Vytváření ochranného vajíčka

Jedním z důležitých ochranných prostředků, zejména preventivních, je vytváření ochranného vajíčka. Osobně používám tzv. duhové vajíčko, protože jsem dostal informaci, že je velmi účinné vzhledem k tomu, že je multispektrální, tj. pokrývá celé spektrum frekvence vibrací.

white

Jeho tvorba je součástí velké většiny mých meditací. Duhové vajíčko můžeme tvořit sobě nebo někomu jinému. Postup je podobný, ale mírně se liší. Pokud pracujeme na sobě (například se může jednat o rozptýlení parazita), je vhodné si tvořit ochranné vajíčko nakonec. Pokud pracujeme na někom jiném (odvádíme někomu přisedlíka nebo rozptylujeme parazita) je vhodné sobě vytvořit vajíčko na začátku a té bytosti, které pomáháme, pak vytvoříme vajíčko na konci.

Já mám několik důvodů proč sedmi barevné. Jeden z hlavních důvodů je, že každá barva vychází z jedné ze sedmi čaker a je tím pádem multispektrální a tvorba tohoto vajíčka je vždy založena na příjmu energie shora do sedmé korunní čakry. Tvorba tohoto ochranného vajíčka vychází z toho, že přijímáme nejčistší božskou energii shora sedmou čakrou do první čakry a vytváříme první červenou vrstvu, následně opět přijímáme energii sedmou čakrou do druhé čakry a vytváříme další oranžovou vrstvu vajíčka.. a opět přijímáme energii sedmou čakrou do třetí čakry a vytváříme další žlutou vrstvu.. tak pokračujeme až do poslední čakry. Vždy však přijímáme energii sedmou čakrou a vytváříme další a další vrstvy.. až máme duhové vajíčko vytvořeno, naplníme jej krásnou zeleno-zlatou energií ze srdeční čakry. Pokud pak budeme vajíčko tvořit častěji, jeho tvorba nám zabere cca 2 minuty. Ochranné vajíčko můžeme vytvářet sobě nebo i jiným osobám…

Pokud vajíčko vytváříme jiné osobě (nezáleží, kde se právě nachází) postupujeme stejně jako u sebe tzn. přijímáme energii sedmou čakrou do své první čakry, pak do její první čakry a vytvoříme kolem ní první červenou ochrannou vrstvu, pak opět přijímáme energii sedmou čakrou do své druhé čakry, následně do její druhé čakry a vytváříme druhou ochrannou vrstvu, pak opět přijímáme shora energii do naší třetí čakry a z této naší třetí čakry do její třetí čakry a tvoříme další oranžovou vrstvu… a tak dále.. pak vajíčko vyplníme energií z naší srdeční čakry.

white2

Autor: Miroslav Zelenka

 Vít Smelík, www.facebook.com

zdroj

 

 

This entry was posted in Nezaradené. Bookmark the permalink.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s