Aura a astrálni paraziti

biopoleTímu vedcov z Univerzity v Kapskom meste v Juhoafrickej republike sa podaril šokujúci objav. Dostali potvrdenie, že našu myseľ môžu ovládať a vo väčšine prípadov ovládajú astrálne bytosti! Význam tohto objavu je tak dôležitý, že všetky vedecké štúdie týkajúce sa tohto výskumu boli nielen klasifikované ako prísne tajné, ale boli prijaté opatrenia na stiahnutie a odstránenie všetkých skôr vydaných publikácií s informáciami o tomto výskume. Širokej verejnosti je dobre známa metóda manželov Kirlianových, ktorí medzi prvými získali zábery energetických polí v okolí biologických objektov. Vedci zaoberajúci sa výskumom paranormálnych javov nazývajú tieto polia aurou objektov. V rôznych publikáciách, od vedecko-populárnych až po seriózne vedecké práce, môžeme nájsť mnoho fotografií týchto energetických polí vyhotovených metódou Kirlian, ktorá umožňuje sledovať dynamiku polí. Existuje pomerne veľa vedeckých prác, ktoré potvrdzujú vzťah dynamiky týchto polí s psycho-fyziologickým stavom človeka.

Vedecký tím z Univerzity v Kapskom meste, v zostave známych vedcov s dlhoročnou praxou v paranormálnom výskume, vrátane metódy fixácie aury, viedol doktor filozofie Ngunga Tobago, ktorý spôsobil vo vedeckom svete revolúciu v povedomí o význame energetických polí v živote človeka. Vedci vyvinuli spôsoby sledovania biopolí a vynašli prístroj (patent USA pod číslom: US 5,253 984 B1), ktorý umožňuje nielen sledovať dynamiku aury biologických objektov, ale na základe prevedených experimentov umožnil urobiť odhalenie, ktoré spôsobilo utajenie celého výskumu.

Vzhľadom na to, že si vedecké metódy a nástroje v prvej fáze výskumu vyžiadali zapojenie veľkej skupiny ľudí, pred ktorou výsledky experimentov nebolo možné skryť, niektoré výsledky štúdie tejto skupiny vedcov sa dostali na verejnosť. Tieto výsledky naznačujú, že existuje priama súvislosť medzi tzv. astrálnymi podstatami – bytosťami a človekom.

biopole_parazitFotografia energetických parazitických organizmov

Nám všetkým sú dobre známe pokusy rôznych bádateľov paranormálnych javov pokúšajúcich sa zachytiť na film a fotografiu tzv. astrálne entity, dušu, poltergeist, atď. Niektoré z týchto pokusov boli úspešné, no významní vedci stále spochybňujú realitu týchto výsledkov. Skupina vedcov v Kapskom meste svojim výskumom rozptýlila všetky pochybnosti v tejto veci, čo v skutočnosti aj dokladá fotografiami získanými pomocou svojho patentovaného vynálezu.

Vedci za pomoci vylepšenej metódy Kirlian boli schopní dosiahnuť nielen jasný záznam astrálnych objektov, ale aj študovať ich dynamické správanie, vrátane dynamiky emisného spektra a dynamiky tvoriacich sa biopolí astrálnych objektov. Svoje výskumy začali pred niekoľkými rokmi a po sľubných výsledkoch sa rozhodli zlepšiť metódy svojho výskumu, čo následne viedlo k objavu, ktorý otriasol vedeckou komunitou. Získané výsledky potvrdzujú priamu interakciu astrálnych entít s aurou ľudí! Podrobnejšia štúdia dynamiky týchto objektov a ich interakcia odhalila isté vzorce správania sa a ich vzťah k ľuďom. Napríklad, boli získané fotografie, kde bolo možné vidieť prenikanie astrálnych entít do aury človeka.

biopole_parazit-1Energetický parazitický útvar v aure človeka

Fotografie astrálnych entít boli získané na špeciálnom zariadení v laboratóriu, ktoré bolo zamaskované ako foto-štúdio a umiestnené v známom ateliéri dizajnu, aby nedošlo k podozreniu od skúmaných ľudí a zabezpečila sa čistota experimentu. Ďalší výskum odhalil, že energetické pole okolo astrálu – astrálnej entity má premenlivú intenzitu. Toto spočiatku vedci prisudzovali k štatistickej fluktuácií, avšak detailné štúdie za pomoci silného počítača a špeciálne vyvinutého algoritmu ukázali neočakávaný výsledok. Zistilo sa, že výkyvy majú vzťah s bioelektromagnetickou aktivitou mozgu človeka, na ktorý tieto entity reagujú.

Vedci tvrdia, že boli schopní zachytiť fázy prieniku astrálnej entity do aury objektu. Z výsledkov výskumu vyplýva, že v prvej fáze prieniku, astrálna entita synchronizuje svoje vnútorné rytmy s rytmami „obete“, a tým získa prístup k aure „obeti“. Po preniknutí do aury-biopoľa „obete“ sa menia vnútorne rytmy „obete“ pod vplyvom astrálnej entity!

