Liek predpísaný prírodou pre vás rastie iba pár krokov od vás

Hovorí v Rusku známa  bylinkárka Elena Zajceva:

„Veľa cestujem po krajine a pozorujem, aká bylina rastie pred domami. Podľa nej je možné určiť, aká choroba majiteľa domu trápi.

Idem po dedine a vidím okolo domu iba truskavec, žiadna iná bylina tam nie je. Idem do domu a pýtam sa: „Žijú tu u vás takí, ktorých bolia kĺby, chrbát? Odpoveď – áno. Boh vám dal pred vaším domom liečivý koberec z truskavca. Keď bude slnko, tak zbierajte túto bylinu po rose a pite.“

Idem ďalej a pri stene domu rastie srdcovník. Idem do domu: „Je tu u vás niekto s chorým srdcom, vysokým tlakom? Áno. Boh vám dal bylinu srdcovník, zbierajte ju a pite“. Idem ďalej. Pri ďalšom dome rastie komonica. Pýtam sa majiteľov domu: „Máte tu niekoho s chorobami krvi, alebo žilami? Áno. Boh vám dal liek, ktorý rastie u vás na dosah ruky. Zbierajte ho a liečte sa.“ Idem ďalej a vidím záhradu, kde rastie lastovičník. To znamená, že v dome niekto trpí rakovinou, alebo kožnými ochoreniami.

Pokiaľ má človek kúsok svojho pozemku a ochorel, tak mu príroda dá práve tú bylinu, ktorú potrebuje. V prípade problémov so srdcom vyrastú „srdcové“ byliny. Pokiaľ sa človek vylieči a na ďalší rok ochorie na pečeň, tak príroda vytlačí tieto byliny a vyrastie bylina vhodná na liečbu pečene.

Nezbierajte byliny, ktoré rastú vo veľkých mestách, pretože sú otrávené plynmi a rôznymi jedmi. Byliny je možné zbierať okolo vlastnej chalupy, pretože tam príroda pestuje lieky potrebné pre vás.“

zdroj

 

This entry was posted in Atla-Ra. Bookmark the permalink.

1 Response to Liek predpísaný prírodou pre vás rastie iba pár krokov od vás

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s