Človeče otvor konečne oči a vnímaj svoj život srdcom…

bytosť

Stále sme sa nepoučili minulosťou, toľko utrpenia a utláčania sme znášali od mocnejších od nás a strachom sa nechali dohnať k poslušnosti, len aby sme mali akože svoj pokoj a žili vo svojej bubline ohrozovanej strachmi z vonka. Kedysi to bola cirkev, čo v mene Boha upaľovala, väznila a zabíjala, len aby si udržala svoju moc a poslušné ovečky pod kontrolou. Potom prišla diktatúra, komunisti a neviem kto všetko a človek musel konať len tak, ako mu bolo nariadené a s bočnými klapkami na očiach ako majú kone ísť pekne rovno určenou cestou. Tí, čo sa zopreli boli pekne odstránení. Poznáte to všetci.

História sa opakuje, zase sme tlačený do kúta, len pre vyšší ciel niekoho, ktorý sa toho domáha. Konšpirácie sú rôzne, no stačí čítať medzi riadkami z viacerých zdrojov a docvakne nám to.

Včera som stretla svoju bývalú kolegyňu z lekárne, týmto ťa Dadka pozdravujem a som naozaj rada, že sme sa stretli. :o) Som rada, že si ostala verná mojej stránke a chodíš sem čítať, aj keď už tu nie som aktívna. Vážim si toho.

Bavili sme sa o veľa veciach, čo sa dejú a spomenula jednu reprezentantku, ktorá sa venuje liečeniu a vníma veľa energii a ich pôsobenie a vyžarovanie z ľudí. Hovorila, že začala liečiť ľudí po očkovaní, ktorý si uvedomili, že sa nemali dávať očkovať a majú vo svojom okolí mnoho známych, čo im to výrazne uškodilo. Ona vidí, akú čiernotu majú vo svojom poli a ako sa liečbou svetla krásne uvoľňuje s nášho tela.

Povedala som jej, ako som liečila svojho staršieho syna, čo sa dal zaočkovať len preto, aby mal slobodu a mohol cestovať. Ťažko som jeho rozhodnutie niesla, ale nakoniec som to prijala s tým, že je dospelý a je zodpovedný on sám za svoj život. Pred očkovaním som ho prežiarila svetlom, nech má ochranu . Po očkovaní ležal s únavou, bolesťami celého tela slabosťou, tak som ho znova prežiarovala bielym svetlom. To čo som videla, ako ide z neho von, som nechápala. Samé čierne kusy nejakej látky vyprskovali z neho von ako opare. Tým, že mi kolegyňa potvrdila, že moje videnie je správne a vidia to aj iné dušičky, čo pracujú zo svetlom, mi len dokázala, aké svinstvo do ľudí je pichané.

Už ako sa objavili prvé vakcíny na trhu som ich naciťovala a veru ani jednu by som si nechala pichnúť do tela. Z každej som cítila ťažké energie.

Viac sa dozviete

TU

f03e0d2452bf71cf95f9ca4e2b6f0247

This entry was posted in Nezaradené. Bookmark the permalink.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s