Vytyčte si směr a vizualizujte klidnou cestu

Vytyčte si směr a vizualizujte klidnou cestu, abyste s vyváženým kýlem a ustálenou přídí mohli plout s větrem změn. Pokud chcete zvládnout současné zrychlené energie, přestaňte si dělat starosti, zpomalte, smějte se a dovolte sami sobě přepych skutečné radosti ze života.

„Smích rozhání mlhu a je klíčem k vašemu fyzickému tělu.“

Omlazuje vás, vyrovnává vaše buňky a otevírá vaše čakry vstupu většího množství energie. Správný humor uvádí tělo do chodu, vytváří pocit lehkosti a duševní pohody. Ti, kteří se smějí, radují a otevřou se nápaditému a novátorskému důvtipu, vypouštějí a zapomínají na starosti a trápení.

loď na obzoru

Nechte věci, ať se dějí. Svět vám vše vyjeví, když to dovolíte. Příroda je systém, který nejlépe podporuje vaší vitalitu, takže si vyjděte na pomalou procházku a dávejte dobrý pozor, jestli ptáci a ostatní tvorové reagují na vaši přítomnost změnou tónu nebo hlasitosti zpěvu. Zvířata vždycky umí přečíst vaši vibraci, a pokud máte v úmyslu posílit svůj život, často vás obdarují.

Všechno se změní, když začnete vyzařovat svou vlastní frekvenci, spíše než absorbovat frekvence kolem vás; když začnete vtiskovat svůj záměr vesmíru, spíše než přijímat otisk z existence.

~ Barbara Marciniak

zdroj

 

This entry was posted in Filozofia života. Bookmark the permalink.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s