Kto bol v dávnych dobách elitou na Zemi?

vedas_spaceV minulosti elitu na Midgard Zemi tvorili ľudia, ktorí dosiahli vysokú úroveň rozvoja. Okolo ich hlavy bolo možné pozorovať úžasné vo svojej kráse štruktúry, ktoré mohli vidieť mnohí v podobe luminiscencie – vyžarovania svetla. Temní vytvárali z prírodných kryštálov niečo podobné v podobe koruny, ktorú si nasadili na hlavu a mysleli si, že tým potvrdzujú svoju príslušnosť k „elite“. Logika na úrovni materskej škôlky. Bez ohľadu na to aké krásne by koruny boli, ony jednoducho zostávajú iba šperkami a nič viac. Koruna je iba žalostná napodobenina! Korunu si môže nasadiť na hlavu ktokoľvek, kto ju získal v boji, alebo ju zobral predchádzajúcemu vládcovi, ale nasadením koruny na hlavu v nej nič nepribudne.

Tieto atribúty sa temní snažili využiť na vytvorenie obrazu pre podriadené národy svojho práva byť „elitou“ a časom sa to tejto pseudoelite podarilo. Dlhú dobu národy uctievali nosičov korún. Už si nikto nepamätal, že na hlavách skutočnej elity svietili štruktúry a nie šperky. A najdôležitejšie je, že skutočná elita považovala svoju pozíciu ako zodpovednosť za svoje národy, za ich blaho a prosperitu krajín a nie ako prostriedok k osobnému obohateniu a bezpráviu k svojím národom. To je veľmi významný rozdiel medzi naozajstnou elitou a pseudoelitou.

vedasSociálni paraziti, ktorí ničili naozajstnú elitu sa jej zo všetkých síl snažili podobať, ale chápali, že je to nemožné vzhľadom na obmedzenie svojej primitívnej mysle. Snažili sa umelo vytvoriť vonkajší obraz, pritom nechápali vnútorný význam, to po prvé.

A po druhé sa týmto spôsobom snažili klamať a klamali národy s použitým príslovečným efektom kukučky. Temní boli vždy dobrí majstri kamufláže a najnešťastnejšie v tom všetkom je fakt, že takmer vždy im na to národy skočili! Ako dôsledok toho všetkého, keď počas poslednej Noci Svaroga temné sily vytvorili kontrolu nad Midgard Zemou, vytvorili parazitický sociálny organizmus, ktorého svetonázor naprogramoval ľuďom pseudopredstavy.  A podľa týchto pseudopredstáv a konceptov sú ľudia presvedčení, že všetci obyvatelia iných planét sú na vyššej úrovni od pozemšťanov, aj svojimi možnosťami. Že primitívni pozemšťania sa na nič a nikde nehodia! Programované „duchovné“ učenia robia z ľudí duchovných otrokov, pritom ľuďom programujú, že sú hriešnici už iba svojím narodením a že musia oduševnene a pokorne prijať svoj otrocký podiel. Pri takejto mentalite nie je prekvapujúce, že ľudia prijímajú za vieru hocijaký odpad.

Skutočne po tisícročnom vymývaní mozgov a ničení nositeľov alfa-genetiky (silných ľudí), po tisícročnej vláde sociálnych parazitov, sa civilizácia Midgard Zeme nachádza na veľmi primitívnom technokratickom štádiu vývoja… Ale mnohé národy zostali nositeľmi neuveriteľných možností a schopností, ktoré sa nachádzajú v stave spánku a môžu sa prejaviť iba pri správnom rozvoji. A preto je nutné zmeniť svetonázor! Bez toho zostanú neuveriteľné možnosti aj naďalej v stave spánku… spiaci Bohovia zostanú spiacimi! A aj keď sa všetci prebudia, to neznamená, že všetci sú „spiaci Bohovia“.

Nikolaj Levašov

zdroj

027_svarog-1

This entry was posted in Dejiny. Bookmark the permalink.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s