Ako sa zbaviť psychickej bolesti

Cítili ste niekedy strach či bolesť z odmietnutia, nepriatia či inej situácie? Určite áno.  Ako sa tohoto pocitu zbaviť? Rada je veľmi jednoduchá. Príjmite to čo je. Čo to znamená? Neutekajte, nepotlačujte a neskrývajte sa viac pred nepríjemnou situáciou, dejom či prežívaním bolesti. To čo musíte urobiť je prežiť to.

xm0ijicizkoOtvorte sa tejto energii a príjmite túto nepríjemnosť, ako vašu súčasť.  Dovoľte tejto energii bolesti či strachu do vás vstúpiť. Prijatie toho čo je, je nesmierne liečivá a oslobodzujúca energia. Neutekajte už viac pre ňou. Nevytvárajte si situácie a činnosti, aby ste na ňu zabudli. Ona bude vždy čakať kým sa bude môcť zase objaviť.

Vytvorili sme si zvyk, že všetko čo sa nám nepáči a je nepríjemné potlačujeme a odmietame. Paradox však je že po akceptácii situácie prichádza uvoľnenie. Pokiaľ  to takto neurobíme budeme vždy cítiť bolesť , strach,  smútok, stiahnutý žalúdok či bolesť na srdci.

Priznaním a prijatím toho čo je sa vyliečite z tohoto utrpenia. Pokiaľ sa bolesť objaví znovu urobte to ešte raz. Nahraďte starý zlozvyk novým zvykom. Bude to chvíľu trvať kým si na to zvyknete ale pocit ktorý vám to oslobodenie prinesie vás presvedčí a konať po starom už viac nebudete.

Prajem Vám veľa odvahy 🙂

autor: Vladislav Frigo

http://www.sebapoznanie.sk/blogs/news/chcete-sa-zbavit-psychickej-bolesti-urobte-to-takto

 

Reklamy
This entry was posted in Atla-Ra. Bookmark the permalink.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s