Hora Draka a Dračí tunel

V lokalitě Spálené Stožky u Markušovců (Slovensko) existují kopce ve tvaru pyramid. Dnes nejvíce navštěvovaným kopcem je Kóta zulu 664 a Iontový tunel. Vedle Kóty zulu 664 (KZ664) je Dračí hora, do které byl před 40 lety vyrubán tunel. Je pobyt v tomto tunelu bezpečný?

V lokalitě Markušovce existují tři stará báňská díla.

Iontový tunel

Údajně průzkumný tunel, dlouhý 260 metrů, byl vyrubán před 40 lety do středu pyramidální hory, kterou dnes znáte jako Kóta zulu 664. Tunel jsem poprvé prozkoumal na konci léta v roce 2017. Na první pohled vypadalo báňské dílo jako obyčejná vlhká, temná a blátivá díra. Takových najdete na Slovensku stovky. Avšak, první měření koncentrace vzdušných záporných iontů, v tunelu pod Kótou zulu 664, bylo pro mě velkým překvapením.

Naměřené hodnoty ukazovaly víc jak 2 miliony vzdušných vitamínů (jak se často odborně nazývají) na cm3., což je velmi vysoká hodnota. Ve vaší kanceláři, kde pracujete, jsou hodnoty necelých 100 záporných iontů na cm3. To je skutečná příčina, proč vás práce unavuje, jste nesoustředění a bez nálady. Čím je vyšší hodnota vzdušných vitamínů, tím se cítíte lépe, a usmíváte se. Již desetiminutový pobyt v prostředí s 4.000 vzdušných vitamínů je velkým přínosem pro vaše zdraví. Zeptejte se na to vašeho zaměstnavatele, co s tím udělá… Nebo alespoň jednou za měsíc navštivte Iontový tunel pod Kótou zulu 664.

Na posledním setkání, které se uskutečnilo 9–10. 11. 2018 jsem prováděl kontrolní měření vzdušných vitamínů v Iontovém tunelu. Hodnoty se od vstupu do tunelu zvyšovaly, od 100.000 až na víc jak 2 miliony na cm3. Po víc jak ročním měření jsem zjistil, že naměřené hodnoty jsou stabilní. To znamená, že Iontový tunel je stále aktivní. To ale neznamená, že to může trvat i nadále. Příčinou devastace vzdušných vitamínů jsou zejména přinesené plastové předměty, podložky, aromatické svíčky, pak zástupy lidí v syntetickém oblečení, nedopalky a výkaly (což je bohužel realita) apod.

Unikátní klima v Iontovém tunelu může narušit neodborná rekonstrukce, například jeho zvětšování trhavinami, betonování podlah a zamřížování vstupu do Iontového tunelu. Je potřeba si uvědomit, že současné „iontové“ klima v tunelu může být nenávratně zničeno velmi rychle. To si nepřeji já, ani návštěvníci Koty zulu 664. Pracujeme na tom, aby se tak nestalo!

Prvním krokem může být podání petice, kterou již podepsalo víc jak 800 lidí, přidejte se podpisem, děkuji → PETICE.  Petici na záchranu Kóty zulu 664 podepsal také objevitel a ředitel Nadace Bosenská pyramida Slunce, Dr. Semir Osmanagich.

https://www.peticie.com/peticia_za_zachranu_prirodnej_lokality_stoky_kota_zulu_664_v_ku_markuovce

Dračí tunel

Vedle Kóty zulu 664 (KZ664) je Dračí hora, do které byl před 40 lety vyrubán tunel. Je pobyt v tomto tunelu bezpečný? Pobyt a provádění ezoterických praktik, nebo cvičení, je v tomto tunelu zdraví škodlivé. Upozorňoval jsem na to na přednáškách a veřejných setkáních.

Společně s přáteli jsem v létě 2018 provedl odborné měření v Dračím tunelu. Prostředí v Dračím tunelu je pro zdraví nepříznivé. Hodnoty kladných iontů v ovzduší tunelu (kladné=zdraví poškozující), jsou mimořádně vysoké. Po delším pobytu v Dračím tunelu – při měření iontů – jsem se cítil mizerně, bylo mi zle a těžko ještě dvě hodiny potom. Podobné pocity mi popisují další návštěvníci. Existují svědectví o zhoršení zdravotního stavu po vícenásobném pobytu v Dračím tunelu. Na konci Dračího tunelu jsem viděl sedátka, svíčky, květinky a kameny poskládané do kruhu. Je zřejmé, že se zde často odehrávají nějaké rituály.

Prostředí v Dračím tunelu je pro vaše zdraví nepříznivé, až nebezpečné.

Nechoďte tam!

Viac sa dozviete

TU

 

This entry was posted in Atla-Ra. Bookmark the permalink.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s