Spirituální rodina

Spirituální rodina. V dávné době jsme žili na Zemi ve vědomí propojení s ostatními. Poté se vibrace na Zemi začaly snižovat. Čím více se vibrace snižovala, tím více jsme ztráceli spojení se sebou a ostatními. Začínali jsme zapomínat na svůj původ a začali jsme se oddělovat, poměřovat a zažívat svou individualitu. Čím více se vibrace na Zemi zvyšují, tím více si zpětně začínáme uvědomovat spojení s ostatními. V procesu vzpomínání si na propojení s ostatními nám pomůže setkání se svou spirituální rodinou.

TW04Na Zemi jsme po dlouhou dobu zažívali zkušenost oddělení. Postupně jsme ztráceli kontakt se spirituální rodinou a vytvářeli si systémy přesvědčení, která nám znemožňovaly zažívat vědomí jednoty. Místo toho jsme se začali cítit bolest a pocit oddělenosti a opuštění. Postupně jsme se stali součástí několika skupin duší. Výzva současné doby je schopnost nalézt božskou jiskru v očích každého člověka. Opětovné setkání se svou spirituální rodinou je důležitým krokem v procesu probouzení.

Ve vyšších vibracích jsme si vědomi, že jsme součástí celku, a podle toho i jednáme. V současné době je na Zemi k dispozici vyšší energie, která nám umožňuje vstoupit do vyšších vibrací. Energie k tomu, abychom mohli najít sílu a naučili se ji odpovědně užívat. Jeden z kroků, jak se spojit se svou sílou, je znovu se spojit se svou původní spirituální rodinou. Jsou to lidé, kteří si pamatují, kým jste a kteří mají podobnou vibraci. Když je potkáte, poznáte je. Znáte je už velmi dlouho. Tito lidé vám přijdou do života a pomůžou vám poznat sami sebe. Tito lidé se „dotknou vaší duše světlem domova“. Setkání se spirituální rodinou vám umožní otevřít se svým schopnostem, sobě, bezpodmínečnosti.

Spirituální rodina je drahá vašemu srdci. S jejími členy pociťujeme speciální propojení. Přišli jsme na Zem společně, abychom zvýšili kolektivní vibrace. Už několikrát jsme se tu společně inkarnovali a vždy nás bylo hodně. Vždy se setkáváme v kritických momentech evoluce Země, jako v Atlantidě a Lemurii. Přinesli jsme s sebou specifické atributy, bez kterých bychom tu nemohli žít. Tyto atributy jsou empowerment, vzájemná úcta a respekt.

Při společném setkání dochází ke přímé infůzi světla a plnému uvědomění si světelného těla. Na Zemi pak zasazujeme „semínka světla“ a uctíváme boha uvnitř. V současné době se lidstvo posouvá kvantovými kroky. Směřuje k tomu, abychom ve svém těle mohli nést více světla duše a aby si lidé byli vědomi své síly. Je to být si vědom nejen lidských, ale také spirituálních práv, což znamená, aby si každý svobodně vybral, jakou energii ve svém těle ponese, aby v sobě mohl nést všechny energie, které ho vyjadřují. Spirituální rodina společně působí na kolektivní vibrace lidství. Vždycky spolu dosáhneme té nejvyšší úrovně a pak se zase stáhneme.

Je několik skupin pracovníků světla. Tyto skupiny mohou souviset s tím, proč jste tady a odpovědí na otázku, jaká je vaše mise. Pokud některý prvek brnká na strunu vašeho srdce, je možné, že jste členem této skupiny. Je důležité, abyste si přes tuto skupinu vzpomenuli na své poslání, své spojení se spirituální rodinou, a objevili více o významu našeho setkávání v určitých obdobích na Zemi.

Je to: Skupina zářivých očí. Skupina krásy. Skupina tónu. Skupina humoru. Skupina pravdy. Skupina odrážení světla. Se kterou kvalitou nejvíce rezonujete? Bez čeho by vaše duše nedokázala žít? Já bych nedokázala žít bez krásy 🙂 V současné době aktivujeme světelnou síť, kruhy světla, na které spolupracujeme. Vyživujeme se navzájem světlem a posilujeme se, abychom mohli na této úrovni světla pracovat. Naším záměrem je posunout se ve svém rozvoji a spojit se v kruhy světla. Jaké je vaše volání?

Vnitřní krása je součástí, kterou jsme v minulosti málokdy viděli. Byla před námi ukryta, protože součástí velkého plánu bylo to, abychom se po nějakou dobu cítili od sebe odděleni. Vnitřní krása reflektuje energii našeho domova v té nejčistší podobě. Vnitřní krása odráží paprsek světla, který každý z nás nese v sobě. Vnitřní krása byla ale na této planetě zneužita, špatně použita, nebo znehodnocena a v mnoha případech nám způsobila více nepříjemných než příjemných chvil. A proto se vnitřní krásu většina lidí naučila ukrývat. Někteří lidé ji našli a naučili se, jak ji užívat. Někteří lidé ji dokonce ovládli. Někteří lidé ji zneužili nebo ji špatně pochopili, nebo ji použili proti sobě. Z těchto důvodů je možné, že při odkrývání své vnitřní krásy můžete najít spoustu energetických jizev, které jsou velmi hluboko ukryty a chrání je naše obranné mechanismy. Tyto jizvy vyvstávají v podobě silných emocí a systémů, obzvláště když si najdete partnera, který odráží vaši krásu, nebo když najdete práci, která vás naplňuje, a vy víte, že „je to ono“, a na vaší tváři se objevuje pravdivý úsměv vaší duše.

