Vyššie negatíne sily

Čo motivuje negatívne bytosti? Väčšinou sú hnaní hladom, ktorý sa dá uspokojiť iba na úkor druhých. Oni veria, že náš svet je o prežití a súťaživosti, kde väčšia ryba zožerie menšiu, kde silnejší má právo žiť na úkor slabšieho. Takže ich hlavnou motiváciou je byť stále silnejší a stále stúpať vyššie na potravinovom reťazci. Čím viac dostanú, tým viac budú chcieť. Potrava nie je jediná vec, po ktorej túžia. Takýto ľudskí predátori (dravci) sú hladní hlavne po moci, ale tiež po peniazoch, sexe alebo drogách.

 

Život v tomto vesmíre je už miliardy rokov starý. Teda dostatočne dlhý čas, aby sa vyvinuli extrémne negatívne bytosti. Títo starovekí superľudskí predátori sú to, čo môžeme nazývať démonmi alebo negatívnymi mimozemšťanmi. Usilujú sa o úplnú kontrolu nad všetkým životom vo všetkých vesmíroch, aby sa stali bohmi reality. Oni sú tiež časťou nekonečného stvoriteľa (Boha), ale odmietli ho. Hľadajú jednotu nie v tom, aby splynuli so stvoriteľom, ale aby pohltili všetok ostatný život pre seba. Toto pohlcovanie nastáva cez neustály proces manipulácie myslí ostatných bytostí a konzumáciou ich duševnej energie.

Keď vyššie negatívne bytosti úspešne manipulujú vašu myseľ a konzumujú vašu duševnú energiu, vy pri tom strácate svoju slobodnú vôľu a stávate sa nástrojom týchto bytostí. Môžete byť zneužití na manipuláciu iných, ktorí sa tiež postupne vzdajú svojej slobodnej vôle. Títo zase môžu spôsobiť to isté iným. Spomeňte si, ako upíri premieňajú svoje obete na upírov. Takýmto spôsobom negatívne bytosti vytvárajú veľké hierarchie (štruktúry ovládania), kde jedna úroveň sa živý na úrovni pod ňou, zatiaľ čo zároveň slúži ako potrava pre úroveň nad ňou. Ak by nebolo dosť jednotlivcov, ktorým napomáhajú pozitívne sily a ktorí sú si vedomí tejto manipulácie, potom negatívne hierarchie by mohli ovládnuť celú realitu. Avšak nie každý načúva pozitívnym silám. Tí, ktorí sa nechali zmanipulovať, sú postupne absorbovaní (vtiahnutí) do negatívnej hierarchie.

S najväčšou pravdepodobnosťou polovica rozvinutého života v tomto vesmíre je negatívna a druhá polovica je pozitívna. Existuje rovnováha medi nimi, ale pomer sa mení časom a podľa danej lokality vo vesmíre. Niektoré planéty alebo oblasti galaxií sú vysoko negatívne a iné vysoko pozitívne. Zem sa nachádza v zmiešanej oblasti, kde rovnováha moci sa mení v častých cykloch.

Anglický originál: Fringe Knowledge for Beginners

(Hranice poznania)

autor: Montalk

preklad: Adam Drotar (2013)

This entry was posted in Atla-Ra. Bookmark the permalink.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s