Aktivace šišinky mozkové (1/3)

Desátá epizoda Kosmického odhalení měla velmi ožehavé ústřední téma – šišinka mozková. Známý badatel David Wilcock (DW) a jeho host, informátor tajných vesmírných programů Corey Goode (CG), si povídali o různých technikách stimulace epifýzy, o aktivaci světelného těla a genetických experimentech na lidech.

cosmosDW: Vítejte v Kosmickém odhalení. Jsem váš průvodce, David Wilcock. Jsem tady s Corey Goode, zasvěcencem, který se rozhodl zveřejnit prohlášení, že byl součástí tajného vesmírného programu a měl přístup k mimořádně tajným informacím, z nichž většina z nich jsou nové dokonce i pro ostřílené veterány, kteří studovali UFO, interní výpovědi a svědectví.

V této epizodě se ponoříme do tématu, o který si často ve svých komentářích píšete a který je tím, který vás nejvíc fascinuje. Řeč bude o „glandula pinealis“ – epifýze neboli šišince mozkové. Takže Corey, vítejte zpět v naší show.

CG: Děkuji.

DW: Mohl by si svými vlastními slovy vysvětlit divákům, co víte o epifýze? Co je to a jakou plní pro nás funkci. Co je tedy šišinka mozková?

CG: Když jsem pracoval pro program MILAB (Military Abduction) a byl jsem označen za intuitivního empata, dostávali jsme jak injekce, tak jsme museli podstupovat „terapii“ zvukem.

DW: Injekce? Kam vám je dávali?

CG: Do ramen

DW: Aha.

CG: A do boků. Když jsme byli mladší, dávali nám injekce do boku. Když jsme se stali staršími, potom do ramene.

DW: To asi bylo bolestivé?

CG: Zvyknete si. Pak měli takovou kovovou tyč, jejíž konec nám přiložili na čelo (tam, kde je třetí oko) a v určitém momentu tyč vysílala akustické vlny do epifýzy. Řekli nám, že účelem této procedury bylo prohloubit naše intuitivní schopnosti.

DW: Vnímal jste nějak ty vlny, možná pociťoval brnění nebo něco jiného?

CG: Ano, cítil jsem jak zvukové vlny pronikají do hloubky asi tak 6 palců – zhruba 15 cm dozadu do mé hlavy.

DW: Páni.

CG: Ano. Bylo pro ně důležité, aby nám stimulovali epifýzu, očividně.

wilcDW: V knize, kterou jsem publikoval pod názvem Zdrojové pole (Source Field), se nachází celá jedna kapitola právě o epifýze. Je známo, že se nachází za třetí mozkovou komorou ve střední mozkové linii (mezi oběma mozkovými hemisférami) a že má velikost hrášku. Proudí skrz ni spousta krve, více, než skrz kteroukoli jinou část těla snad kromě ledvin. A co říká oficiální věda? „Ne, my skutečně o epifýze nic nevíme“. Pravdou však je, že v epifýze se nachází buňky, které plní více méně stejnou funkci jako buňky sítnice oka.

CG: Tyčinky a čípky?

DW: Nazývají se pinealocyty, ale jde o totéž. A jsou rovněž napojeny na vizuální kortex mozku (zraková kůra) stejným napojením jako u oka. A starověké disciplíny nazývají tuto část mozku doslova třetím okem. Videa, která zpřístupním v budoucích dílech „Wisdom Teachings” (Učení moudrosti na Gaiam TV) obsahují mimo jiné ikonografii jedlové šišky v různých náboženstvích světa.

Myslíš si, že k něčemu dochází uvnitř šišinky, že tyto tyčinky a čípky, tedy tyto pinealocyty něco vidí?

CG: No nám řekli, že se nám pomáhá stimulovat „druhé vidění“ schopnost vidění a intuici a rovněž uvedli, že ví o starověkých skupinách odpadlíků, kteří mají velké šišinky.

DW: Opravdu?

CG: Také jsme se dověděli, že jednu dobu jsme všichni mívali epifýzu mnohem větší, než máme v dnešní době. A jak už jsem říkal, snažili se nám stimulovat její růst.

DW: No to je vskutku zajímavé, protože jeden můj informátor, Jacob, mi řekl, že Drakoniáni („negativně smýšlející“ mimozemské bytosti) se pokoušeli zkonstruovat moderní lidské bytosti tak, abychom šišinku mozkovou neměli vůbec. A velmi se rozhněvali, když přišli na to, že „pozitivně smýšlející“ laskaví mimozemšťané se do toho procesu vmísili a všechno přeprogramovali.

CG: Já jsem slyšel, že to byla část obrovského experimentu 22 různých genetických experimentech od 40 různých mimozemských skupin. Nejednalo se pouze o genetický, ale rovněž duchovní experiment. Pokoušeli se nás „vylepšit“ v duchovní sféře. Manipulovali se šišinkou mozkovou a s naším „světelným“ tělem způsobem, aby nám pomohli být vyvinutějšími bytostmi. Tím jsou tyto benevolentní skupiny samozřejmě na ostří nože s Drakoniány.

DW: To, co říkáš, by tedy znamenalo, že Super Federace není složena jen z negativních zastupitelů, ale že jsou tam i tací, co jsou nakloněni lidské rase?

CG: Jak už jsem řekl dříve, vše záleží na úhlu pohledu. Každý má svou agendu, to, co svým konáním sledují, manipulují nás svým vlastním způsobem.

