Vyššie procesy riadenia na planéte Zem

Jean-Claude Juncker o ovládání vyšších procesu řízení na planetě Zemi

VIDEO: Mluvil jsem s vůdci ostatních planet, pozorují nás z dálky a jsou znepokojeni vývojem Evropské unie! Pouhých 5 dní po Brexitu pronesl Jean-Claude Juncker v Evropském parlamentu informace o schůzce se Syndikátem, který ovládá vyšší procesy řízení na planetě Zemi! Procesy se urychlují a je třeba se rychle naučit nová fakta o fungování tohoto světa!

Tento článek je předvojem a přípravnou salvou před vydáním mé nové knihy, která zřejmě způsobí obrovský poprask, ale čas a události vyžadují, aby některé informace se dostaly k lidem a k široké veřejnosti co nejdříve, i když mnozí ještě nejsou na konfrontaci s novou realitou připraveni. Lidé ve Spojených státech hlásí neuvěřitelné fyzikální fenomény, které donedávna ještě byly tabu.

Probíhají mohutné politické změny, resety a pády ukotvených systému a na povrch se dostávají nové procesy, nová média, nové politické proudy, modely nového člověka, bionika, umělá inteligence, autonomní systémy a roboti. Jenže člověk, který poprvé přečetl slabikář, nedokáže pochopit studii o kvantové fyzice, proto v tomto článku nebudu psát o ničem, co by bylo za hranicí školské fyziky a obecného pochopení. I tak to ale bude pro mnohé lidi šok, hlavně pro fanoušky Valerije Pjakina. Není to úmysl, je to nutnost osvětlení procesů k záchraně našeho národa.

Jean-Claude Juncker během projevu o vůdcích z jiných planet.

Píše se 28. červen 2016 a předseda Evropské komise Jean-Claude Juncker má jedno ze svých klíčových a životních vystoupení. Je to právě 5 dní poté, co Evropa zažila šok, když Velká Británie v referendu ze dne 23. června si těsně odhlasovala Brexit. Šok otřásl celou Evropskou unií a všichni čekali, jak zareaguje vedení Evropské komise. Diskuse v Evropském parlamentu byla pochmurná, plná frází a stigmatických poznámek o špatném vývoji EU a o tom, kdo vlastně za Brexit nese zodpovědnost.

Řešilo se, jestli vinu měla vláda Tonyho Blaira, anebo mizerná politika Evropské unie, která se od roku 2015 nedokázala vyrovnat s migrací. Po několika předřečnících vystoupil i předseda Evropské komise Jean-Claude Juncker. Ten den nebyl opilý, neměl opičku, nebyl veselý, nepotácel se, naopak byl vážný a zdálo se, že Brexit je opravdu vážnou zkouškou pro něj i pro celou Unii. Jenže poté přišlo něco, co nadzvedlo obočí i Federice Mogherini, evropské komisařky pro zahraniční záležitosti, která seděla v parlamentu přímo za Junckerem.

Viděl jsem, slyšel a poslouchal jsem některé vůdce jiných planet…”

Jean-Claude Juncker hovořil ve své rodné francouzštině, takže nešlo jeho o chybu v cizím jazyce, že by se šéf Evropské komise spletl nebo přeřekl v cizí řeči. Naopak, mluvil souvisle a jasně a to, co řekl, vyděsilo i tlumočnice, které poslancům do sluchátek tlumočili Junckerův proslov do ostatních jazyků. Šéf Evropské komise totiž naprosto šokujícím způsobem oznámil, že byl a stále je v kontaktu se Syndikátem, který řídí na této planetě tzv. vyšší procesy řízení. Odhalil skutečnost, že projekt Evropské unie je pozorován jinými entitami, z jiných planet, z jiných světů a procesy v EU po Brexitu je vedou k velkému znepokojení s vývojem celé Evropské unie a světové bezpečnosti ohledně proliferace jaderných zbraní. Jean-Claude Juncker doslova uvedl následující výroky:

Měli byste vědět, že ti, kteří nás z dálky pozorují, jsou znepokojeni. Viděl jsem, slyšel a poslouchal jsem některé vůdce jiných planet. Jsou velmi znepokojeni, protože zpochybňují způsob, jakým bude Evropská unie pokračovat. A proto bychom měli upokojit Evropany a ty, kteří nás pozorují z dálky.”

