Ako rozoznať pravdu od lži

„Keď človek počuje informáciu o tej alebo inej udalosti, tak sa na úrovni podvedomia ladí na túto udalosť. Pokiaľ informácia korešponduje udalosti, tak vzniká kvalitatívna rezonancia človeka s touto udalosťou, čo sa prejavuje pocitom prechodu prúdov energií – primárnych hmôt cez telo.

Pokiaľ je informácia nepravdivá, inými slovami, informácia nekorešponduje reálnym udalostiam, vtedy človek, ktorý sa ladí na túto informáciu, nikdy nepocíti prúdy energií, ktoré sú prítomné iba pri skutočných udalostiach. Človek sa bude ladiť na informáciu, ale spätná reakcia na udalosť sa nedostaví, pretože takáto udalosť, o ktorej sa hovorí v informácii, neexistovala. Chýbajúca spätná reakcia na informáciu je to, čo dáva človeku istotou, že informácia bola nepravdivá. Samozrejme ide o najjednoduchší spôsob rozoznávania pravdivosti informácií.

Keďže nám z detstva programujú prázdne informácie (lživé alebo nesprávne), tak človek nemá ani možnosť pochopiť a pocítiť na vlastnej skúsenosti podobný jav – rezonanciu informácií a skutočných udalostí. Hlavne, ak je informácia už zakotvená v genetickej pamäti…“

Nikolaj Levašov

http://www.biosferaklub.info/ako-rozoznat-pravdu-od-lzi/

This entry was posted in Atla-Ra. Bookmark the permalink.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s