Tajomstvo posvätných znalostí

Slovansko-Árijské Védy vyšli z úkrytu až po skončení poslednej Noci Svaroga v roku 7506 od S.Z.M.CH. (Uzatvorenie mieru v Hviezdnom Chráme), podľa nového kalendára v roku 1996. Volchovia Strážcovia odišli do hlbokého podzemia ešte pred tisíc rokmi na celú dobu trvania Noci Svaroga, ktorá bola najviac nemilosrdná a krvavá.

b1Slovansko-Árijské Védy sú napísané tak, že iba osvietená osoba môže pochopiť skutočný význam do nich vložených informácií. Informácie v nich sú zaznamenané na niekoľkých úrovniach, a preto každý čitateľ môže pochopiť len to, na čo je pripravený. Nič viac a nič menej, iba to, čo čitateľovi umožňuje jeho úroveň evolučného vývoja. Jednoduchým naučením významu narysovaných rún, ktorými sú napísané Slovansko-Árijské Védy, ich nie je možné správne prečítať a preniknúť do hlbších úrovní informácií, ktoré nesú. Týmto spôsobom sa nedopustilo, aby sa dôležité informácie dostali do nesprávnych rúk, alebo predčasne tým, ktorí nie sú schopní riešiť naliehavé problémy…

b2Pokiaľ nie je človek pripravený na informácie, tak si ich ani nevšimne, dokonca ani keď si pozorne prečíta celý text. To sa týka nielen sakrálnej informácie, ale aj akékoľvek inej. Mozog akéhokoľvek človeka vníma len informácie, na ktoré je pripravený a ktorým verí. V závislosti od informačnej základne, ľudský mozog si podvedome vyberá z prichádzajúceho dátového toku tie, ktoré sú v súlade s touto základňou. Dochádza k podvedomej filtrácii prichádzajúcich informácií a práve tento efekt ľudského mozgu použili tvorcovia Slovansko-Árijských Véd.

K tomuto sa ešte pridala informácia zaznamenaná na iných úrovniach, pritom informácia hlavná a tajomstvo sakrálnych informácií bolo zabezpečené. O tomto vedeli aj Temné Sily a preto po neúspešných pokusoch preniknúť do sakrálnych znalostí Svetlých Síl zmenili svoju taktiku a stratégiu. Začali ničiť zhabané knihy a iné zdroje, keď si predbežne vzali k sebe tie odrobinky posvätných znalostí, ktoré im boli dostupné.

Nikolaj Levašov „Zdroj života“ 1diel

zdroj

b3

This entry was posted in Dejiny. Bookmark the permalink.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s