Il faut savoir que ceux qui nous observent de loin sont très inquiets. J’ai vu et entendu et écouté plusieurs des dirigeants d’autres planètes qui sont très inquiets puisqu’ils s’interrogent sur la voie que l’union européenne va poursuivre. Et donc, if faut rassurer, et les européens, et ceux qui nous observent de plus… loin.”

Jeho výrok je zachycen ve videu v úvodu článku. České titulky zapnete tlačítkem “CC” v liště videa. Tiskový odbor EU jeho výrok v archivním tisku jeho projevu okamžitě zcenzuroval a zmínka o jiných planetách byla ze zápisu pohotově odstraněna a vymazána. Video se však dostalo na veřejnost včas a bylo zachráněno [1]. Šéf evropské komise právě totiž svým výrokem popsal svůj zážitek z projektoru, kterým je umožněna komunikace se Syndikátem.


Europoslanci nejprve nevěnují Junckerovi pozornost.

Globální projektor (GP) je technologické zařízení, které nepochází z této planety, je to technický prostředek, který je popsaný v Bibli jako Archa úmluvy. Velmi nebezpečné zařízení, o kterém více podrobností odhalím v mé nové knize, protože toto je za hranicí únosnosti obsahu tohoto politického serveru. Čekal jsem téměř 3 roky, abych mohl odhalit tyto informace a právě přišel čas, aby se více lidí dozvědělo informace a podrobnosti o vyšších procesech řízení na této planetě. Junckerův výrok koncem června 2016 přišel ve stavu nejvyšší krize Evropské unie, kdy Brexit představuje něco, co navedlo celé lidstvo k vlastnímu zničeni.

Iterace varianty vývoje planety Země po Brexitu vyděsila nejen Evropskou komisi

Syndikát disponuje technologiemi pro určité projekce, které zde nemá smysl rozebírat do detailů. V kostce jde o znalosti toho, co se stane v budoucnu, když lidská civilizace v určitém bodu udělá krok jinak, než by krok měl vypadat ve variantě č. 2 nebo ve variantě č. 3. Celý časoprostor je kvantové kontinuum, kde každá událost je projevem události v superpozici. Pokud prožijete svůj život, má nějakou podobu. Pokud se vrátíte v čase do dětství a prožijete život znovu v tom samém čase, váš život bude naprosto odlišný.

Život je totiž složený v kvantovém prostoru ze série a řady superpozičních událostí, které pokaždé a v každém jednotlivém průběhu a iteraci se projeví jinak na základě faktoru náhody v dané superpozici. Ve věku 7 let spadnete z kola a těsně minete hlavou obrubník a spadnete na trávu. Nic se vám nestane. Pokud situaci iterujete (prožijete) znovu, padnete hlavou na obrubník a do konce života máte postižení, život se vám naprosto diametrálně změní.

Monica Mogherini v červeném saku za Junckerem vzápětí nevěří tomu, co právě slyší od Junckera.

Problém je v tom, že takové šťastné náhody, kdy se vyhneme události, která by nás poznamenala na celý život, velmi rychle zapomínáme. Neuvědomujeme si přitom, že jde pouze o iteraci možného výsledku v kvantovém poli časoprostoru. V jiné iteraci jsme se zmrzačili, v další iteraci jsme vůbec na kole nejeli, ale byla to koloběžka, protože jsme se narodili jako dívka a ne jako kluk, protože i narození člověka je faktor kvantové iterace.

Tyto znalosti jsou součástí Kapitoly II z informací tzv. Syndikátu. A tyto entity vidí, co se stane v dané iteraci a výchozím bodě, když nastal Brexit dne 23. 6. 2018. Tyto entity se obávají, že poté, co proběhl Brexit, mezinárodní procesy vyústí v celosvětovou termonukleární válku, která vypukne na evropském území po provedení provokace a určitého incidentu v prostoru Střední Evropy v době, kdy dojde k rozmístění amerických základen ve Střední a Východní Evropě. A k tomu se bohužel opravdu schyluje. Proto nelze už déle čekat a tyto informace uvolňuji.

