NOVÝ ČLOVEK – Cestovatelia medzi dimenziami (7)

predchádzajúca 6 časť

Stretnutia a schôdze mimo tela: Mesiac a Mars

Julia: „Michael mi povedal, že sa zúčastňuje na pravidelných stretnutiach mimo tela (počas mimotelových zážitkov), so stovkami ďalších ľudí z planéty Zem, ktorí tiež dokážu fungovať v režime mimo tela. V rámci týchto spoločných stretnutí mimo tela sú zúčastnení informovaní o rôznych témach záujmu a významu, rovnako ako aj najnovšom vývoji a ďalšom smerovaní Zeme. “

Michael: “ Stretávame sa mimo tela a hovoríme o rôznych témach. Prednášajú nám tiež významní ľudia, ktorí kedysi žili na Zemi. Informácie dostávame tiež od rôznych entít, ktorých pôvod nie je planéta Zem. Raz som sa napojil na entitu, ktorá bola tiež mimo svojho tela, ale táto entita nebola už medzi živými a mohla byť mimozemského pôvodu. Povedala mi, že pod povrchom Marsu sa nachádzajú veľké ložiská zlata. Táto entita poznala presné umiestnenie ložísk zlata na Marse.

Práve tieto ložiská môžu byť dôvodom, prečo v budúcnosti budú rôzne frakcie o Mars bojovať. Na Marse boli v minulosti fungujúce pyramídy. Niektoré z nich tam zostali, ale nie sú funkčné. Tieto pyramídy boli postavené rôznymi mimozemskými civilizáciami za účelom získania energie. V budúcnosti budú existovať oficiálne (nie tajné, ako v súčastnosti) expedície zo Zeme na Mars za účelom preskúmania do akej miery podmienky na Marse umožňujú budovanie kolónií a miest pre budúce osídľovanie Marsu. Projekty a expedície na Marse prebiehajú aj v súčasnosti, avšak informácie s tým súvisiace sú držané v tajnosti.

Planétu Mars navštevuje mnoho návštevníkov z iných planét a systémov mimozemských civilizácií. Hlavným dôvodom týchto návštev je / bolo hľadanie na Marse celého radu rôznych nerastných surovín. Domnievam sa, že v budúcnosti sa ľudia zo Zeme usadia na Marse. Ľudia tam budú žiť za účelom výskumu a ďalších činností. Zlato na Marse sa ťažilo v minulosti a v budúcnosti táto ťažba ako aj ťažba niektorých drahých kovov, ktoré sa na Zemi nenachádzajú, bude pokračovať. Tieto kovy majú iné charakteristiky a vlastnosti v porovnaní so zemskými kovmi. Atmosféra na Marse je podobná atmosfére na Zemi, preto sú tam ľudia schopní sa pohybovať bez kyslíkovej masky.

Vláda USA má postavené (tajné) budovy na Mesiaci, ale táto informácia je pred verejnosťou (zatiaľ) oficiálne skrytá. V budovách na Mesiaci sa ľudia môžu pohybovať bez kyslíkových masiek. Čo sa týka Marsu, existuje tam tečúca voda. Sú tam aj jazerá. Dosť veľké. Na Marse vlastne existovali celé moria a oceány, ktoré sú však teraz vyschnuté. Žijú tam aj ryby, jašteričky a rôzny hmyz. Tečúcu vodu som na Marse videl (už) v roku 1998 (keď sa ma na to pýtala Julia a zaznačila si to do denníka). NASA túto skutočnosť oficiálne oznámila v septembri 2014. Je zaujímavé, že v budúcnosti budú na Mesiaci existovať farmaceutické závody na spracovanie a výrobu liekov. Stavba niektorých sa už začala. “

Michael: „Pyramídy v Egypte boli postavené Egypťanmi s pomocou mimozemských civilizácií a za použitia laserových technológií a levitačných techník. Existuje mnoho pyramíd na dne oceánu, ako aj na Marse. V Egypte ďalej existujú energetické mriežky napojené na iné dimenzie, vďaka ktorým môžete z niektorých špecifických lokalít v Egypte cestovať v čase a iných rozmeroch a dimenziách.

