Podvod menom vakcína

V jeseni minulého roku sa na Slovensku uskutočnilo niekoľko kôl masívneho celoplošného „testovania“. Na tejto vojenskej operácii sa pod hrubým nátlakom organizovanej skupiny zúčastnili takmer 4 milióny obyvateľov Slovenskej republiky.

dievčatko_fear

Operácia, ktorá nemala absolútne nijaký medicínsky a odborný zmysel („výsledok testu je platný len v čase odberu“), spôsobila  najväčšiu epidémiu respiračných ochorení s fatálnymi následkami v histórii Slovenska. Bola sponzorovaná zo zahraničia americkými a britskými finančnými a mentálnymi zdrojmi.

V primárnej publikácii o tomto zločinnom testovaní autori (traja zo Slovenska, ďalší z Veľkej Británie) deklarovali, že získali informovaný súhlas od každého testovaného, pričom nebol získaný ani jeden. Už vtedy (12.11.) bola publikovaná výzva „Všetkým obyvateľom Slovenska“, v ktorej bol tento zločin svojou obludnosťou porovnaný so zločinmi v nacistických koncentračných táboroch počas druhej svetovej vojny. Najzarážajúcejší bol fakt, že nikto z tých, ktorí sú zodpovední za ľudí žijúcich na Slovensku nepozdvihol svoj hlas proti tomuto zločinu, ktorý nemá historickú paralelu v povojnovej Európe. Po testovaní a následnej epidémii respiračných ochorení sa na Slovensku umelo a cielene vytvorila atmosféra hrôzy a strachu, ktoré hnala ľudí pod ihly očkovacích striekačiek.

Pôvod samotného vírusu nie je známy. Prosím, táraniny o pacientovi „nula“ si z epidemiologického a infektologického výskumu strčte za klobúk. Vírus je najpravdepodobnejšie produktom šialeného a zločinného výskumu, ktorý za štedré dotácie vojenských peňazí  už desaťročia skúmal vírusy netopierov a ich „preskok“ na človeka. Vo viacerých laboratóriách v celom svete.  Zatiaľ bol „selektívny“ pri ázijskej populácii, pričom „nepohrdol“ ani inými. No, „gain on function“ v priamom prenose.

O rýchlokvasenej vakcíne už bolo popísané veľa. Štandardný čas jej vývoja (a testovania) bol skrátený z 8-12 rokov na niekoľko mesiacov. Neskoré účinky bolo možné predvídať (mám na mysli prvotný antigénový hriech (PAH) a protilátkami zosilnený priebeh infekcie (ADE)), ale doslova katastrofálne krátkodobé a strednodobé nežiadúce účinky predvídal z odborníkov málokto. Tu je potrebné poznamenať nasledovný fakt. Vakcína sa prezentuje ako experimentálna, fáza 3 klinického skúšania. V „pravej“ fáze 3 experimentálneho skúšania sú potrebné dve ramená:

 • jedno s neúčinnou látkou (placebo),
 • druhé s účinnou, „testovanou“ látkou.

Na Slovensku (a nikde vo svete) nikomu nie je vedome podávané rameno s placebom. To znamená, že nás nehorázne klamú – alebo to fáza 3 nie je, alebo časti „testovaných“ je podávané placebo, pričom ani pacient ani ten, kto vakcínu podáva, nevie o aký preparát sa jedná (tzv. dvojito slepý pokus).

Počiatočné demagogické lži a podvody vystriedali „experimentálne“ fakty. Vakcína je niečo úplne iné, ako to, čo bolo s fanfárami sľubované. Nechráni pred ničím, má neuveriteľné množstvo nežiadúcich účinkov, ktoré končia aj smrteľne. Môžeme začať vymenovávať, ale nemá to zmysel.