Je třeba se ke své vnitřní kráse přihlásit a projevit ji. Vnitřní krása je vyjádřena mnoha způsoby – uměním, nápady, které rozdáváte, léčivými schopnostmi atd. Čím více si svou krásu uvědomíme, tím jsme klidnější. Kolektivní vibrace se zvýšila do úrovně, kdy je třeba vyjadřovat svou krásu, protože je zapotřebí vidět ji kolem sebe.  Najděte si bezpečné místo, kde se můžete v bezpečí otevřít své kráse a vzpomenout si na svou sílu. Cokoliv, co shledáme krásným, ať už je to osoba, zvíře, rostlina, západ slunce nebo krystal, nám připomíná naši přirozenost a původ. Když víme, co nám připomíná krásu, tedy samu sebe, můžeme se jí obklopit. Nechte druhé, aby vás „uviděli”.

Hlubší kontakt. Hlubším kontaktem můžeme člověka kontaktovat bez toho, abychom si s ním povídali. Pohledem do očí člověka poznáme jeho pravou podstatu. Při kontaktu duše se oba lidé postupně uvolňují, odhazují zábrany a masky, a víc si přes tento kontakt uvědomují svou krásu a světlo. Hlubší kontakt může být součástí životního stylu. Pokud si s někým nerozumíme, nedokážeme se s ním spojit, můžeme se na chvíli zastavit, a uvědomit si, co se mezi námi děje na úrovni duší.

V současné době se potkávají lidé, kteří spolu strávili spoustu životů, během nichž si rozvinuli hlubší kontakt. Tito lidé se vnímají na všech úrovních, jako by se znali odedávna. Mají podobnou vibrační úroveň. Když se na sebe podívají, nemusí si nic říkat, ví o druhém všechno, tedy ne všechno, ale to nejdůležitější. Tento kontakt na všech úrovních se u nás spouští spontánně. Poté, co hlubší kontakt poznáme, ho můžeme zažívat i lidmi, které vidíme poprvé.

Představte si, jak se dva lidé potkají, podívají se na sebe a vnímají se, nemluví. Pokyvují hlavou, jen tak spolu jsou. A než se po pár minutách rozejdou, řeknou si pár slov, které přímo vyjádří jejich propojení, jejich celistvý kontakt. Je to celistvá komunikace, která energeticky pozvedne oba dva, a ti pak mohou pozvednout další lidi, které potkají.

armsofheavenPokud jste učitelem, a stojíte před třídou studentů, nebo manažerem, který svým spolupracovníkům popisuje svou vizi ohledně projektu, předtím, než začnete mluvit, si ve své mysli představte celkový obraz, který jim chcete sdělit. Tím vyšlete mentální obraz ještě předtím, než se vyjádříte, čímž se spojíte s druhými na vyšší úrovni. Když jste ve skupině, nalaďte se na vědomí, že každý ze skupiny tu má své místo, a že každý přesně ví, kdy a co má říct. Dáváte druhým prostor? Berete si ten svůj?

Sebevědomí duše. Pokud jsme ve vyšším vědomí, nemáme se sebevědomím problém, protože jsme sami sebou a z této úrovně také vnímáme druhé lidi. Pokud jednáme ze své celistvosti, naše sebevědomí je vždycky vysoké. Poté, co poznáme sebevědomí duše, najdeme způsob, jak si jej udržet v běžném životě. Pokud cítíme sebevědomí duše, lépe vyjádříme svou pravdu a lépe odrážíme svou velkolepost. Člověk, který to zažil, umožňuje druhým, aby zažili tu samou podporu. Pokud námi prochází světlo, jsme sebevědomými.

Pomocí sebevědomí duše můžeme být oporou klienta, který za vámi přijde, aby si ujasnil svou vizi, jakým způsobem má léčit. Sebevědomí duše vám oběma dává světelnou oporu a pomocí jej si klient může stáhnout to, co už je ve vyšších dimenzích pro něj vytvořeno. Být v sebevědomí duše je něco naprosto normálního, protože jsme ve vědomí jednoty. Znovu si zvykněme na to, že je světlo na zemi žádané, a že je normální se setkávat s lidmi, kterým nemusíme nic vysvětlovat, protože tito lidé vás opravdu vnímají, protože jsou schopni opravdu vnímat sebe.

 Ivana Valová

 Inspirací k těmto řádkům jsou pro mě Steve Rother a má světelná rodina žijící po celém světě

zdroj

This entry was posted in Dvojplameň. Bookmark the permalink.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s