Pyramídy sú elektrárne. Generujú energiu, a môžu byť použité na iterdimenzionálne cestovanie a cestovanie vo vesmíre. Vrchol Veľkej pyramídy v Gize bol z Egyptu úmyselne prevezený a skrytý. Potom, ako ho našiel jeden archeológ, bol ukradnutý nemenovanou tajnou službou. Pyramída nie je schopná fungovať bez jej vrchnej časti.

Mimozemské civilizácie v minulosti navštívili Egypt a zotročili egyptský ľud. Používali ľudí na spracovanie rýdzeho zlata, nájdeného v podzemí. Energia z pyramíd sa v tomto procese využívala. Mimozemské civilizácie a inteligencie iného ako zemského pôvodu prišli do Egypta, aby získali zdroje (nerastné suroviny, atď.). Potom ako už Egypťanov nepotrebovali, vyvraždili ich, pretože nechceli, aby používali sofistikované technológie, zavedené mimozemskými civilizáciami. Egypťania verili v to, že tieto civilizácie boli bohovia.

Michael si spomína na svoj (kvázi) minulý život, keď žil v Egypte a tiež bol využitý na ťažbu zlata. Pamätá si aj ako boli pyramídy postavené. Niektorí z predstaviteľov mimozemských civilizácii boli roboti; iní len čiastočne robotický. Niektorí mali štyri nohy. Túto skutočnosť môžeme pozorovať v hieroglyfoch na pyramídových stenách. Na vyhĺbenie dier do zeme (za účelom uľahčenia ťažby) používali v Egypte lasery. Egypťania tiež používali elektrárne na výrobu energie a špeciálny stroj na produkciu jedla, (zabezpečený mimozemskými civilizáciami). Pyramídy sú mimochodom po celom svete a sú skryté aj pod zemou a na dne oceánov.

Portály a „brány“ vo vesmíre

Michael: “ Portály a brány existujú na mnohých miestach vo vesmíre. Aj maternica ženy je takým portálom: je to tunel, prostredníctvom ktorého prichádzajú univerzálne (kozmické) energetické toky a ktorým prechádza takzvaná duša keď vstupuje do ľudského plodu. Niekedy sa portál v maternici otvorí a žena môže otehotnieť, bez toho aby mala pohlavný styk. Energia, ktorá dá v budúcnosti základ plodu, vstúpi cez bránu maternice, ktorá sa za určitých okolností otvorí pomocou rezonancie a prijme energiu potrebné pre vytvorenie zárodku dieťaťa (aj bez predchádzajúceho sexuálneho pomeru).

Brány a portály tiež existujú na špeciálnych miestach v rôznych častiach krajiny (na súši ako aj v oceánoch). V prípade, ak nejaká loď pláva cez takéto špeciálne miesto v oceáne, môže sa stať, že celá loď sa premiestni v čase, čiže nastane tkz. cestovanie v čase. Aj v rámci vesmíru sa dá cestovať (v čase, intra aj interdimenzionálne). Brány existujú aj na špecifických miestach v slnečnej sústave. Niekedy vytvára vchody a brány samotné Slnko. Cez jednotlivé farby svetla sa totiž dajú otvoriť portály. Ak ste v blízkosti takejto brány automaticky do nej budete vtiahnutí. Potom sa už nemôžete vrátiť cez rovnakú bránu akou ste vstúpili. Musíte použiť inú bránu. Teplota, farby elektromagnetického svetla a gravitácia vplýva na otváranie respektíve, zatváranie týchto brán a portálov. Brány sa často pohybujú, menia svoje umiestnenie, otvárajú sa a zatvárajú, nie sú statické.

Príroda

Michael: „Stromy tvoria špeciálne energetické formy, ktoré sa môžu na Zemi dožiť aj 2000 rokov. Vyžarujú krásnu modrú a zelenú auru. Sú to zvláštne energie. V tkz. minulých životoch boli stromy napr. ľudia a zvieratá.

