Pôvod ľudstva

Ľudia sa nevyvíjali prirodzene na tejto planéte. Po milióny rokov sa prirodzene vyvíjali len rôzne druhy primátov, ktoré vedci považujú za našich predkov. Ale začalo to pred niekoľko sto tisíc rokmi, keď vyvinuté skupiny mimozemšťanov začali geneticky modifikovať tieto primitívne ľudoopy, aby sa stali viac inteligentnejšími a zručnejšími. Aby ich mohli využiť ako pracovnú silu, ako otrokov. Od daného obdobia, tieto vylepšené druhy boli vylepšované znova a znova, čím sa stávali menej podobní ľudoopom a viac sa začínali podobať mimozemšťanom. Iné mimozemské skupiny previedli ich vlastné modifikácie. Vytvorili sa tak vlastné jedinečné typy ľudí, tým že sa do nich vkladali gény niekoľkých rozdielnych mimozemských rás. Toto viedlo k veľkej diverzifikácii (rozdienosťam) ľudského druhu. Tým vznikli rozdielnosti vo farbe pokožky, typu vlasov a iných menej očividných charakteristík.

 

Mimozemšťania geneticky vytvorili ľudstvo. To znamená, že vytvorili iba naše telá, ale nie naše duše. Duša pre svoje telo je ako vodič pre svoje auto. Keď automobilka vyrobí nový model, vodič môže presadnúť to takéhoto nového modelu auta. Vodiči teraz jazdia v automobiloch, ktoré vyzerajú veľmi rozdielne od modelov spred sto rokov. To isté platí pre naše telá, ktoré si obliekajú naše duše. Sú omnoho rozdielnejšie oproti tým, ktoré si obliekali pri počiatku ľudstva. Dnešné rozdielne rasy ľudí, ktoré môžeme vidieť, majú pôvod od rozdielnych skupín mimozemšťanov, ktoré ich vytvorili, aby vyhovovali rozdielnym prostrediam a cieľom.

 V skutočnosti bieli ľudia s bledými vlasmi a očami nemali pôvodne žiť na zemi, ale boli vytvorení, aby existovali na vzdialenejších planétach od slnka, kde nie je tak jasné denné svetlo. Jedna teória prakticky dokazuje, že existovala planéta medzi Marsom a Jupiterom, ktorá bola zničená v dávnej minulosti. Svedčí o tom aj pás asteroidov, ktorý sa nachádza na jej pôvodnom orbite (obežnej dráhe) a ktorého pôvod sa vysvetľuje rozpadom pôvodnej planéty v dôsledku kozmickej zrážky s iným vesmírnym telesom. Pôvodní obyvatelia s bledou pokožkou boli donútení evakuovať (odísť) k ďalšej najvhodnejšej planéte. A to buď k Zemi alebo Marsu. Objavenie sa bielych ľudí v histórii ľudstva nastalo tak rýchlo, že prirodzená evolúcia to nie je schopná vysvetliť. Nakoľko toto nie je ich prirodzená planéta, bieli ľudia trpia väčšími zdravotnými problémami (citlivosť na svetlo, akné, spálenie pokožky od slnka, atď.), než ostatné rasy vhodnejšie pre zemské prostredie. To najdôležitejšie je, že humánne bytosti existujú po celej galaxii. Rozdielnosti sú v ich vonkajšom výzore a vrodených schopnostiach, ktoré závisia od toho, ktorá skupina mimozemšťanov ich vytvorila.

Zatiaľ čo niektoré ľudské duše nachádzajúce sa v súčasnosti v ľudských telách na tejto zemi majú svoj pôvod vo zvieracej ríši len z nedávnej minulosti alebo súčasnosti, iné duše sú dokonca staršie než samotná existencia ľudského druhu. To platí pre všetky ľudské rasy na tejto planéte bez rozdielu. Tieto staroveké duše kedysi existovali vo vyššom a menej fyzickom stave, ale rozhodli sa zostúpiť do hustejšieho ľudského tela, za účelom získania nových skúseností. Rozhodli sa čeliť náročnej vyzve, byť vo fyzickej forme. Cenu, ktorú zaplatili, bolo že zabudli kto v skutočnosti sú. Žili v primitívnych a násilných podmienkach po stovky životov na tejto planéte, slúžili ako otroci a zdroj duševnej energie pre negatívne skupiny mimozemšťanov, ktoré vytvorili tieto fyzické telá.

Dnes sa nachádzame v období, kedy tieto starodávne duše majú konečne šancu získať späť svoju pôvodnú identitu a moc nazad, spolu so všetkými dodatočnými znalosťami a silou, ktorú získali tým, že boli tak dlho ľuďmi. To najdôležitejšie čo získali, je múdrosť a schopnosť posudzovať, rozmýšľať a rozoznať rozdiel medzi pravdou a zradou. Niečo čo neboli schopní pred tým, ako vstúpili do ľudskej formy. Predtým boli izolovaní a naivní ako nevinné a príliš ochraňované deti. Toto je jeden z výkladov príbehu o Adamovi a Eve. Dvaja nevinní ľudia (starodávne duše), ktorých „had“ (reptilian) zlákal, aby jedli zo stromu poznania (príležitosť naučiť sa schopnosti posúdenia). Následne boli vyhnaní z raja (vyššia éterická existencia) do divočiny (fyzická existencia).

Anglický originál: Fringe Knowledge for Beginners

(Hranice poznania)

autor: Montalk

preklad: Adam Drotar (2013)

Reklamy
This entry was posted in Atla-Ra. Bookmark the permalink.

One Response to Pôvod ľudstva

  1. Roman Ocenas píše:

    Pôsobí to veľmi reálne.Tento svet je naozaj plný hadov.;-)

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s