Situácia vo svete

Momentálne je veľa ľudí zúfalých. Nevidí riešenie. Apartheid ide na plné obrátky a vyzerá, že smeruje k zavedeniu totalitného režimu. Verte, že téma korony postupne utíchne a o chvíľu začne stále viac a viac rezonovať téma záchrany planéty, uhlíkovej stopy a zelených kreditov. Pokrivená veta „verejné zdravie ako verejný záujem“ alebo „verejné zdravie nad zdravím jednotlivca“ sa pomerne rýchlo zmení na „obetuj jednotlivca za záchranu planéty“. Smerujeme k technokratickému čínskemu modelu kreditného systému, kde bude štátna moc vedieť o každom Vašom kroku. Pozrite si film The Circle. A pochopíte. Pozrite si prejav našej prezidentky na VZ OSN. A pochopíte. Pozrite si reklamu nemenovanej banky na investíciu do zelených fondov. Áno, zachránite planétu a obetujete ľudí.

V tejto naoko ťažkej dobe zverejnil generál Michael Flynn obrázok, na ktorom ukazuje, v ktorom úseku zmeny spoločnosti sa nachádzame. Aj keď sa to nezdá, začína sa to lámať v prospech tých, čo si ctia právo a spravodlivosť a k svojim spoluobčanom nie sú falošne solidárni, ale empatickí. A to je zásadný rozdiel. A tu je sľúbený odkaz od generála z USA. Hlavy hore, bude dobre.

nepodrobimsa

https://akw.sk/covid-19/situacia-vo-svete/

This entry was posted in Nezaradené. Bookmark the permalink.

1 Response to Situácia vo svete

  1. anitraM píše:

    Film Circle som videla… a počúvala aj reláciu o digitálnom eure…ako bude možné všetko vysledovať no a kam až to zájde? Tiež verím, že pravda bude odhalená

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s