Postupne sa objavujú nové a nové molekulárne a patofyziologické mechanizmy, ktorých napísanie by zabralo veľa, veľa času a priestoru. Všetky sa dajú dohľadať, pričom je potrebné jednoznačne  odmietnuť tie „populárne“, ktoré vlastne robia medvediu službu propagandistickej vakcinačnej mašinérii.

Experimentálne fakty po celom svete (napr. Singapur, Austrália, Izrael) ako aj v Európe svedčia o jednom – vakcína je a priori neúčinná. V súčasnej dobe sa v Európe sprísňujú opatrenia v krajinách v ktorých je zaočkovanie obyvateľstva vysoké. Je to nárastom počtu pozitívnych, či infikovaných. Teda napriek vakcinácii, o ktorej veľkohubo vykrikovali ako o všelieku. Na Slovensku „ideme vlastnou“ cestou. Na základe príkazov zvonku odsúhlasujeme drakonické zákony, ktoré sú predzvesťou teroru voči tým, ktorí sa nechcú podriadiť „násiliu ihly“.

Znovu sa opakuje situácia spred roka, ale doslova v zosilnenom obraze. Pridali sa aj „experti“ z katolíckej cirkvi. V mene „lásky k blížnemu“ je podľa nich potrebné sa zaočkovať vakcínou. No hnus. Vytvoril sa extrémny tlak na podanie tohto preparátu za každú cenu.  Ochrana pred vírusom vakcínou za súčasných poznatkov z celého sveta je mimoriadne pochybná.

MUDr. Ján Lakota, CSc.

https://akw.sk/covid-19/podvod-menom-vakcina/

Child-Girl-Vaccine-Injection-Syringe

This entry was posted in Nezaradené. Bookmark the permalink.

1 Response to Podvod menom vakcína

 1. anitraM píše:

  Keď sa nad tým zamyslíme.. o naše zdravie im nikdy nešlo…inak by s tým nezmyselným očkovaním už skončili. Už vychádzajú články, aké neurologické ochorenia vznikajú po očkovaní do 28 dní.
  Z viacerých zdrojov ku mne prišlo info… aký je celý zámer tohoto očko-šialensta a tento článok mi to len potvrdzuje. Už medzi riadkami hovoria pravdu o neúčinnosti vakcín a ako zaočkovaný sú tak isto nosičmi Covidu…a stále to bude jediné riešenie, ale liek vymyslieť nevedia.

  Toto som dostala do správ:
  Dnes znova dám priestor niekomu inému špičkovému advokátovi JUDr. Petrovi Weisovi. Skôr, ako sem prekopírujem celý jeho text, z posledného blogu, celkom som sa zamýšľal, prečo práve teraz núdzový stav. Pretože Vláda SR a hlavne vládna koalícia je v núdzi. Predpokladal som, že je to AJ preto, že Róbert Fico a Strana SMER-SSD s rétorikou referenda a protestov v ďalších týždňoch, ako aj Milan Uhrík a hnutie Republika s výzvou na Generálny štrajk, naozaj zaťali do živého. No po prečítaní blogu pána Weisa vidím, že je tam ešte oveľa hroznejší problém pre vládnu koalíciu. Nemožnosť vytvorenia úveru na 6 mld. Eur, ktoré si budeme môcť požičať na tzv. plán obnovy. Totiž podľa pána Weisa a jeho dôkazov je toto podmienené 75% zaočkovanosťou ľudí v štáte. Ale teraz, Peter, máte slovo.
  O zdravie tu nešlo, nejde a nepôjde…Napísal Peter Weis 24 novembra, 2021 Čas čítania: 3 min.
  Ide o prachy.

  Ste pre nich chodiace bankovky, nič iné. Každý jeden má pre nich nominálnu hodnotu, nič viac. Kto neprodukuje, je záťaž pre rozpočet.

