Domáca vakcína proti COVID-19

Pre tých, ktorí to možno nevedia, sa popredný lekársky výskum v bývalom ZSSR uskutočňoval v Taškente, a to od čias  druhej svetovej vojny, kedy sa tam sústredil výkvet sovietskeho vedeckého myslenia v medicíne. Na jar roku 2020, na vrchole prvej vlny epidémie, zverejnili v Taškente vedecky podložené a mimoriadne užitočné vedecké informácie o COVID-19 pre pomoc ľuďom dobrej vôle.

cesnak

Hlavné nebezpečenstvo vírusu COVID-19 je, že v prvom rade ovplyvňuje imunitný systém. A až potom, vo svojej druhej fáze, ovplyvňuje pľúcne tkanivo. Časové oneskorenie medzi týmito dvoma vlnami útoku je to, čo nazývame „inkubačná doba“.

Často používame slová ako „silná“ alebo „slabá“ imunita. Väčšina ľudí však v skutočnosti nevie, čo to je, pokiaľ ide o skutočnú imunitu. Navyše väčšina lekárov má len veľmi malú predstavu o štruktúre imunitného systému a funkčnosti jeho jednotlivých častí. Ak by bol tento text napísaný vedeckou formou, bolo by pre netrénovaného čitateľa veľmi ťažké plne ho oceniť. Pokúsim sa vysvetliť mechanizmus účinku vírusu COVID-19 na ľudský organizmus v najjednoduchšej a najdostupnejšej podobe.

Osemdesiat percent (80%) celého ľudského imunitného systému je koncentrovaných v slizniciach a submukóznych (podslizničných) vrstvách tenkého čreva vo forme lymfatického tkaniva a jeho akumulácií – nazývaných „Peyerove plaky“.

Lymfoidné tkanivo produkuje protilátky (lymfocyty T-, B-, atď.) A tiež rôzne typy imunoglobulínov. Protilátky cez lymfatický systém vstupujú do dolnej dutej žily, do srdca a po prechode malým (pľúcnym) krvným obehom vstupujú do telového obehu a sú prenášané do celého tela. Týmto spôsobom sa posilňuje imunita tkaniva, vrátane vlastnej imunity pľúcneho tkaniva.

  • COVID-19, zmiešaný s potravou počas jedla, vstupuje do čriev a začne ničiť lymfatické tkanivo. Výsledkom je, že postihnuté lymfatické tkanivo prestáva produkovať lymfocyty a imunoglobulíny. Takto je imunitný systém ničený a v dôsledku toho je imunita pľúcnych tkanív vážne oslabená.
  • Od tohto okamihu začína druhá vlna útoku koronavírusov na teraz nechránené pľúcne tkanivo, čo sa prejavuje ťažkým zápalom pľúc, ktorý často končí smrťou.

V súčasnosti sú všetky protiepidemické opatrenia zamerané na zabránenie vstupu koronavírusu do pľúc, čo je v zásade extrémne nákladné a prakticky neúčinné. A všetky terapeutické opatrenia sú zamerané iba na boj proti komplikáciám vo forme zápalu pľúc.

Zároveň je potrebné si uvedomiť, že COVID-19 a jemu podobné sú hrozbou na mnoho ďalších rokov a desaťročí. To, čo dnes máme je len prvá vlna pandémie. A takýchto vĺn bude ešte mnoho.

Súčasne sú všetky preventívne a terapeutické opatrenia zamerané na koronavírusy lokalizované v pľúcach, zatiaľ čo počiatočné účinky koronavírusu v črevách sa neriešia. Inými slovami, „vozík je umiestnený pred koňom“. Existuje veľa prírodných produktov, ktoré majú nielen baktericídne vlastnosti, ale tiež priamo ovplyvňujú aj tieto vírusy a zabíjajú ich.

Najúčinnejší je v tomto ohľade  CESNAK .

Ak vypijete minimálne 2,5 dl nálevu zo surového cesnaku každý deň, okamžite vstúpi do tenkého čreva a začne zabíjať COVID-19. Tým sa dosahujú tieto účinky:

„Zabitý“ COVID- 19 prestáva ničiť lymfoidné tkanivo tenkého čreva. Výsledkom je, že lymfoidné tkanivo naďalej správne plní svoju funkciu – tj produkuje protilátky a imunoglobulíny; Poškodený imunitný systém sa rýchlo zotavuje a posilňuje, čo vedie k výraznému zvýšeniu imunity v pľúcnom tkanive. Vytvára sa neprekonateľná bariéra pre COVID-19, ale aj pre choroboplodné zárodky ako (staphylococcus atď.) a plesne, ktoré tiež predstavujú významné riziko pri koronavírusovom zápale pľúc.

Vplyvom „cesnakovej vody“ sa v tenkom čreve odohráva veľmi zaujímavý sled udalostí. COVID-19 „zabitý“ a oslabený vplyvom „cesnakovej vody“ sa nestáva ničím iným ako prírodnou vakcínou, ktorá sa potom prirodzene vytvára v ľudskom tele.

Ako viete, na vytvorenie umelej vakcíny potrebujete veľmi dobre vybavené a veľmi nákladné laboratórium s vysoko kvalifikovaným personálom. Práce na vytvorení umelej vakcíny môžu trvať 6 – 9 mesiacov a priemyselná výroba je nákladná a časovo náročná.

Po užití „cesnakovej vody“ sa v tenkom čreve vytvorí prírodná vakcína do 30 – 40 minút a je úplne zadarmo; Prírodná vakcína začína aktívne vytvárať špecifickú imunitu proti COVID-19. Reťazec deštruktívnych patologických javov v tele spôsobených COVID-19 je teda prerušený a zničený hneď na začiatku a nemôže sa ďalej rozvíjať. Telo takpovediac tou najprirodzenejšou cestou organizovaným spôsobom bojuje a dokáže poraziť COVID-19. Užívanie „cesnakovej vody“ ako proti-epidemický protokol môže byť použitý behom jedného dňa v celej krajine a pre celú populáciu. Základný patogénny morfologický substrát úplne zmizne za jeden alebo dva dni.

Spôsob prípravy „cesnakovej vody“ je mimoriadne jednoduchý.

  • Jeden očistený strúčik cesnaku rozrežte na polovicu v priečnom smere a vložte do skleneného pohára a zalejete 0,5l vody izbovej teploty. Necháte cez noc lúhovať. Je to dávka pre 1osobu na deň.
  • Ráno je „cesnaková voda“ pripravená na použitie. Mali by ste vypiť 1/4 litrový pohár ráno na lačno a 1/4 litrový pohár 2 – 4 hodiny po poslednom jedle.
  • Nasledujúci deň je potrebné pripraviť „cesnakovú vodu“ s čerstvým strúčkom cesnaku.
  • Pokračujte v užívaní cesnakovej vody každý deň počas jedného mesiaca.

Počas tejto doby sa vytvorí špecifická imunita proti COVID-19.

https://smeromkzivotu.blogspot.com/2021/11/domaca-vakcina-proti-covid-19.html

voda2

This entry was posted in Nezaradené. Bookmark the permalink.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s