Žena ako zdroj morálnej sily národa

Pred dvadsiatimi rokmi som mal možnosť študovať zaujímavé materiály. V nich sa písalo, že počas druhej svetovej vojny dostal Adolf Hitler správu od svojho človeka, ktorý mal na starosti koncentračné tábory.

Táto správa obsahovala zaujímavé spojenie medzi výsledkami prieskumu sovietskych zajatých žienprognózami vojenských operácií. Vyšetrenia prevedené nemeckými lekármi ukázali, že viac ako 90 % ruských slobodných žien vo veku 21 rokov nemalo pohlavný styk. Záver bol neočakávaný: Hitlerov človek odporúčal prehodnotiť vojenský zásah proti Sovietskemu Zväzu a vysvetľoval to tým, že národ s takou vysokou morálkou nie je možné poraziť.

Sovietsky Zväz po víťazstve v druhej svetovej vojne získal materiály, ktoré potvrdzovali značný záujem Hitlera a jeho ľudí o okultné vedy a mystické znalosti, o čom svedčili aj mnohé expedície do Tibetu a iných tajomných miest. Preto Hitler a jeho blízki vedeli o tvrdeniach starovekých traktátov „o sile tej krajiny, v ktorom je veľa panien, ktoré zvyšujú vôľu a cieľavedomosť svojich obyvateľov.“

Nemecké vojská obsadili Európu bez väčších problémov. Francúzsko obsadili za týždeň a Dánsko kapitulovalo za jeden a pol dňa. Hitler predpokladal, že Rusko obsadí do dvoch mesiacov, ale ukázalo sa, že drvivá väčšina Rusov má iný systém hodnôt. Obetovali svoje životy v záujme budúcich generácií. Hitler nedokázal pochopiť, aká sila umožňuje Rusom bojovať do posledného dychu, aj keď už nie je žiadna šanca na prežitie.

Práve na zdroj tejto morálnej sily bolo poukázané v správe, ktorej kópia bola odoslaná aj ríšskemu komisárovi Erikovi Kochovi, ktorý spravoval Ukrajinu, kde mal tiež problémy s týmto národom. Zaujímavá je jeho odpoveď na správu: „Naučte ich ženy piť alkohol a tento problém bude vyriešený!

Štatistika zo súčasnosti vyzerá nasledovne. Z prieskumu respondentov Maxima Kolomejceva z Ruskej akadémie vied je známe,

  • že v Rusku až 41 % dievčat stratilo panenstvo do 15 roku života.
  • Pritom každá piata z nich (8 % z celkového počtu) prišli o panenstvo do 13 roku života.
  • Vedci z RAV nenašli zo 650 dievčat z Moskovskej oblasti ani jednu pannu vo veku 17 rokov…

Peter Ivanov

http://www.biosferaklub.info/zena-ako-zdroj-moralnej-sily-naroda/

This entry was posted in Atla-Ra. Bookmark the permalink.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s