak veliké, že trvá dlouhé období, nežli jsou vyrovnány. Je zde bolest jako průvodce, místo, abys viděl lásku, člověče.

Lidé Země, zasaďte semínka pochopení. Odpojte sami sebe od malosti a přízemnosti, podívejte se, zda nejste zneužíváni a zda vaše životní energie je doplňována s proudí, že o ní nejste okrádáni. Chcete růst a expandovat, ve skutečnosti ale ještě musíte ujít dlouhou cestu. Přesto se nevzdávejte. Každý krůček znamená úspěch. Cokoli, co vás posílí, co vám dodá odvahu, co vás zahřeje na duši, je pro vás to nejlepší. Tím nejdostupnějším jsou vaše úsměvy a objetí, soucítění a ochota pomoci. Lásku potřebujete více, nežli sůl. Lidé Země, jste na cestě, která započala již velice dávno a často jste na ní trpěli. Přesto a nebo právě proto vaše duše rostou. Je čas pochopit, přestat se vzpírat a nechat se vést dále.

zdroj

Reklamy
This entry was posted in Nezaradené. Bookmark the permalink.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s