Keď zlomíte strom (alebo jeho časť), alebo sa k nemu správate násilným spôsobom, je to vlastne útok (na živú podstatu). Takéto správanie dokáže spôsobiť stromu bolesť. Keď sa to stane, strom je veľmi smutný, prežíva emócie, doslova plače a je deprimovaný, pretože časť energetickej signatúry stromu bola nenávratne narušená.

Viem to, pretože keď sa dotknem takéhoto stromu, cítim jeho bolesť. Michael raz telepaticky komunikoval s malou rybou v pohári (akváriu). Ryba mu telepaticky odkomunikovala správu, že sa jej vcelku páči, keď jej niekto do akvária vsúva prsty a chce sa s ňou akoby hrať. Ryba sa ďalej posťažovala, že je osamelá a uprednostnila by, keby sa k nej do akvária pripojili aj ďalšie ryby. Táto ryba sa cítila osamelá. Ryby dokážu prežívať pocity, ako je smútok a alebo šťastie. Ryba ďalej požiadala, aby bolo akvárium v izbe presunuté na iné miesto, pretože miesto, kde sa nachádzalo jej očividne (z nejakých dôvodov) nevyhovovalo.

Zážitky blízko smrti (Near Death Experiences)

Michael: „Raz som zažil cestovanie tunelom, ale nebolo to súčasťou zážitku na prahu smrti. Bolo to v rámci mojich pravidelných mimotelových zážitkov. Dospel som k záveru, že tkz. tunelový jav (alebo cesta tunelom pri zomieraní) ku ktorému dochádza väčšinou pri zážitkoch blízko smrti (NDEs), sa môže vyskytnúť aj v rámci mimotelových zážitkov. Mimotelové zážitky existujú na rôznych úrovniach a sú neoddeliteľnou súčasťou každého zážitku blízko smrti. “

Čo sa stane, keď zomrieme

Michael: „Pre väčšinu ľudí platí, že sa dostanú do nového tela. Niektorí ľudia môžu potom čo zomrú, trpieť bolesťou z minulých životov (túto bolesť pritom pociťujete, ako reálnu bolesť). Mimochodom osoba nie je na 100% mŕtva, kým sa znovu nenarodí v inom tele. Len preto, že niekoho fyzické telo zomrelo na Zemi, (teda vo fyzickej 3D realite) neznamená, že je skutočne mŕtve (aj v iných dimenziách). Niektorí ľudia po smrti čakajú, aby sa vrátili späť na Zem (v inom tele). Takže pre niektorých je to nové telo (na Zemi), pre iných vyššia (dimenzionálna úroveň). Niektorí ľudia trpia chorobou, alebo traumou (v duchovných telách, ktoré pokračujú žiť po smrti) a to aj napriek tomu, že ich telo fyzicky zomrelo. Čiže na smrti vôbec nezáleží. Pokiaľ sa (zomrelý) človek znovu nenarodí, stále je schopný cítiť bolesť. Viem to stopercentne, nakoľko som bol svedkom takéhoto diania už mnohokrát.

Samotní ľudia (svojim cítením, emóciami a myslením) môžu, alebo nemusia mať vplyv na dátum a okolnosti svojej vlastnej smrti. Záleží to od toho na akej farbe svetla (alebo vlnovej dĺžke elektromagnetického žiarenia) vibruje ich svetelné (energetické, aurálne) telo. Potom, ako sa toto telo dostane za určitú frekvenciu (EM spektra), už budúcnosť zmeniť nemožno, a teda ani súčasnosť, ani minulosť zároveň (nakoľko tieto sú prepojené). V tomto prípade si nedokážete zmeniť (ovplyvniť) ani dátum svojej vlastnej smrti.

-pokračování-

(c)2017 Julia Sellers

zdroj

Reklamy
This entry was posted in Atla-Ra. Bookmark the permalink.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s