Potrat a jeho následky

Potrat má vážne následky pre ženu aj pre lekára, ktorý ho vykonáva

Povedali ste, že potrat vplýva na organizmus ženy, pretože podstata (dieťaťa) môže byť zničená. Na podstatu tejto ženy z pohľadu karmických vecí to má nejaký negatívny vplyv?

Samozrejme, má. Kvalitatívna zmena prebieha nielen na čisto hormonálnej úrovni. Keď zabíjajú, tak vo vnútri ženy vzniká kvalitatívna štruktúra mŕtvej hmoty, chápete? Vzniká kvalita, ktorá spôsobuje negatívny vplyv na fyziológiu ženy a na jej podstatu. Aj keď žena nechápe, čo sa deje, alebo lekár vykonávajúci potrat, ktorý tiež získava vážnu karmu, je to vražda a veľmi vážna vražda.

Z môjho pohľadu je to horšie ako vražda človeka. Pretože, ak zabijú človeka ako takého, je to veľmi zlé, ale podstata pokojne odchádza a vracia sa. Ale keď zabijú ešte nenarodené dieťa, tak podstata nemôže odísť, pretože jednoducho podstate chýba potenciál na vytvorenie energetického kanálu. Preto je vražda nenarodeného dieťaťa oveľa väčším zločinom ako len vražda, aj keď sa to zdá zvláštne.

Vidíte, čo núti ženu robiť, kvôli pokryteckým úmyslom niektorých osôb získať viac peňazí, alebo podvodné konanie. Poviete, že existujú situácie, kedy musí žena podstúpiť potrat, pretože je ohrozený jej život. Áno, takéto situácie sa stávajú, stane sa to nevyhnutné zlo, ktoré nie je spôsobené tým, že niekto to jednoducho urobí, ale preto, že je to naozaj nutná situácia. Pokiaľ je taká situácia, keď môže žena zomrieť počas pôrodu, to znamená, že zomrú dvaja ľudia, aký je z toho úžitok? Ak u ženy naozaj vznikla takáto situácia, je možné jej pomôcť? Áno, ale kvôli tomu je potrebné nielen zničiť niekoľko buniek, ale je potrebné zobrať podstatu a vyviesť ju a nielen vyviesť ju. Podstata neprichádza iba tak, poprechádzať sa. Prichádza preto, aby prešla určitú evolučnú fázu. To znamená, aby bolo možné vyviesť podstatu bez účasti, prevádzajúci musí dať podstate všetko, čím mala ona maximálne prejsť za celý svoj život.

Samozrejme, človek nemusí realizovať aj nič, ale vy ho oberáte o šancu. To znamená, pokiaľ ho zbavíte šance, tak mu musíte dať maximum. To znamená, túto podstatu zobrať a previesť z tohto bodu – tu prišla  a mala prísť do tohto bodu, tak ju zoberiete a vyvediete na túto úroveň. Podstata dostala všetko čo mala získať a odchádza bez odporu. Vy neporušíte žiaden zákon a ona je ešte spokojná, že sa nemusí trápiť, celý život za 5 minút.

Nikolaj Levašov

https://www.biosferaklub.info/potrat-ma-vazne-nasledky-pre-zenu-aj-pre-lekara-ktory-ho-vykonava/

This entry was posted in Atla-Ra. Bookmark the permalink.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s