Energetický svet supermarketov

Človek vidiaci za hranicu bežného popisuje svoje dobrodružné zážitky z návštevy nákupného strediska:

5Nad posuvnými dverami visela podstata (bytosť) podobná medúze. Jej chápadlá zvinuté do pletenca sa spúšťali dolu a dotýkali sa hláv prichádzajúcich ľudí. Bytosť sa snažila dotknúť každého vchádzajúceho človeka. V hale pod stropom zaberala všetok viditeľný priestor tmavá pohybujúca sa živá masa, ktorá sa „nalievala“ na každého človeka bez výnimky a napojila sa na energetiku nad temenom hlavy. K niektorým ľuďom sa jej pripojiť nedarilo a tí odchádzali slobodní od jej energetického informačného vplyvu. Evidentne niečo hľadala. Videl som, ako sa bytosť začala zaujímať o staršieho muža v klasickom kabáte. Chápadla bytosti sa náhle predĺžili, uchopili muža a energetickým pletencom ho prebodli v oblasti čakry srdca. Muž sa zapotácal a chytil sa rukou v oblasti srdca. Bytosť rýchlo vytiahla z hrude obete jasnú energetickú zrazeninu, s ktorou sa zrejme kŕmila a uvoľnila chápadlá.

Mňa sa podstata nedotkla, iba zvlnila chápadlá a hladko ma nechala prejsť, ale takých ľudí bolo málo. Väčšina prichádzajúcich sa menila na bábky „priviazaných“ za nitky k mase pod stropom. Na stenách v lepkavom energetickom odpade číhalo niekoľko rají. Viete čo sú raje? Zacitujem z „príručky cestovateľa po jemnohmotnom svete“: „Raje patria do čeľade astrálnych parazitov. Je ich možné často stretnúť v energetike chorého človeka. Raja sa akoby prilepí na chrbát a zozadu prenikne „chvostom“ do chrbtice. Je ich možné taktiež  vidieť v oblasti pásu a pohlavných orgánov u žien. Raje sa podobajú vizuálne na raje, alebo lietajúceho netopiera. Majú vždy veľmi dlhý a tenký „chvost“, ktorý preniká do dôležitých energetických kanálov človeka. Raja spôsobuje organické poruchy orgánov, systémov a vážne psychické poruchy.

6Pri komunikácii s človekom „postihnutým rajou“ je možné sa infikovať a rovnaká bytosť sa môže rozvíjať aj vo vašom biopoli. Niektoré druhy raj majú schopnosť kontrolovať nervovú sústavu človeka, preto sa často využívajú pri voodoo.  V tomto prípade je raja menšieho rozmeru a prilepená je k zadnej časti krku pri základne lebky a chvost mieri do mozgu.“

A taký „sladký“ pár sedel na stene sliediac v priestore špicatými chvostami. Zrazu jedna raja spadla na krk mladému dievčaťu. Myslím, že dievča nosilo nejaký ochranný prvok, pretože raja sa okamžite od nej odtiahla a začala sa horúčkovite preháňať po miestnosti. Potom náhle skočila na krk mamičke tlačiacej pred sebou kočík s dieťaťom… To nie je zápletka z hororu, ale tak očami psychotronika vyzerá obyčajný priemerný supermarket. V niektorých supermarketoch niekedy čistia halu od energetických parazitov, ale častejšie psychotronik na plný úväzok, alebo objednaný, „trénuje“ astrálnych parazitov tak, aby nútili človeka kupovať a kupovať..

Pre zvýšenie odbytu sa uplatňujú aj tvrdšie metódy. Psychotronik vytvorí špeciálnu energoinformačnú konštrukciu, ktorá doslova rozbíja ľudskú myseľ  a robí ľudí náchylných k tomu, aby míňali peniaze, skutočných otrokov nakupovania. Podelím sa o dojmy zo známeho hypermarketu M…

Tu to bolo vážne. Všade bolo mnoho konštrukcií pre zvyšovanie kúpychtivosti ľudí. Zdá sa, že aj reklamný vývesný štít tohto obchodu je zvláštnym spôsobom „spracovaný“. V obchode je ohromné množstvo parazitických energií nekompromisne odsávajúcich a programujúcich zákazníkov. Sila rozbíjajúca myseľ ľudí je veľmi silná a je napájaná z nejakého silného zdroja. Brániť sa je ťažké aj profesionálnemu psychotronikovi. Všetko je vytvorené veľmi profesionálne. Dostanete kartičku, ktorá sa nachádza vo vašom energoinformačnom poli a egregor vás môže odsávať aj keď sa nachádzate ďaleko od obchodu.

Podľa mojich pocitov, sila pozvaná za účelom zvýšenia odbytu už dávno vyšla spod kontroly ľudí a funguje samostatne. Z profesionálneho hľadiska by ma zaujímal osud zakladateľa obchodu, pretože už som mal dočinenia s podobnou silou..

zdroj

angely

 

 

This entry was posted in Atla-Ra. Bookmark the permalink.

3 Responses to Energetický svet supermarketov

  1. anitraM píše:

    S astrálnym parazitom mám osobnú skúsenosť…cestou z práce mi niečo začalo spôsobovať tlak na hrudnej chrbtici, akoby sa to chcelo uhniezdiť a viac zabodnúť do mojej chrbtice…nechápala som, nejako som to odohnala, prežiarila a prestalo to. Keď som ten zážitok spomínala za niekoľko dní známemu, spýtal sa ma, či som si pozrela aj svoje pole, prehliadla, či je čisté. Povedala som, že nie…mala som tam tri malé akoby chobotnice upnuté na temeni hlavy….je hrozné, čo všetko na nás vplýva…od egregorov až po astrálne entity.

  2. avespasseri píše:

    Tak to je ovšem zajímavé…

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s