Dr. Sucharit Bhakdi – Ničivý efekt covid očkovania na ľudské telo

Výsledky Bhakdiho/Burkhardtovy patologie ukazují, že 93 % lidí, kteří zemřeli po očkování, bylo usmrceno vakcínou

Dr. Sucharit Bhakdi v tomto videu prezentuje výsledky patologa dr. Arne Burkhardta, které poukazují na ničivý efekt covid očkování na lidské tělo. Zjistili, že u 14 z 15 pacientů se vyskytly rozsáhlé známky toho, že tělo napadlo samo sebe, což se nikdy předtím nestalo. Ve všech 14 případech bylo napadeno srdce. Více ve videu a článku.

Doplňující článek k videu od Steva Kirsche:

Souhrn

Vakcíny jsou špatnou zprávou. Bylo vyšetřeno 15 těl (všechna zemřela 7 dní až 6 měsíců po očkování; věk 28 až 95 let). Koroner ani státní zástupce nespojili vakcínu jako příčinu smrti v žádném z případů. Další zkoumání však ukázalo, že vakcína byla zapletena do úmrtí 14 z 15 případů. Nejvíce napadeným orgánem bylo srdce (u všech zemřelých), ale napadeny byly i další orgány. Důsledky jsou potenciálně obrovské a mohou vést k milionům úmrtí. Vakcíny by měly být okamžitě zastaveny.

Není třeba se obávat. Je pochybné, že se něco stane, protože práce nebyla publikována v recenzovaném časopise, takže bude vědeckou komunitou ignorována. Tak to prostě funguje.

Publikace

Nedávno jsem dostal e-mail od Mikea Yeadona, bývalého viceprezidenta společnosti Pfizer, který mě vyzval, abych se podíval na toto video (viz výše). Tento e-mail mi napsal 24. 12. 2021:

Steve, tohle je asi nejhorších 15 minut, jaké jsem kdy viděl. Masové očkování proti covidu-19 vede k masovému vraždění. Mike

Video odkazuje na tento článek, zveřejněný 10. prosince 2021, O vakcínách COVID: proč nemohou fungovat a nezvratné důkazy o jejich příčinné roli v úmrtích po očkování – sepsal doktor Sucharit Bhakdi a Arne Burkhardt. V poslední době se mu dostává velké pozornosti. Podívejte se na počet lajků a retweetů… jen za první 3 hodiny!

Viac sa dočítate

TU

This entry was posted in Nezaradené. Bookmark the permalink.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s