  A keďže tí predtým tu už nechali len odrobinky, treba rozobrať fond obnovy. Viac ako 6 miliárd. Tu nejde o verejné zdravie, ale o rozdelenie budúcich peňazí medzi vazalov a mecenášov politikov. A Európskej únii ide o také zadĺženie štátov, z ktorého nebude cesta von. Hotové koleso šťastia.
  Vskutku jednoduchý, ale diabolský plán. Potrebujete na to iba pomerne inteligentného bábkara a ľudí vydierateľných alebo ovládateľných cez natlačené papieriky.

  Prečo prezidentka SR stratila nervy a použila slovník s pojmom „tliachanie“? Prečo sa stupňuje tlak na očkovanie proti vírusovej chorobe v čase, keď sa to nikdy v histórii nerobilo, t.j. v čase prebiehajúcej vlny? Prečo sa Kochov inštitút v Nemecku potichu vzdal naratívu o kolektívnej imunite, pritom sám pred časom spôsobil zavedenie tejto argumentácie? Lebo to už nie je aktuálne a klamal. Ako inak.

  A teraz sa pozrite na toto: https://blogs.lse.ac.uk/europpblog/2021/05/18/the-eus-recovery-funds-should-be-released-when-europes-economies-can-reopen/

  Všimnite si, ako funguje európska korupcia (asi inak toto správanie nemožno označiť).
  Ak nebude mať Slovensko v blízkej dobe 75 percent zaočkovaných, peniaze z fondu obnovy nebudú.
  Dostatočný dôvod, aby sme najbližšie obdobie 4 mesiacov videli politikov besnieť. Núdzový stav, trestanie očkovaných (áno tých, čo už boli aspoň trikrát oklamaní prísľubom slobody), divide et impera v priamom prenose za asistencie médií (tie budú besnieť najviac, lebo hrozí, že nebude príjem zo štátom zadanej reklamy). Sľúbené papieriky už majú svoje určené kanály. A otrokár z EÚ tlačí na pílu a už to ani neskrýva. Politici neplnia zadané úlohy. Aha, pozrite sami (link TU).
  Nič horšie sa predsa nemôže stať, ako to, že papieriky prepadnú, alebo predsa len: bude ich rozdeľovať štátna moc, ktorá príde až po aktuálnych.
  A že majú politici EQ blízky nule je fakt, že ak by sa aj 75 percent našlo (veď nikto nie je väčším fanúšikom Churchillových výrokov o štatistike ako aktuálna štátna moc), SR bude zaviazané na tzv. „Own Resource Decision“, ktoré nás uvrhne do neriešiteľného kolotoča zadlženia. Gratulujem.
  Predali by aj vlastnú mater. Vaše slobody sú im ukradnuté. Inak by už dávno zaviedli účinné prostriedky právnej nápravy.
  O zdravie tu nejde. Tak si zachovajte aspoň to svoje mentálne v kondícii. 4 mesiace je dlhá doba. A potom uvidíme.
  Jedno PS:

  K tomu budúcemu zadlženiu. Ide o kladivo na budúce vlády, ktoré nebudú pod tlakom zadlženia zastupovať záujmy ľudí, ale veriteľov štátu (súkromných bánk a fondov). Takže aj prírodné zdroje (voda, nerastné suroviny a pod.) o chvíľu nemusia byť vo vlastníctve štátu, ale môžu byť po zmene legislatívy použité ako kolaterál pri nesplácaní. Inými slovami dobrá voda, či prechádzka v lese budú len pre tych konformných „otrokov“… Záruky, že sa tak nestane, sú nulové. Koniec akejkoľvek slobody je za rohom. Teraz je otázka, čo sa stane, keď tie 4 mesiace nezvládnu. Alebo obmedzia všetko bez toho, aby rešpektovali akékoľvek vedecké dôkazy? 30 000 mŕtvych oficiálne v EMA databáze. 1,5 milióna nežiadúcich účinkov v rovnakej databáze EMA? Alebo ich skôr zmetie zo šachovnice zákon času?

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s