Zrcadlení a otevírání očí

Tento čas, lidé Země, vybízí vás všechny, abyste očekávali od každého pouze to, co sami můžete nabídnout. Zrcadlení, které se vám nabízí, je mnohonásobně silnější. Zobrazuje se vám přesně to, co sami promítáte. Lidé blízcí, stojící poblíž vás, toto stále budou věrně zobrazovat, abyste pochopili, kdo jste vy sami. Je čas otevírání očí.

V této době je potřeba odkrývat vše skryté a hledat ve svém nitru zkušenosti s tím spojené. Avšak nebát se pohledů do svého nitra, vybízet svou duši k uskutečnění životních kroků, kterých jste dosud nebyli schopni a které jsou velice zapotřebí. Vše nezpracované se též může odrážet ve vašich zvířecích mazlíčcích. Uvědomíte si, že prožíváte neskutečné situace, které vám však mohou pomoci ihned osvětlit to, na co neznáte odpovědi.

Brzy nastane podzim tohoto roku. Nyní by se mohlo zdát, že je ještě léto v plném proudu, avšak již brzy pocítíte změnu. Příroda se začne připravovat k zimnímu spánku. Vy však nemůžete otupit, nemůžete usnout spolu s ní. Bude zapotřební velké síly a odhodlání, abyste byli schopni pokračovat dále a fungovat v běžném životě. Přijde mnoho řešení, budete v neustálém shonu, neboť mnoho z toho, co jste nedořešili se opět otevře. Máte však možnost rychlým tempem probouzet sebe samé, pokud se nebudete vyhýbat konfrontacím a naučíte se je zvládat.

Čas je příznivý pro uzavření mnohých partnerství, též ukončení těch, která přetrvávají již dlouho a pro rozvoj duše nepřinášejí již nic nového. Blíží se též čas rovnodennosti a s ním další veliká síla, která přijde do vašich životů. Je zde však i cosi skrytého, co čeká na každé vaše pochybení a díky tomu se následky těchto pochybení ještě prohloubí. Je zde však také mnoho naděje, neboť se zdá, že se úspěšně uzavře další etapa vývoje Země a bytostí na ní. Jste zde voláni k zodpovědnosti za své životy, ale též za své děti. Nejvíce však za rozvoj své duše. Je potřeba duši vyživovat láskou, tvořivostí a svobodou. Ne však pochybnostmi, strachy a nepřijetím. Stále si toto připomínejte. Přijde čas, kdy vše jakoby jste našli. Odpovíme na vaše volání. Jsme tu s vámi a milujeme vás.

zdroj

 

This entry was posted in Nezaradené. Bookmark the permalink.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s