HRANICA PREMIEN

Prinášame záznam z našej návštevy v Bazilike Sedembolestnej Panny Márie v Šaštíne-Strážoch. Ako sme zistili, práve táto Bazilika je považovaná za našu tzv. „národnú svätyňu“. Znamená to teda, že nech čokoľvek chystajú na našu porobu a podrobenie, vždy to budú prvotne zavádzať práve odtiaľto. A naozaj sme sa nemýlili. K súvisiacej téme však za videom dopĺňame aj niekoľko poznámok.

Naši čitatelia nám oznámili zaujímavú skutočnosť. V obci Hrušov v Honte sa pravidelne konajú rôzne slávnosti. Tohto roku si zorganizovali slávnosť pečenia chleba. Samo osebe to je pozitívne snaženie o udržiavanie miestnej národnej tradície. Na ich prekvapenie sa tam však zrazu objavila skupinka Afgáncov s cieľom akosi „prispieť“ do programu akcie miestnych obyvateľov. Miestnym obyvateľom sa však títo nezvaní hostia nepáčili a aj im to dali najavo. Problém je však v inom. V súvislosti s touto udalosťou obyvatelia obce Hrušov s prekvapením zistili, že v blízkosti ich osady je inštalovaný utečenecký tábor a v ňom sú práve Afgánci. Ako je niečo také možné?

Nuž, milí naši čitatelia, je to možné. Podobných táborov je na našom území už veľa, napríklad podľa informácií od Košičanov je takýchto „utečencov“ u nich už minimálne 1 000 (tisíc). Ako to, že obyvateľom nikto nič neoznámil? Načo ich u nás usadzujú, aké majú úlohy? Ale hlavne, prečo to robia skryto? Prečo na nich neplatí rúškovanie a očkovanie ktoré nám nanucujú? Žeby ich priviedla Dobrá Víla a v prospech nás? Len na okraj dodajme, že ide o mladých mužov v brannom veku. Treba povedať viac?

Všetkým občanom našej zeme pripomíname, že ak sa kdekoľvek na našej zemi objavujú takéto tábory, tak to je vždy a jedine s požehnaním Čiernej matky, vlády, parlamentu a samospráv – teda primátorov, starostov a miestnych zastupiteľstiev. Bez takéhoto povolenia by sa tu nikdy nemohli objaviť. To hlavne pre prípad, že by sa začali „nečakane“ odohrávať mimoriadne udalosti, ktoré by robil „neznámy páchateľ“. Národ musí vedieť, kto je za to všetko zodpovedný a koho brať dôsledne na zodpovednosť.

Naivná časť obyvateľstva sa môže aktívne zapisovať do zoznamov všakovakých Árch či Rodov – aspoň ich budú môcť v deň „D“ rýchlo podľa ich vlastných zoznamov pozbierať. Veď – podľa ich naivných predstáv – „treba niečo robiť“…

Efektívne konať budú však iba tí, ktorí sa dajú v spoločnom záujme dokopy a začnú okolo svojich osád a miest prečesávať miesta vhodné na „utečenecké“ tábory. Môžu byť nové, ale môže ísť aj o bývalé pionierske tábory, opustené rekreačné zariadenia a podobné objekty. No a potom treba ísť za starostami a zastupiteľstvami a pýtať si od nich vysvetlenie… a nielen vysvetlenie.

Len tak – z nostalgie – vám pripomíname ruský film 9. ROTA z roku 2005. To aby sme si pripomenuli, čoho sú Afganci schopní a ako sú dobre na boj pripravení:

Afgánska „nôta“ je očividne pripravovaná pre Východné a Stredné Slovensko, v Bratislave je zase dobre organizovaná komunita Albáncov, ktorých je tam oficiálne už nad 5 000 (päť tisíc). No a o viac ako 10 000 Ukrajincoch ani nehovoriac. Ale jedni aj druhí nie sú iba v Bratislave..! Aby sme nezabudli ani na „mierumilovných“ Albáncov, tak vám odporúčame film produkcie 20th Century Fox s názvom Balkánska hranica (film si pravdepodobne budete môcť pozrieť iba priamo z YouTube).

Srbi majú veľmi výstižné príslovie: „Lepšie umrieť na nohách než žiť na kolenách“.

Veríme, že náš národ už má dostatok rozumu aby sa dokázal včas prebudiť aj vytriezvieť z naivity a v prípade skúšky na odolnosť nebude žiť na kolenách, aby sme sa za hranicou premien ocitli my, veď v našich Prѣdkoch tu žijeme už desiatky tisíc rokov a nám patrí táto zem a budúcnosť.

https://www.tartaria.sk/pravda-dnes/vojenske-zalezitosti/729-hranica-premien

krava_5

This entry was posted in Nezaradené. Bookmark the permalink.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s