DW: Teď z jiného soudku. Znám řadu informátorů, kteří naznačují, že tzv. svatozář okolo nějaké postavy zobrazené na historických obrazech (v budhistických ilustracích se jeví jako kruhová koruna okolo hlavy) – indikuje skutečnost, že šišinka mozková daného jedince je ve skutečnosti tak vyvinutá či aktivní, že tím způsobuje jakýsi světelný fenomén. Viděl jsi někdy něco podobného?

CG: No když jsem se právě před chvíli zmínil o našich světelných tělech, cvičení, kterými nás provázeli měli za účel nejen aktivovat naši epifýzu, ale také rozšířit naše světelná pole. Tvrdili, že až nás dostanou tam, kam potřebují (rozuměj v tréninku), tak naše světlo bude tak silné, že pronikne skrze zdi vedlejší místnosti než té, ve které jsme se nacházeli.

DW: No teda..

CG: Takže je zřejmé, že existuje přímá souvislost mezi šišinkou mozkovou a mezi rozvojem a rozšířením světelného těla jedince.

wilc1DW: Rád bych se na chvilku vrátil zpátky k těm cvičením. Ale nejdřív se chci zmínit o další zajímavé skutečnosti. Mám informaci hned od několika zdrojů, že kdyby naše epifýza byla jen trochu aktivována – nemluvě o úplné aktivaci – tak, že bychom doslova mohli létat skrz vesmír. Myslíš si, že by šišinka mohla být něco jako přenosná hvězdná brána – vpravená biologická brána do našich hlav, podobně jako je hardware umístěn do nitra počítače a že jen k tomuto hardwaru nemáme zatím přístup?

CG: Ano, je to tak. Mnoho mimozemských vesmírných bytostí používá šišinku mozkovou a své světelné tělo k tomu, že projektují své vědomí a sebe sama na jiné místo, pak pošlou tu informaci zpátky skrze spojení do svých fyzických těl. Následně změní vibraci svých fyzických těl tak, aby se shodovala s vibrací místa, ve kterém se jejich vědomí nachází. Pak dojde k teleportaci do daného místa a k opětovnému spojení s vědomím, čemuž někteří říkají „mít mimotělní“ zážitek nebo projektování mysli. Jedná se o velmi zjednodušenou terminologii tohoto komplexního procesu.

DW: Zajímalo by mě, jde jen o mou spekulaci – myslíš si, že svatozář je vlastně ústím červí díry a že dojde ke gravitačnímu vtáhnutí do tohoto ústí v místě, kde je otevřená šišinka mozková? Lze jakoby vletět do této svatozáře a skrz ni cestovat?

CG: Domnívám se, že vyobrazené svatozáře okolo hlavy a aury okolo těl určitých lidí jsou ve skutečnosti velice rozvinutá světelná těla a taktéž jejich šišinky. Tito lidé se velmi rozvinuli v oblasti intuitivní, duchovní a specifickým způsobem (vyobrazením svatozáře) to bylo zachyceno v uměleckých dílech (obrazech). Ti, kteří mají rozvinutá i světelná těla, mají rovněž schopnost vidět světelná těla druhých (mají rozvinutý vnitřní zrak).

DW: V Tibetu například používají dlouhý, tenký a zároveň ostrý kus dřeva, kterým ti provrtají čelo a hrotem poraní trochu šišinku. Tím se prý vytvoří jakýsi přístup. Myslíš si, že ti, co vám prováděli testy se sonickou pistolí, že se jedná pouze o technologicky vyvinutější postup, než ten v Tibetu?

CG: Ano, jiný způsob stimulace epifýzy.

DW: Jaký to byl pocit, když vám prováděli tyto testy? Jaká je Tvá osobní zkušenost?

CG: Měl jsem mimotělní zážitky.

DW: Opravdu?

CG: Jo, opravdu cítíš, jak Ti roste světelné tělo. Cítíš sebe, jak rosteš do všech směrů ven z těla. Občas se cítíš jak vykopnutý z těla a (nacházíš se) za sebou.

DW: Páni.

CG: Ale zároveň ve stejném okamžiku víš přesně, co se děje ve tvém těle (i když jsi mimo něj), tím mám na mysli, že cítíš, jak zvukové vibrace pronikají do mozkové hmoty v lebce.

DW: Ve svém pořadu „Wisdom Teachings“ (Učení moudrosti) jsem na jedné epizodě spolupracoval s Dr. Michaelem Persingerem (výzkumník na poli kognitivní neurovědy, neuroteologie a parapsychologie a spolutvůrcem „Božské přílby“). Helma umístěná na hlavě generuje signály slabého magnetického pole, kterými namíří do určitých mozkových center s cílem vyvolat v člověku například extrémní paniku a strach. Nebo způsobit, že se člověk začne potit. Nebo vyvolat v člověku sexuální vzrušení. A stimulováním jiných mozkových částí zase vyvolat božský zážitek. Skeptici se velice rádi do Dr. Persingera opírají a tvrdí, že tyto reakce jsou pouze důkazem, že žádná vyšší realita neexistuje a že se jedná pouze o mozkové zážehy. Ale podle mě, Dr. Persinger dělá podobné věci jako to, co povídáš o zvukových vlnách.

CG: Ano, zní to tak. Elektromagnetické vlny se taky na nás používaly.

pokračovanie 2 časť

zdroj: www.spherebeingalliance.com

překlad: Lenkita

Videoseriál Kosmické odhalení s českými titulky můžete sledovat na portálu www.matrix-2001.cz

http://www.energiezivota.com/skryte-moudrosti/389-kosmicke-odhaleni-aktivace-sisinky-mozkove-1

This entry was posted in Atla-Ra. Bookmark the permalink.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s