Komplexné štúdie za účasti psychológov a psychiatrov preukázali jasnú súvislosť medzi týmito výkyvmi a psycho-fyziologickými reakciami ľudí zapojených do pokusov. Okrem toho, v tejto fáze boli získané také výsledky, čo okamžite spôsobilo zaradenie celého výskumu medzi prísne tajné. Napriek tomu, informácie získané v počiatočných fázach výskumu umožňujú vyvodiť určité závery. Ukazuje sa, že astrálne entity môžu byť rozdelené do dvoch odlišných typov. Vedci ich označili ako „čierne“ a „svetlé – čisté“. Už tieto názvy naznačujú charakter entít. Líšia sa medzi sebou intenzitou svetla, spektrálnym zložením svetla a jeho dynamickými vlastnosťami . Vplyv týchto dvoch typov entít na ľudí je tiež rôzny.

  • Čierne entity napríklad vykazujú stálu aktivitu v infiltračných pokusoch prieniku do ľudskej aury.
  • Svetlé entity spravidla takúto činnosť nevykazujú. Výsledný psycho-fyziologický stav človeka je odlišný pri pôsobení čiernych a svetlých entít. Typický výsledok pôsobenia čiernych je neprimeraná agresia ľudí v neadekvátnej situácii.

biopole_parazit-2Na základe uskutočnených experimentov sa ukázalo, že veľa ľudí je pod neustálym pôsobením týchto astrálnych entít.

Niektoré informácie získané pri výskume tiež ukázali, že existuje jasný vzťah medzi stabilným psycho-fyziologickým stavom človeka a „čistotou“ jeho aury, rovnako ako aj možnosťou prieniku entity do tejto aury. Pre potvrdenie alebo vyvrátenie týchto poznatkov boli vykonané štatistické analýzy na veľkých skupinách ľudí. Medzi tieto skupiny patrili tiež skupiny politikov, podnikateľov, väzňov vo väzení a iných. Vzhľadom na to, aby bola zaistená čistota pokusov potrebných pre dokončenie štúdie, tím vedcov prezlečených za reportérov a zamaskovanou technikou robil rozhovory s účastníkmi experimentu na Summite o udržateľnom rozvoji v roku 2002 v Johannesburgu . Otázky, ktoré boli položené skupine skúmaných osôb, boli pripravené špeciálnym tímom psychológov, aby navodili primerané reakcie a odpovede.

Výsledky štúdie tejto skupiny vedcov šokovali. Zistilo sa, že takmer všetci politici a podnikatelia, ktorí sa zišli na summite, sú infikovaní čiernymi astrálnymi entitami. Počet infikovaných čiernymi entitami v skupine politikov a podnikateľov bol väčší ako počet medzi väzňami!

Štatistické štúdie vedcov potvrdili zistenia, že mnoho ľudí aj na významných postoch v politike je pod vplyvom čiernych astrálnych entít, ktoré ovládajú ich myseľ a správanie!

Výsledky vedcov z Juhoafrickej republiky potvrdzujú správnosť tvrdení ruského akademika Nikolaja Levašova, ktorý vysvetlil už pred mnohými rokmi vo svojich knihách a na konferenciách vplyv parazitických astrálnych entít nasávajúcich životnú energiu človeka. Medzi vplyvmi , ktoré umožňujú prienik do aury človeka a umožňujú odoberanie životnej energie zaraďuje: alkohol, narkotiká, cigarety, pornografiu, nízke pudy ako napr. sex bez lásky, deštrukčnú hudbu, strach, stres a iné záležitosti, ktoré nám systém každodenne podsúva.

Preložil: OZ Biosféra www.biosferaklub.info

http://www.biosferaklub.info/aura-a-astralni-paraziti/

Reklamy
This entry was posted in Atla-Ra. Bookmark the permalink.

2 reakcie na Aura a astrálni paraziti

  1. anitraM píše:

    S týmto mám skúsenosť a presne to vyzerá ako nejaká chobotnica. Pri parazitovaní sa rýchlo množia. Cestou z práce som schytala útok, akoby sa mi niečo chcelo zažrať do chrbtice, hrozný tlak. Podarilo sa mi to odtrhnúť z energetického pola, alebo som si len myslela, že som sa toho zbavila. Po týždni som o tom vravela známemu a on sa ma spýtal, či som si prešla a skontrolovala celé telo a zbadala som ako mám na hlave 4 menšie prísavky. 😦

  2. Slavo píše:

    Ahoj! Ako to môžem vidieť na svojom tele. Raz som pocítil ( neviem to presne popísať ) ako keby sa niečo odlepilo odo mňa pri pohľade na jednu fotku,ktorú som našiel doma. Podľa pocitu som to mal na chrbte,keď ma to opustilo pocítil som úľavu.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Connecting to %s