Elity připravují svět na 3 možné iterace blízké budoucnosti: Varianty A – B – C. V nové knize se dozvíte, proč nahoru, proč dolu a proč singularita

Brexit neměl v iteraci kvantových možnosti nikdy nastat. Nicméně procesy, které se začaly odehrávat, vedou ke III. sv. válce v jedné z možných iterací naší blízké budoucnosti. USA odstoupily od smlouvy INF, Rusko odstoupilo vzápětí, ihned poté proběhly na obou stranách raketové zkoušky. Mezitím pod povrchem USA i Ruska probíhá stavění podzemních center, doslova podzemních měst pro miliony obyvatel v projektu a tzv. Variantě B, tedy směr dolů pod zem.

  • Varianta A je směr na cizí planetární tělesa.
  • Varianta C je singularita, splynutí člověka (jeho neurálního vědomí) se strojem.

Tyto informace však už znáte, pokud jste četli moji první knihu Human Ex Machina, takže to vás nepřekvapí. Syndikát komunikuje s nižší podřízenou rasou, s národem Židů, která je rasou vyvolenou ve smyslu správců této planety (Progos). Jejich moc vychází ze znalostí a vědomí, které nejsou z tohoto světa, ve smyslu času a prostoru. Informace přijímají pomocí projektorů, ke kterým mají přístup jen určité řídící elity.

Jean-Claude Juncker v pozici vůdce EU má přístup k projektoru. A to, co tam vidí… řeší potom alkoholem.

Přístup k projektoru je umožněn jak vrcholným představitelům velmocí a globálních struktur, tak i duchovním, papežům, ajatolláhům, leaderům světového průmyslu, miliardářům a také vybraným osobám, které jsou potřebné pro určité změny v iteracích časového kontinua, což mohou být zdánlivě i obyčejné osoby.

Vystoupení Jeana-Claude Junckera koncem června 2016 tak odhalilo, že i tento likvidátor EU a vůdce v roli hroutícího se evropského projektu je v kontaktu se Syndikátem a upozorňuje, že tyto vedoucí entity z jiných planet mají obavy o vývoj evropského celku a pozorují EU z velké dálky. Tady se vrátím k úterní události v Jeruzalémě [2]. Vím, že je to pro mnoho lidí těžké pochopit, ale rituál Andreje Babiše u Zdi nářků v okamžiku, kdy Luna vstupuje do úplňku, má vliv na procesy časoprostorových iterací na úrovní gravitace a slapových sil nejen planet, ale i kvantového prostoru. To není náhoda, že tam byl v tento daný čas, hodinu a okamžik.

Juncker řeší alkoholem ani ne tak bolesti zad, jako spíš pocuchané nervy z toho, co vidí v projektoru

V mé nové knize se pokouším i těm největším laikům vysvětlit fyzikální souvislosti s okultními organizacemi Thule, Vril a některými dalšími, které ovládly k dokonalosti systémy planetárních, gravitačních a slapových sil, které prostupují i do kvantového kontinua.

Jak sami tušíte, moje nová kniha nebude snadné čtení, rozhodně to bude mnohem náročnější, než byla Human Ex Machina, ale tato nová kniha je koncipována jako metodický manuál a odkaz pro ty, kteří chtějí poodkrýt závoj nevědomí a vyměnit slabikář za náročnější četbu. Nečekejte sci-fi, povídku, ani horor, půjde o zpravodajství a reportáž o tom, co mi bylo dovoleno a zpřístupněno podobně, jako bylo zpřístupněno jiným vybraným leaderům médií v jednotlivých zemích světa v poslední době.

Výroky lídrů tohoto světa už se těmito informacemi ani netají, po Brexitu začaly procesy zrychlovat takovým tempem a tak nebezpečným směrem, že není čas s ničím otálet a je potřeba uvolnit co nejvíce informací tak, aby byla naděje na přežití. Lidstvo brzy zažije “Druhý příchod” a podoba “Boha” vás vyděsí více, než hollywoodská tvorba a jejich programovací videa, která lidstvo na tento moment a okamžik už připravují. Jenže být připraven a být na všechno připraven, v tom je ten zásadní rozdíl. A když víme, jak a s kým Juncker komunikuje skrze projektor, pomalu se mu přestávám divit, že hledá útěchu v alkoholu. Jak často ho nutí používat Archu, to se neodvažuji ani představovat. Jenže takto zasvěcení slouží a musí sloužit. Jak uhnou, zemřou, zmizí, jsou sesazeni, nahrazeni, zahynuti jako princezna Diana atd.

-VK-

Šéfredaktor AE News

viac sa dozviete

TU

This entry was posted in Atla-Ra. Bookmark the permalink.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s