Smysl životu dáváte sami

Dáváte smysl všemu ve vašem životě. Žádná situace není sama o sobě dobrá nebo špatná. Vše je neutrální. Duha a bouřka nejsou dobré ani špatné, prostě je to jenom duha a bouřka. Vy dáváte duze její smysl podle toho, jaký pocit ve vás vyvolává. Dáváte smysl bouřce podle toho, jaký pocit ve vás vyvolává. Dáváte smysl všemu tím, jaký pocit to ve vás vyvolává.

dve cestyPráce není dobrá nebo špatná, je to jenom práce, ale to, jaký pocit ve vás práce vyvolá, určuje, jestli je dobrá nebo špatná pro vás. Vztah není sám o sobě dobrý nebo špatný, je to jenom vztah, ovšem to, jaký pocit ve vás daný vztah vyvolá, určuje, jestli je dobrý nebo špatný pro vás.

„Nic není dobré či špatné, to zařídí až naše hlava.“ – W. Shakespeare

Když někdo ublíží někomu jinému, zákon přitažlivosti na to bez výjimky zareaguje. Může to být prostřednictvím policie nebo zákona anebo spoustou jiných cest, ale člověku se vrátí přesně to, co vydal. Jedno je u zákona přitažlivosti jisté, dostaneme to, co jsme dali. Když se doslechnete, jak někdo někomu ublížil, polituje toho, komu bylo ublíženo, ale nikoho neodsuzujte. Když někoho odsuzujete a smýšlíte o něm špatně, nedáváte lásku. A myslet si, že je někdo špatný znamená, že nálepku špatnosti dáváte ve skutečnosti sami sobě. Všechno, co dáte, zase dostanete vy. Když vysíláte o někom jiném špatné pocity, ať udělal cokoli, ty špatné pocity se zase vrátí k vám! Vrátí se k vám stejnou silou, jakou jste je vyslali, vytvoří negativní okolnosti ve vašem životě. Síla lásky nezná žádnou omluvu!

„Život rozdávající všemu kolem lásku je život plný a bohatý“ – Ralph Waldo Trine

zdroj

This entry was posted in Filozofia života. Bookmark the permalink.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s