Atlantida

Kdysi žila na Zemi rasa, která se lišila od lidských ras žijících na Zemi v současné době. Projevovala plně zákon ducha a ne zákon hmoty jako dnešní lidské rasy. Byla vědomá na božské úrovni a projevovala Boha na Zemi, aniž přimísila vlastnosti těla. Celý život byl založen na duchovnosti, lásce a jednotě s ostatními.

atlantidaPříslušníci této rasy znali všechna tajemství přírody, a jelikož znali i své vlastní síly, které byly pod nadvládou ducha, měli schopnost ovládat a řídit přírodu svými mocnými silami. Nemuseli si vydělávat na svůj chléb těžkou prací a nechali místo potu pracovat přírodní síly. Znali všechny přírodní zákony, tajemství hmoty, sílu mysli a také tajemství své vlastní bytosti. Věděli, jak se síla mění ve hmotu a jak se z hmoty stává síla. Sestavili nástroje a zařízení, jejichž pomocí mohli nahromadit, dát do pohybu a využívat všechny přírodní a duchovní síly. Žili šťastně a v míru na velké části Země.

Храм_Свентовида[1]._ВеснаSvětadíl, který byl zemí a domovem této rasy, byl zničen. Nejprve potomků této božské rasy na Zemi ubývalo. Postupně opouštěli svá těla a už se nevtělovali. Přesunuli se do jiné dimenze. Jiní vystavěli obrovské lodě, na všech stranách uzavřené a izolované proti všem silám. Do nich přinesli některé přístroje a lidi, kteří chtěli, ještě před zničením, opustit tento světadíl. Některé božské bytosti opustily vědomí lásky a jednoty a začaly se mísit s jinou rasou a tak zdědily magické vědění od duchovní rasy a tělesné dispozice z živočišné rasy.

Některé z nich získaly v chrámu zasvěcení a jiné užívaly svých znalostí k černé magii. Černí mágové brzy ztratili vládu nad svými přístroji. Chtěli nahromadit v těchto přístrojích nejvyšší božské síly. Avšak tito lidé se stávali víc a víc zaměřeni na sebe, a tak se také měnil proud síly, kterým přístroje nabíjeli, aby je i nadále mohli používat. Jednoho dne došlo k neštěstí. Někteří mágové vedli neúmyslně sílu, která rozkládá hmotu, to znamená, že ji mění na jinou formu energie, do svého vlastního těla.

Je-li tento proces jednou uveden do chodu, působí hmota, převedená na energii, jako ničivá síla dál a dál, až je vše dematerializováno. Tak byl zničen celý světadíl. Tímto procesem nově vytvořené energie se vyčerpaly a zastavily rozkladné síly. Celý dematerializovaný světadíl se proměnil v energii radiace, která nejprve stoupala až k horní hranici zemské atmosféry, a pak se odtud vrátila, proměněná na prvotní formu veškeré hmoty. Po dalších procesech přeměny pak celá tato obrovská hmota spadla opět na Zem jako nekonečný déšť vody, bahna a písku. Nad místem mohutné pukliny v těle Země se zavřely vody oceánu. Světadíly druhé polokoule se tímto otřesem rozdělily a vzdalovaly se od sebe čím dál víc, aby se znovu vytvořila rovnováha.

Bytosti z rasy, které opustily zničený světadíl před zkázou, znovu přistály na Zemi a usadily se na různých světadílech a založily tu novou kulturu. Pro tajné přístroje postavily vhodné stavby, aby je zcela izolovaly od zevního světa, aby znemožnily unikání všepronikající energie, která byla v těchto přístrojích nahromaděna. Tyto stavby nazýváme pyramidy a jsou na nejrůznějších místech na Zemi, všude tam, kde se usídlili potomci původní, duchovní rasy. Tam, kde se vylodili, vytvořili velmi pokročilou kulturu. Vládce v těchto kulturách byl současně veleknězem, který vládl v souladu s nejvyšší božskou silou. Byl strážcem vědění, věděl, že vše pochází z jednoho zdroje.

Zasvěcení – Elizabeth Haich

zdroj

Atlantis - Darrell_Sweet_-_The_Fall_of_Numenor

Reklamy
This entry was posted in Atla-Ra. Bookmark the permalink.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Connecting to %s